Mohl to být samovolný potrat?

uk.ok
8. aug 2008

Ahojte. Chtěla bych znát váš názor. O mimčo se snažíme (už 1 rok bez HA). Těď jsem doslata menstruasi 28 den ciklu. Což je celkem normální, ale byla taková silnější, červenější a delší. A poslední den menstruace jsem zjistila, že při pomačkání bradavem mi z tama teče mléčná tekutina. Den před MS jsem měla fyzickou námahu - zdvihání těžkého. Nedávno jsem začala pít i alchenikový čaj. A test mi vyšel negativní. Tak nevím jestli to byla divná menstruace, alchemika a nebo potrat v 4tt.

katkaajurko
10. júl 2009

betty ja si tak logicky tiez myslim-ze teraz sa to telo aj tak samo bude davat do poriadku nejaky ten cas a ovulka pride az neskor...ak vobec tento cyklus ...tiez mavam dlhsie cykly..okolo 33 dni... ved uvidime co bude a ako bude...prajem nam vsetkym tu-nech sa nam coskoro zadari tak ako ma a vydrzime stastne az do konca 🙂 😉

katkaajurko
27. júl 2009

Ahojte,mam otazku- aky ste mali cyklus po?

ja som teraz zacala od 19teho dna spinit uz treti den (a to by mala byt teraz praveze Ovulka) tak neviem
ci to pocitat ako MS alebo co... 😖 🙄

zuzana0612
27. júl 2009

ahoj katka. ja som mala cyklus predĺžený. aj o dva tri týždne. myslím, že mešte môže po tom špinení kludne u teba prísť ms.

bettyna84
27. júl 2009

katka: já měla taky cyklus hodně dlouhý, ale i ovulka se někdy projevuje špiněním 😉 . Být tebou to nepočítám jako ms, dokud nezačneš krvácet.

katkaajurko
27. júl 2009

no ja som trolilinku pospinila v sobotu... a potom na papieri bolo aj trochu cervenej krvi zmiesanej s hlienom... potom len vodovy fliacik na intimke..v nedelu cely den nic az poobede tahavy hlien ale cely dohneda ako pri spineni..a dnes zase trochu spinenia... tak dlho by sa previla ovulka? 😨 vajecniky si citim tiez uz 4ty den... bazalna teplota je ale dole... cize ovulka este urcite neprebehla...

ale dakujem baby 🙂

bettyna84
27. júl 2009

Já špiním před ovulkou skoro každý měsíc, někdy to trvá i víc dní, jak popisuješ. A špiním většinou týden před ovu.

katkaajurko
27. júl 2009

a preco sa deje to spinenie? to je nedostatok niecoho?

zuzana0612
27. júl 2009

katka, ja také špinenie tiež mám občas. tiež neviem prečo. lebo jeden mesiac je a potom nie je...
a rozmýšľala som, že sa nato opýtam lekára. možno keby si mu zavolala, tak by ti k tomu niečo povedal.

katkaajurko
27. júl 2009

no praveze mam od tohto tyzdna doktorku na dovolenke...a buduci idememe my-tak patram tu...

rintintyna
27. júl 2009

špinění může (nemusí) způsobovat nedostatečná činnost žlutého tělíska. Doporučuji nechat si udělat u doktora HP (hormonální profil)

katkaajurko
27. júl 2009

no ano-len moja doktorka nechce nic robit len tak 😒 ked poviem,ze to mam raz za pol roka,mavne rukou.. neviem no.. uvidim potom..keby som vedela-ktore dni treba zobrat krv -aby sa vyhodnotili hormony-tak si to viem da urobit-a dosla by som za nou len s vysledkami..neviete niektora?

rintintyna
27. júl 2009

katko, tak jestli to máš jednou za půl roku, tak to možná opravdu netřeba řešit, já myslela, že to máš každou MS. Vím, že je dobré udělat aspoň 3 odběry, ale neřeknu Ti v jakém rozmezí 😒

bekulkamama
27. júl 2009

ahojky rinti, jak se ti daří?

bekulkamama
27. júl 2009

páááááni ty čekáš!

katkaajurko
27. júl 2009

rinty ano obcas. akurat niekedy mi tak zacina a konci aj mrcha-ale to je vraj v poriadku.... ale v marci sa mi stalo tiez toto 4 dnove spinenie a o 10 dni dosla normalna silna mrcha 😒

bekulkamama
27. júl 2009

rinti IP

rintintyna
27. júl 2009

katy, fakt to můžou spůsobovat různé faktory a je jich strašně moc, já špinila uprostřed cyklu třeba po chřipce, kdy prostě tělo bylo v nerovnováze. Pokud se o miminko snažíte delší domu a doktor nechce dělat žádná vyšetření, tak bych ho vyměnila, popřípadě přešla do nějakého CARu, jestli máš poblíž bydliště, ale jako první krok bych spíš zkusila ještě jiného "obyč" mudra, bo spoustu CARů má bohužel tu pověst, že místo vyšetřování hned člověka ženou do umělka 😒

katkaajurko
27. júl 2009

no este sa snazime kratko-tak chapem,preco nechce robit testy ... 4ty mesiac.. ale pred tym som jej ukazovala MS kalendar-lebo mam velmi nepravidelny cyklus a tak... a niekedy silny,potom slaby.. no na to iba povedala-musite sa"snazit" proste stale ... 😅

zuzana0612
27. júl 2009

katka, ty si mala cyklus predtým nepravidelný. a ja som ho mala na deň presný. a po sp, čo je už pol roka, som ešte nemala v poriadku ani jeden. tiež neviem, čo by som mala robiť. beriem aj tabletky, ale moc to zatiaľ nepomáha

zuzkinc
29. aug 2009

Ahojte ja by som sa chcela opýtat že mi to meskalo 9 dní a teraz som to dostala,mám ich silné a sú tam hrudky,ale žiadne bolesti brucha ani prsníku a pretím som to mavala,ale teraz vobec nič,testy som si robila asi týžden po tom ako som mala dostať MS,ale vysli negativne a k tomu ma teraz začalo pichať v pravom prsníku a dokonca mam na prsiach žili.Robila som si už 3 testy a všetky vyšli negativne.Je to normalne,alebo mi radsej poradíte isť na gyndu.
Dakujem.

wwaanesska
5. sep 2009

Babuľky, nechcem sa Vám miešať do diskusie, ale čítam ako trpíte. Poznám jednu pani, ktorá vie zachrániť tehu. V archíve v TV Markíza reflexe dátum 10.8.09 asi štvrtá reportáž je o nej. Nič za to nedáte keď si to pozriete. Inak aj v snažilkách pod rubrikou Bylinkárka Anna Kopáčová je všetko o nej. Držím palce. 😵

flamenga
5. sep 2009

🙄

wwaanesska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanita13
12. jan 2010

Ahojte baby, po dlhom snazeni sa mi konecne podarilo otehotniet. Avsak od 3 tyzdna som zacala mat slaby vytok, trval 3 tyzdne. S hodou nahod som mala naplanovany ultrazvuk prsnikov, lekarka mi povedala, ze ich mam akoby som mala kojit. Na prelome 5/6 tyzdna som mala samovolny potrat. Den pred tym vysla zo mna krvna zrazenina a na druhy den samotny plod. Chcela som sa vas opytat, ci ste niektora isli k lekarovi hned ako ste zacali spinit co vam predpisal a ci aj napriek tomu ste potratili alebo je nejaky sposob akym sa da zabranit niektorym potratom?

dahra
12. jan 2010

Ivanita,
ked si tehotna ani spinit by si velmi nemala. Aj vtedy je lepsie zajst k lekarovi. Su lieky na udrzanie tehotenstva. Pri krvacani sa mas zbalit v tom momente a ist. Neoplati sa zahravat.
Ten vytok - ak je biely (ciry), znamena len prekrvenie sliznice. Ta je pripravena na uhniezdenie. Aj ja som to mala, pytala som sa nan lekara.

ivka2.2.10
15. feb 2010

Ahojte všetci ja tiež viem čo je to zažiť spontánny potrat 😢 .Všetko sa udialo tak rýchlo ked som sa dozvedela že čakám 2 babatko bola som strašne šťastná bolo to na moje narodeniny a bola som vo štvrtom týždni i keď som sa tešila bola som na babatko sama, lebo moj manžel si myslel že ho podvadzam na základe sms ktoré mi našiel v telefóne tak nás jeho otec mňa aj nášho syna vyodil.
No ale ja som babatko dlho chcela aj sme sa snažili asi 2 roky a zrazu v takejto chvili som ostala tehotná ale aj napriek tomu že som vedela že to bude ťažké veľmi som sa tešila. Vôbec mi nebývalo zle a na ultrazvuku sa drobatko tak mrvilo no bolo to nádherné už som bola v 15 týždni keď sa to stalo
Začala som špiniť a išla som ku lekárovi ten mi po vyšetrení povedal že je všetko v poriadku i keď ma neposlal ani na ultrazvuk...neviem prečo a vnoci sa to začalo tak okolo 10 som cítila veľku bolesť v krížocha v podbrušku tak som išla na WC ale nič len som sa vycikala a bolo dobre ale o pól jednej som cítila ešte väčší tlak a ke´d som prišla na záchod 😢 😢 už sa to nedalo zastaviť krvácala som a moje babatko mi spadlo priamo do rúk .... 😢 😢
Celá roztrasená uplakaná a v šoku som išla do nemocnice .....hneď mi urobili kyretáž a ja si neviem stále vysvetliť prečo sa to stalo čo som urobila ja zlé veď som si dávala pozor a tešila sa že budem mať zdravé dieťatko aj náš synček mi bol veľkou oporou i keď má len 4 roky nevládzem už plakať ale neviem sa cez to ani preniesť a stále myslím na to PREČO SA TO STALO KDE NASTALA CHYBA...... 😢 😢

mima9
26. feb 2010

Ahojte,som na tejto stránke prvý krát a chcela by som sa spýtať, či má niektorá z Vás takýto problém alebo aspoň o niečom takom počula. Máme s manželom 6 ročnú dcérku a za posledných 14 mesiacov som 3 krat potratila, 14tt,5tt,9tt. Lekár nám odporučil insemináciu, vraj sa tam asi dostane vždy tá nesprávna spermia a takto budeme mať istotu,že tam nebude chýbný kus...Viete o niekom komu by to pomohlo? Ďakujem za odpoveď

ramonaa
21. mar 2010

Ahoj, to mi přijde jako nesmysl, inseminace je stejná jako styk, akorát se ty spermie dostanou blíže k vajíčku. Takže z toho vyplývá, že to ti nepomůže.

flamenga
21. mar 2010

ramonaa lenže pri IUI už spermie "preberajú"... takže do ženy idú už len tie naj 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre