Mohl to být samovolný potrat?

uk.ok
8. aug 2008

Ahojte. Chtěla bych znát váš názor. O mimčo se snažíme (už 1 rok bez HA). Těď jsem doslata menstruasi 28 den ciklu. Což je celkem normální, ale byla taková silnější, červenější a delší. A poslední den menstruace jsem zjistila, že při pomačkání bradavem mi z tama teče mléčná tekutina. Den před MS jsem měla fyzickou námahu - zdvihání těžkého. Nedávno jsem začala pít i alchenikový čaj. A test mi vyšel negativní. Tak nevím jestli to byla divná menstruace, alchemika a nebo potrat v 4tt.

dzio2
15. sep 2011

@lussinkaaa dakujem za odpoved ,skusim zajtra test a uvidim ,mala som aj teplotu zvisenu ,a pobolievaju ma aj krize ked to neprejde vecer urcite zajdem na pohotovost

bebinko
7. jan 2013

Ahoj vsem, ja mela zpozdene MS a test jsem si udelala 5 dnu pote a vysli mi oba dva testy pozitivni (nikdy predtim jsem nemela pozitivni) tak jsem si myslela ze mam nejakou nadeji po 4 letech snazeni. Nyni beru euthyrox asi mesic kvuli zvysene hladiny stitne zlazy, tak jsem se chtela zeptat zda nemate zkusenost stim ze to ovlivnuje hcg v tehotenskym testu, protoze jsem byla na gynekologii a tam mi doktor rekl ze to na tehotenstvi nevypada a ze je tam mala cysta, tak mi pichl agolutin na vyvolani menzes a ja sla zklamana domu a celou cestu jsem brecela. Jsem zklamana :((

77orchidea
15. jan 2013

Ahojte dievčatá, ak máte niektorá podobnú skúsenosť, chcela by som sa opýtať, či mohlo ísť o samovoľný potrat v skorom štádiu? Začalo to typickými príznakmi: enormná únava, bolesť hlavy, zvláštna chuť v ústach, pálenie žáhy, neustály smäd, časté chodenie na záchod, boľavé prsia, ľadové nohy, zväčšené bruško a zima (v mojom prípade dosť nezvyčajné, nakoľko mi býva teplo aj v zime). Presne na 10-12 deň po oplodnení slabučké hnedé špinenie, čo by vychádzalo na uhniezdenie. Pár dní pred menštruáciou mi býva obzvlášť teplo, akoby až návaly tepla. Teraz nič, vôbec to nevyzeralo, že by mala prísť. Menštruácia mi nemešká, mám ju pravidelne na 28.deň, občas skôr 1-2 dni. Na 28.deň nedošla, tak som sa už tešila, že sa to podarilo. Lenže na 29.deň mi prišlo zle, začala som krvácať, najskôr slabšie, potom silno, išlo skôr o čistú krv, strašné boli v pravo, neskôr tá bolesť prešla aj na kríže, celý deň som nevládala ani chodiť. Mám pocit, akoby k uhniezdeniu aj došlo, ale potom sa niečo stane. Trochu sa obávam, lebo podobné sa mi už stalo pred 3 mesiacmi, ale tam tá bolesť oveľa horšia, keď som začala krvácať. Aby som nezabudla, s manželom sa snažíme o bábo už vyše pol roka. Vopred ďakujem za každý názor.

speedygon
18. jan 2013

Tak já v listopadu pár dní před MS 2 slabé čárky, potom asi za 3 dny ještě slabší a za 3 dny MS. Po MS kontrolní test negativní. No a v listopadu MS již nepřišla, pár dní po termínu MS pozitivní test, za pár dní znovu- oba testy již výrazné. Takže si taky myslím, že v tom listopadu šlo o ranný potrat, ten se ale neřeší, proto jsem to na gyndě nehlásila(když bych se netestovala ani o tom nevím. Je pravda, že MS nebyla delší, ale v jednom dni zas byla o dost silnější...

mischako
1. feb 2013

Potřebovala bych se zeptat... v běžném termínu ms jsem místo ní měla jen dohněda zbarvený hlen a to jen na toal. pap., dozvěděla jsem se, že to může být hnízdění, tak jsem si po 9 dnech udělala test, byl negativní... asi tak od 12. dne zpoždění až do včerejška tj.19 od ms, mně pobolíval podbřišek... dnes ráno jsem vstala s šílenými bolestmi podbřišku a krvácením, po poledni už bolesti přestali.... myslím si, že je to ta ms, ale nevím jestli bych si radši měla ještě udělat test, abych něco nezanedbala a mohla si případně zajít k doktorovi... nestalo se někomu něco podobného?? díky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre