Môže žena otehotnieť počas neplodných dní?

leeenka10
12. mar 2011

alebo ci je vobec nejaka sanca ze zena otehotnie pocas neplodnych dni

zuzanockamt
12. mar 2011

@leeenka10 kedze su to dni neplodne, tak jasne, ze nemoze 😉

ivetkab.
12. mar 2011

Môže otehotnieť aj počas neplodních dní. Celá sranda je v tom, že Ty máš sex počas neplodných dni, ale ešte pár dní v tebe spermie prežijú. A môže sa stať, že Tebe napríklad deň alebo dva po sexe dozreje vajíčko a bude to. Aj keď je to malá pravdepodobnosť, ale je ... 🙂)

katren
12. mar 2011

da sa a nas Misko v brusku je toho prikladom 😉
neda sa spoliehat len na to, ze mas neplodne dni 🙂

traktor
12. mar 2011

vsetko je mozne..takze ano....môze sa to stat....takze ak dietatko nechces, tak toto urcite nie je forma ochrany....

bosoriak
12. mar 2011

@leeenka10 Pocas neplodnych dni zena otehotniet nemoze. Otehotnie len pocas ovulacie (=uvolnenie vajicka = plodne dni). Nikto ti ale nevie zarucit, ze sa ti ovulacia z nejakeho dovodu neposunie. Navyse sa obcas stane, ze samotny sex "vyprovokuje" zenske telo k predcasnej ovulacii, toto sa stava vacsinou hned po menstruacii. Alebo sa ovulacia posunie tesne pred menstruaciu. Ludske telo nie je stroj, takze ho nie je mozne naplanovat. 🙂
Ako antikoncepcia to vobec nie je spolahlive.

suezana
12. mar 2011

ja čo viem, tak to má aj názov - len si neviem spomenúť - ale jednoducho nastane ovulácia - veď dá sa otehotnieť aj pri užívaní horm. antikoncepcie...alebo sa hovorí, že počas menštruácie sú neplodné dni - a koľkí lekári odporúčajú neplodným párom práve vtedy....
ja poznám páry, ktoré z náboženských dôvodov praktizujú túto metódu...niekomu to vychádza na 100%, iným nie - práve čakajú 6. dieťatko a viem, že plánovali 4. 😉

benne
12. mar 2011

Môže sa stať, že máš plodné dni, kedy by si mala vlastne mať neplodné.. jasné že počas neplodných neotehotnieš.. ale otehotnieš počas a tesne po ovulácii.. Kedy tá nastane, tak to je už iná otázka... lebo tá môže nastať aj počas ms 🙂

gabika84
13. mar 2011

pokial si to nejak nemerias a len sa domnevias ze mas prave neplodne dni... napr. ja mam podla doktorov a sona termin pocatia prave v den, ked mi zacala posledna menstruacia 😕 aj ked tam moze byt odchylka, urcite nie tie dva tyzdne, kedy zvycajne byva ovu. pred zaciatkom menstruacie som este cca 3 dni spinila, takze som skutocne otehotnela v obdobi, kedy by to nikto necakal 😅

mimkao
14. mar 2011

Ak máš nepravidelný cyklus, alebo si z nejakého dôvodu v strese, všetko sa ti môže posunúť.
Takže ako spoľahlivú metódu ten výpočet neber. Ak nechceš brať hormóny, ani žiadne mechanické bariéry, tak skús STM(symptotermálna metóda). Nič ti k tomu netreba, iba teplomer, záznamovú tabuľku a kopec nervov na pravidelné ranné meranie teploty. 🙄
Ale ak sa pýtaš preto, že si myslíš, že už si tehotná, tak áno, môžeš byť.

slivocka
14. mar 2011

Ked maš neplodne dni tak si nepolodna 😀 akurat sa môže stať že maš ovulaciu v inom čase ako obvykle takze otehotnieš iba v plodnych dnoch 😉

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
macekovam
14. mar 2011

podla mna neda...lebo su to neplodne dni....a ako vies ze su to neplodne dni??? mas taky pravidelny cyklus kazdy mesiac????to ze zena otehotnie pocas ,,neplodnych dni ,,je podla mna zle odsledovany cyklus..... 😀 😀 vajicko musi byt vo vajcovode...a tam je len pocas plodnych dni...teda ovulacie...moja odpoved je nie.....ovulaciu ti moze odsunut na iny datum aj obycajne prechladnutie.....

slamienka
14. mar 2011

Počas neplodných dní, nemôžeš otehotnieť. Ale väčšina žien, tvrdí, že vtedy otehotneli, čo nie je pravda. Otehotneli, lebo sa milovali cez plodný deň, len si to zle vyrátali. Žena sa musí dobre poznať- svoj cyklus a potom vie rozoznávať plodné a neplodné dni. Poznám veľa báb, ktoré neotehotneli, keď si sledovali svoj cklus. Keď žena ochorie, môže sa jej cyklus narušiť a tak sa jej dni pozmenia...

vivien11
14. mar 2011

mne gynekolog povedal ze som otehotnela hned den po menštruacii ze proste sa mi zmenila ovulacia takze moja metoda plodnych neplodnych dni presne ako tu baby pisu na zaklade nejakeho programu z netu bola uplne na hovno a naruby postavena. takze je mozne ze som otehotnela hned po skončení menštruošky:D no hold to sa stava::D takze ak nechces otehotniet rob si bud ovulacne testy alebo zacni brat atb. 🙂

dari
14. mar 2011

Poznam velmi dobre svoj cyklus, kedy su plodne dni - ich priznaky a nemusim ani pocitat dni...napriek tomu, ze som nebola ani chora som otehotnela tesne pred menstruaciou...takze na nejake plodne a neplodne dni uz vobec neverim 😀

gertruda444
20. dec 2012

ja by som sa len chcela spytat ci mozem otehotniet ked som mala nechranený sex s mojim priatelom hned po skončení menstruacie,nespravil sa do mna ani nic podobne akurat sa mu ovlhčil penis nejakou tekutinou len by som chcela vediet ci to obsahuje nejake spermie a ci sa stoho daa otehotniet ?

erikkkk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia941
23. mar 2013

mam na vás jednu otázku mala som s mojim partnerom v poslední deň menštruácie sex.... bol to 6 deň pretože vždy mam len 6 dní menštruáciu a ma ju pravidelne... ale práve vtedy keď sme mali sex sa nám pretrhol kondom a on sa do mňa spravil..... tak by som rada vedela niekoho názor či môžem podľa vás byť tehotná hoci vtedy su neplodne dni a aj som mal naplodne dny ale aj tak noviem či sa ma veľmi báť... pretože som nervozná a neviem čo mam robiť..... prosím povecte mi na to niekto svoj názor.... ☹

jucika123456
3. jún 2013

po akom case sa da zistit ze zena je tehotna 😝

maja128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibina1994
20. sep 2013

Tak o 3 tyzne si ho urob

domiiii
3. jan 2014

môžte mi poradiť? posledný pohlavný styk som mala pred necelými dvomi mesiacmi, priatel si daval pozor takže by sa nemalo nič dostať dnu 🙂 o dva dni som dostala normalne silnu menstruaciu, po mesiaci som si robila dva testy a vyšli negatívne, žiadna slaba druha čiarka, no teraz čakam na druhý menzes a mam stale len špinenie, môže sa aj tak stať že tehotná som? aký máte názor? dakujem

hanicka45
2. jún 2014

mozete,cez,neplodne,dni,otehotniet???

fhuf
3. sep 2014

Chcem otehotiet

sandy3
26. sep 2014

Ahojte dievcata,urcite by som sa nespoliehala na dajake kalkulacky na nete,nie ste predsa stroj a aj male odchylky mozu znamenat niekedy velky pruser,pokial nechcete mat este babatko.Ja pouzivam uz par rokov cyclotest.Je to vyborny pristroj,fakt stylovy,ktory vam presne povie vase plodne,neplodne a vysoko plodne dni.Funguje na zaklade vasej telesnej teploty.Takze je to presne vam na mieru site.Takto presne viete kedy mozete a kedy nie.Zeny,ktore nechcu otehotniet a prave naopak tie ktore chcu.Pozrite si http://www.otehotniet-cyclotest.sk alebo http://www.antikoncepcia-cyclotest.sk.Skvela investicia a dlhodobo mega usetrite.O zdravi ani nehovorim. 🙂 😎

bleskovka3
26. sep 2014

Ja som sa dopočula aj o takej teórii, že je to možné, ako napríklad niektoré kmene a východné krajiny sa pokúšajú o dieťa výhradne počas menštruácie.

kliara
17. nov 2014

Neexistujú žiadne zaručene neplodné dni.

smatka
17. nov 2014

áno,mam doma živý dôkaz.Otehotnela som hneď ako mi skončila M. 🙂

stary_ujco
17. nov 2014

Počas neplodnych dní sa otehotnieť nedá. Jediný problém je ten, že ich určenie je značne nespolahlive...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre