Točí sa mi hlava, je mi na zvracanie. Može to byť tehu?

mell03
28. jan 2013

Ahojte dievčence...už mám jedno tehu za sebou....lenže vtedy som ani nevedela,že som v tom kým mi nevynechal mc.....Teraz som mala Mc 9.1. stále sa mi toči hlava,je mi na zvracanie sem tam to aj ujde von...myslím si,že na TT je ešte skoro...no naozaj sa necítim dobre.Čo si o tom myslite????Ďakujem

zuzulica
28. jan 2013

@mell03 Treba počkať a potom urobiť test. To môžeš mať aj brušnú chrípku, to ti nikto takto nevyveští. My keď sme sa začali snažiť, tiež som mala prvý mesiac také divné stavy, brucho nafučané, bolavé, prsia naliate, hlava sa mi točila a myslela som, že som tehu a nebola som, asi som si len začala všetko viacej všímať. Počkaj a uvidíš 😉

petraxy6
28. jan 2013

@mell03 keď si už raz tehotná bola, tak prečo si dnes takúto otázku dala? 😝

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mell03
autor
28. jan 2013

po prve nenudím sa a po druhe pri prvom tehu som ani nevedela,že som v tom

petraxy6
28. jan 2013

@mell03 no lebo väčšinou na takéto otázky odpovedá doktor (gynekolog), alebo sa kupujú testy. Myslím si že toto je zle založená a hlavne duplicitne založená otázka. V pravidlách máš o tom niečo napísané.

seraa
28. jan 2013

mell03

ahoj,
sa mi zda ze na zvracanie je to skoro, moze to byt chripka brusna
ale moze to byt aj tehu, vidis neda sa odpovedat...
pockaj tyzden a skus test
mne je tiez napriklad zle tieto dni a toci s ami hlava ale nie som v tehu , mozno je cosi vo vzduchu..
skusate?

adrioska
28. jan 2013

@mell03 no,ja mam tocaky, ked mi ma prist menzes...a tiez mi kvoli tomu je aj zle, akurat chvalabohu nezvraciam...takze moze to byt aj tehu, ale moze byt aj ocakavany/neocakavany menzes...ja aj inak mam nizky tlak a malo pijem, takze to mi k tomu doda...ty nemas problemy s tlakom?...a pijes dostatok tekutin?

mariosmykal
28. jan 2013

Téma je duplicitná, pre lepší poriadok na stránke ju zamykám. Využi vyhľadávanie v našom fóre.

Pekný deň

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre