Mohli sa dostať do mňa spermie pri prstovaní?

siaskia
1. sep 2009

dobry den,

viem, ze takato tema sem mozno nepatri, medzi vas co chcete byt tehotne, ale neda mi nenapisat ...

takze:

mam teraz 37 den cyklu, bez menstruacie, s partnerom klasicky sex nemame, ale mame petting...proste sa len drazdime. (obsahuje to aj vyvrcholenie...)

Ale aj tak mam strach ci sa nahodou jeho spermie nejako nedostali do mna pri prstovani napriklad, alebo ak sa spravil na mna a ja som sa potom utrela. a asi o pol hodku osprchovala, nemohli sa nejako dostat dnu? mozno sa vam to zda byt detinske, ale ja sa uz vazne obavam najhorsieho.. :(

prosim nevysmievajte sa mi...skuste ma pochopit a pomoct mi.

vcera rano som si robila tehotensky test a vysiel negativny, lenze mam divne pocity v podbrusku a obcas hnacky, dvíha sa mi zaludok, proste ma napina...mam obcas aj bolesti hlavy..

o tyzden som objednana ku gyn., lenze do vtedy by som chcela vediet aj vas nazor..

prosim ☹

wsmoulinkaa
1. sep 2009

ahoj...holka to víš že se ti tam může spermie mrška dostat!!! ale je ok že jdeš na gyndu, tam budeš vědět víc!! držím palce, jsi jistě mladá! 😉 🙂

strouzek
1. sep 2009

siasko no já nevím možný je vše ale podle mě těhu nejseš. já měla pocity že jsem těhu, píchání v podbříšku a nával na zvracení občas i v době kdy jsem brala HA. většinou ale v měsíc kdy jsem zapomínala na prášky a to mi potvrdila i kámoška že má příznaky na těhu vždycky v měsíc kdy si nedávají pozor a ona má pak nervy a ty samé příznaky. takže podle mě to je psychosomatické, zkoušej dál testík ale já bych řekla že těhu to nebude

wacinka
1. sep 2009

ahoj pokud se spermie dostane nějakým způsobem do tebe tak můžeš otěhotnět našla jsem ti i na netu názor od odborníka.

Petting a riziko otěhotnění
Petting je z hlediska rizika otěhotnění považován za bezpečný. Jisté riziko zde však je, a to při vyvrcholení partnera - pokud spermie vnikne byť jen na okraj pochvy, otěhotnění je možné. Ihned po ejakulaci partnera proto sperma odstraňte. Jistě se vám bude hodit pár informací z článku - Sperma a kam s ním? Vyhněte se také tření pohlavních orgánů, kde je riziko otěhotnění ještě vyšší.

ale poslouchej máš jinak zcela pravidelný cyklus? Třeba je to jen opoždění. ty potíže můžeš mít z toho že jsi nervozní.

siaskia
autor
1. sep 2009

no ano, som mlada..a prave preto sa tak bojim ☹ menzes mi nezvykol az tolko meskat....
myslite, ze ja napriek tomu, ak bol test negativny mozem byt v tom? ☹

marketa137
1. sep 2009

Siaska sice nikdy nevíš, ale to by musel mít spermije na prstech a pak by šahal do tebe. na vzduchu rychle umíraj tak bych to neviděla moc reálně. A test by tě to už asi ukázal. spíš to budeš mít z nervů 😉 , normální člověk se tě smát nebude 😉.Možná by stálo za úvahu se na gynekologii domluvit na HA a máš po starostech 🙂

wacinka
1. sep 2009

siaskia tak když budeme předpokládat že máš cyklus 28 dní a ovulace může proběhnout v půlce cyklu tak 37. den by ti už měl test ukázat zda jsi nebo nejsi těhotná.

hlavně hlavu vzhůru, určitě to bude v pořádku. Antikoncepci asi nebereš že? NO to by jsi se vlastně neptala 😉

siaskia
autor
1. sep 2009

takto..vacsinou to robime tak, ze najprv spravi on mna, lenze ja ho medzitym tiez drazdim..ale nie je blizko pri mojej posve..potom ja jeho. Lenze minule robil este raz on mna, ruky si siel umyt, ale co ak mu to aj tak ostalo na prstoch? ☹

sarlotta
1. sep 2009

siaskia já myslím, že to není pravděpodobné aby jsi byla těhu.37DC je dost aby na testu byly 2čárky dobře vidět. 😉

Při pettingu by bylo lepší používat kondom, nebo se sprchovat hned.

siaskia
autor
1. sep 2009

wacinka: nie neberiem

wsmoulinkaa
1. sep 2009

saski...prodává se na recept od gynegologa prášek, který by spermie měl zničit...zeptej se na to- nevím jestli nebude pozdě. Ale třeba to je v pohodě, uvidíš. Nejlepší je sebrat se a zajít si na odběr krve, to je už bez doporučení a to se hned snad druhý den dozvíš!! 😉

siaskia
autor
1. sep 2009

strasne sa bojim ☹ ☹ teraz ma este aj zacali boliet prsia..ale tak zvlastne, raz jedno potom druhe...psne dvorce mi nezhnedli, takze neviem co to je..nie je to taka klasicka bolest ako pred menzesom, ze su take napnute a bolia pri dotkyu...ale je to take zvlastne...ach uz si asi aj niektore veci nahovaram..ale nejde na to nemysliet ☹

wacinka
1. sep 2009

siaskia neboj bude to v pořádku a pokud chceš mít pro příště jistotu, tak fakt kondom nebo antikoncepci. Ale ono záleží i na tom kolik ti je a zda vůbec něco brát chceš. 😉 a hlavu vzhůru bude to Ok

obla
1. sep 2009

siaskia, pravděpodobnost je minimální, pokud si šel umýt ruce..
Každopádně doporučuji HA .. 😉 pak jse vše bez stresu 😉 )
Tvé příznaky jsou spíše psychosomatické 😉

obla
1. sep 2009

siaskia... a nebo používejte spermicidní gely.. ty jsou volně dostupné v lékarně .. a užívají se jen při "styku" .. takže mimo něj se ničím dopovat nemusíš .. 😉

wacinka
1. sep 2009

siaska beruško nesmíš na to myslet, jinak budeš mít fakt všechny těhu příznaky já je takhle zažívala 2,5 roku co jsme se snažili o miminko a vždy to bylo vsugerované. A pak jsem už ani nevěřila testu když mi naskočily dvě čárečky. Já se teď musím rozloučit. Jdu si pro verdikt, k panu doktorovi co bude dál. Mám špatný tlak a tak se bude řešit co uděláme s porodem.

siaskia
autor
1. sep 2009

wacinka: dakujem ti 🙂 si velmi zlata, a drzim palce

wsmoulinkaa
1. sep 2009

a čeho se bojíš?? nemáš jistotu že s tebou přítel zůstane kdybys měla mít mimi?? nebo kolik ti je?? nejsi pod zákonem?? určitě to psát nechceš, ale vyřešit to musíš, pak jedině interupce.

anebo to je jen planý poplach.....takhle nic nevyřešíš, proč si nezajdeš na krev??? hned ráno!! 😲 😲

nanule
1. sep 2009

Podle me tehu nebudes a hodne priznaku sis jen vsugerovala... nebudou te prsa bolet hned, nebudes okamzite zvracet a kdo vi co... Jasne, nikdy nevis, ale bude to spis z nervu... pokud jeden test vysel negativni, muzes zkusit jeste jiny nez pujdes k dr. a pak po navsteve budes vedet na cem jsi. Snaz se tim netrapit, vsechno jde nejak resit, ale dokud to neni aktualni, tak se tim nezatezuj, budes se jen vic stresovat. Kolikpak ti je, ze mas takove obavy?

siaskia
autor
2. sep 2009

zienky, nie je to mimi, je to zapal 😝

wacinka
2. sep 2009

tak to je dobře, že to tak dopadlo 😉

mikinkamonika
12. jan 2016

Ahojté čakám svoje prvé dieťa a neviem čo mám robiť, chalan má bil a tak som od neho odišla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre