Mohla som otehotnieť ak beriem antikoncepciu?

elementar
28. júl 2007

Ahojte, chcela by som sa spytat, ked beriem HA a mala som aj menzes, teraz som si robila test, ale neviem ci vysiel negativny bo , ked sa tak viacej na tu palicku pozriem, sa mi zda, ze je tam aj ta druha, ale neviem ci si to len nahovaram. keby som bola v napr.12 tyzdni, tak by vysiel test na 100% , ze? dakujem za radu

tinni
28. júl 2007

ahoj, no ak by si bola 12.tt, tak aj druha ciarka by bola uplne silna 😉

elementar
autor
28. júl 2007

ano? tak to si ma potesila, uz som rozmyslala,ze by som v pondelok sla ku gynke na ultrazvuk, nech mam 100% istotu, moze to byt aj z toho ze mam nejeho hormonu viacej? nie je moc viditelna ta ciarka, len ked sa tak moc zadivam

tinni
28. júl 2007

no ur5cite chod na gyndu radsej, ale podla mna urcite nie si tehu, lebo 12.tt uz by si mala HCG tolko vela, za ta ciarka by bola velmi silna...

elementar
autor
28. júl 2007

hm tak tam vybehnem, radsej mat nejaku istotu. Dakujem si zlata, trosku si ma ukludnila. mozno tam len hladam, co tam ani nie je 😉

tinni
28. júl 2007

nie je zaco 😉

elementar
autor
28. júl 2007

ale keby som bola tehotna, mam nejake priznaky, ze? hm, len mi trosku narastlo brusko, tak preto ma to napadlo

vierka74
27. okt 2015
Používateľ vierka74 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vierka74.

Najlepšie je navštíviť lekára

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre