Mohl to být samovolný potrat?

uk.ok
8. aug 2008

Ahojte. Chtěla bych znát váš názor. O mimčo se snažíme (už 1 rok bez HA). Těď jsem doslata menstruasi 28 den ciklu. Což je celkem normální, ale byla taková silnější, červenější a delší. A poslední den menstruace jsem zjistila, že při pomačkání bradavem mi z tama teče mléčná tekutina. Den před MS jsem měla fyzickou námahu - zdvihání těžkého. Nedávno jsem začala pít i alchenikový čaj. A test mi vyšel negativní. Tak nevím jestli to byla divná menstruace, alchemika a nebo potrat v 4tt.

dopemis
14. jan 2011

Dobrý den,prosila bych o radu.V roce 2005 jsem měla zamlklý potrat v 7tt za 3měsíce jsem otěhotněla a vše bylo OK narodil se zdravý chlapeček.Letos jsem opět v 8tt měla zamlklý potrat byla jsem na vyčištění 2dny jsem krvácela pak dva dny špinila,potom 4dny nic a po 4dnech začla zase krvácet může to být už normální menstruace?řekli at se o další mimi snažíme po 2 ciklech.Mám opět strach miminko si strašně přejem,ale nevím jestli mám do toho jit znovu jsem z toho pořád mimo.Prosím stalo se to taky tak někomu a pak bylo další těhu v pohodě?děkuji

diano
14. jan 2011

ahojte.mi sme sa snazili 6miesacou a otehotnela som.boli sme stasny no potom som potratila v 4tt.bola som aj v nemocnici davali mi lieky na udrzanie no nepomohlo.bolo to strasne .je to uz pomaly 7 mesiacov no nedasa zabudnut len sa stym zmierit. je to tazke .jediny liek je snova otehotniet.

estanis
14. jan 2011

@diano suhlasim. ja som potratila minuly rok v marci v 12tt. teraz sa snazime o dalsie tehotenstvo, ale tentokrat je to ovela tazsie ako predtym. a najhorsie je to, ked vidim, kolko znamych caka babo a my zatial nic :( aj moja dcerka by si priala nejaku sestricku

diano
14. jan 2011

skusas brat aj kyselinu listovu? vraj to pomaha.ja som ju brala . otehotnela som len to bol dalsi potrat.kebyze si nespravim test tak to mozno ani neviem.ten to raz som otehotnela za 2mesiace ked som brala kys.listovu.teraz mam ist doktorke a ma ju mi robit vysetrenia s krvy.

diano
14. jan 2011

@dopemis viem ze je to tazke treba na to len cas.nestracaj nadej.co ma byt to bude.ak tusis po babetku tak to skuste vzdi tam bude strach, len to prekonat.najprv sa musis cez to prekonat az potom to skuste.daj si klud ako ty doktorka povedala.drz sa a drzim palce 🙂

estanis
14. jan 2011

@diano kyselinu listovu neberiem, ale skusim kupit a hadam sa to už nejako podari a hadam aj dobre dopadne ☹

lukino585
7. feb 2011

Ahojte , dnes poobede som sa dozvedel ze budem otcom a vecer o deviatej sme potratili ☹ Potrat bol v stvrtom tyzdni, po milovani sme uzili tabletku Escapelle, priatelka je este v nemocnici a zajtra ide na operaciu , na vycistenie , je ta operacia nejak nebezpecna? , viem , ze bude v plnej narkoze 😖

pajafra
7. feb 2011

@lukino585 Je mi líto, co se vám stalo. Potratila jsem v listopadu v 8.tt (dozvěděla jsem se to až po dalších 2 týdnech na UTZ) po IVF. Přítelkyni zítra zřejmě čeká revize dělohy. Dělá se to v narkóze, děloha se musí vyčistit, celý zákrok trvá jen pár minut.

lukino585
8. feb 2011

@pajafra dakujem , no nastastie to dopadlo dobre , je v poriadku a nesie to statocne ...som na nu hrdy ! 🙂

missymici
30. aug 2011

Prosim babenky o radu,... ☹ ☹ ☹
Myslela jsem si ze jsem mozna tehotna,...mirne priznaky jako unava,bolesti zad,chut k jidlu,zapachajici moč,...mesicky neprisli na 28den,ale o 4 dny dil.Dnes jsem rano zacala menstruovat s bolestmi v podbrisku a asi pred pul hodkou jsem byla na maly, a zaroven s krvi ze mne vyslo dva kousky neceho...vypada to jako nejaka tkan nebo neco podobneho,velike asi 1cm...Jedna se o samovolny potrat,nebo me normalne prisli mesicky,a je to neco jineho?
Pekne me to vydesilo.prosim poradte mi,...mate s tim nekdo podobne skusenosti?

danielik79
30. aug 2011

@missymici sprav si test ak si bola tehu tak ti to ukáže a v tom prípade chod bud k dr zajtrá alebo na pohotovosť ak máš moc silné krvácanie

foaji
30. aug 2011

@missymici Ahoj, klidně to mohl být samovolný potrat a taky nemusel. Pokud to byl, tak neboj, ms všechno odnese a vyčistí. Můj chytrý mudr říkal, že takto končí 60% těhotenství, takže buď v klidu. Mně se to stalo minulý cyklus, vyšel ze mě kus velký tak 5cm, takže ten 1cm je úplně v pohodě 🙂

terioza1
30. aug 2011

@missymici ahojky..... ja byla tehu, 4 dny po vynechane ms prisla silna ms, s kusama, jaky ty pises.... byl to fakt mazec... tt byl hned negativni a dr rikala, ze pokud budu krvacet do 10dni a pak uz ne, je to v poradku a nemmusim chodit, pokud dyl nebo pokud hcg nebude klesat (podle tt), okamzite zajit.... to se stava, je mi to lito, ale ted to je prej jako po pohnojeny zahradce, takze hned po tyhle ms se zacni snazit a vyjde to.. na 90% 🙂)) drzim palce..

foaji
30. aug 2011

@terioza1 Tobě se zadařilo hned po tom samovolným potratu? Já ho měla minulý cyklus a tento cyklus mám podezření, že jsme dobře pohnojili a zadařilo se 😀

terioza1
30. aug 2011

@foaji jj, presne tak..... prej telo je nastartovany na tehu, pac uz tehu bylo, i kdyz jen chvili.... Tak drzim palce, aby to bylo podle tveho prani 🙂

missymici
30. aug 2011

Holky dekuji za rady,....jsem dost vydesena...ted me boli i podbrisko,...Ja tehu test nedelala,rikala jsem si ze jete pockam do konce tydne,...a ms dnes prisli.A jeste tohle do toho.Zitra skaknuna gyndu,ale musim nekam jinam,bo moje dr.ordinuje jen patky.Tak snad me nekde vemou,,,, ☹

terioza1
30. aug 2011

@missymici je to zbytecny, stejne ti nic nereknou..... fakt... a kusy muzes mit i z dobre prokrvene sliznice.... to ja mela a tehu jsem nebyla.. fakt je to zbytecny....

lollia
30. aug 2011

@missymici Možná jsem to přesně nepochopila, ale proč musíš honem na gyndu? MS ti přišla, tkáň 1cm vůbec nic není - bolesti podbřišku samozřejmě po netu nezanalyzujeme 🙂 .

missymici
30. aug 2011

@terioza1
hm to je zajimavy....Ja tam chci jen pro pripad,kdyz to nahodou byl samovolny potrat,jestli neni potreba udelat nejake cisteni,nebo tak nejak.Nemam nejmensi tuseni,kdyz jsem nahodou byla tak ve kterem tydnu.A tys vedela z ceho si to mela,nebo co to bylo?

danielik79
30. aug 2011

@missymici ja by som si spravila najprv test aby si si bola naistom

missymici
30. aug 2011

@danielik79
jj,...tak to bude asi nejlepsi 😉

terioza1
30. aug 2011

@missymici vzdyt ti rikam, ze pokud bude tt nega, nikam nemusis a teda pkud to bude trvat do 10 dni.... oni ti stejne nic nereknou, maximalne to, co ti tu povidame my..... a pokud ti mestala 4dny, a ms mas klasicky po 28 dnech nebo podobne, byla jsi tak ve 4tt+2... Tec tu samovolne potraila holcina -byla 6tt+3 a odeslo to samo... rekli ji to same, co ti rikam ja. nejdriv spinila, bezela do nemocnice a rekli ji taky tohle.....

terioza1
30. aug 2011

@missymici neudrzelo se to.... stava se to... 😖 na netu jeden mudr rikal, ze zenska je oplodnena, aniz by o tom jeste treba vedela a vetsinou to odejte jako klasicka ms v terminu nebo se opozdi ta ms.... a odplavi to... je to prej az 80%

missymici
30. aug 2011

@terioza1
...je to dobrej mazec ze ani zena nevi ze je v tehu a potrati....To nase telo se neda ovladat

terioza1
30. aug 2011

@missymici njn, nenadelas nic.. lepsi takhle malo nez treba ve 3. nebo 4. mesici.... nebo vubec - aby to bylo postizeny.. priroda vi.... fakt nema smysl chodit k dr..... nic ti nereknou.... kdyztak si tam zajdi az po tyhle ms, pokud te bude bolet bricho nebo tak..... jinak bych ta m nechodila... hodne stesti pri dalsim snazeni 🙂

missymici
30. aug 2011

@terioza1
dekuji....jak rikas je lepsi ze k tomu prislo ted nez dil...bylo by to horsi

dzio2
15. sep 2011

ahojte neviete mi poradit?mala som teraz menzes ale trval iba 3 alebo 4dni, inac mavam aj 6az 7dni , dnej je 5den od posledneho krvacania a zacala som znova krvacat , boleli ma aj prsia dost a dnes to prestalo , co myslite?,bojim sa ze som bola tehu,mala ste nieco take niektora? dakujem

lussinkaaa
15. sep 2011

@dzio2 ahoj, a neskusala si test? ak si tehu alebo v horsom pripade ak si bola tehu, test by to mal zachytit. Alebo skus zajtra rovno lekara, pre pokoj v dusi. Taketo krvacanie 5 dni po mrche podla mna nie je normalne. Drzim palce nech to dobre dopadne.

dzio2
15. sep 2011

@lussinkaaa myslis ze ked som bola tehu tak mi to test ukaze?

lussinkaaa
15. sep 2011

@dzio2 myslim ze ano, hcg sa v krvi este nejaku dobu drzi, skus testik alebo ozaj najlepsie toho doktora, ak ti aj testik ukaze, tak ci tak by bolo najlepsie, keby si zasla za DR. aby ta pozrel.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre