Môžem byť tehotná?

janulik_95
2. aug 2020

Ahojte baby, viem, že je tu takychto tem asi viac ale nechce sa mi to hľadať. Chcela by som sa spýtať, či nemáte niektorá podobnú skúsenosť. S priateľom by sme chceli už babo. Minulý mesiac som dostala menzes načas ale bolo to skôr len také 3,4 dňové špinenie. Teraz som mala dostať menzes ale už 5ty deň mešká. Test zatiaľ negatívny. Nikdy predtým sa mi to nestalo. Vždy som, dostala menzes načas max 2 dní meskal. Nerobím si žiadne zbytočne nádeje. Ale som v poslednej dobe dosť unavená, mam naliate prsia, dvorce na bradavkach mam tmavé a v strede ako keby také trosku biele. Začínajú sa mi na prsiach robiť aj žilky a všimla som si ze trochu aj na bruchu. Boli ma aj pod bruško ale nie stále. Niekedy ako pred MS a niekedy ako pri ovulacii. V utorok idem aj k Dr. Za každú odpoveď a radu ďakujem 😊🙏

noami12
2. aug 2020

@janulik_95 ahoj, počkaj na toho doktora. Nehovorím ze nemôžeš byt, máš také príznaky, ale myslím ze test už by ti ukázal druhu čiarku mne meskal 5 dni a už som mala dve krásne čiarky a tiež ma boleli prsia strašne. Ale stalo sa mi aj to ze som si myslela ze som tehotná lebo som mala také "príznaky" a veľmi som chcela byť tehotná skratka meskal mi menzes. Aj keď u mňa sa to nestavalo. Teraz keď som sa dozvedela ze som bola tehotná som vôbec neriešila ani meškajúcu menštruáciu a nepozorovala som sa a prišlo to, keď som to najmenej čakala. Ale držím palce, daj vedieť 🙂

jaskolka
2. aug 2020

Ťažko povedať... 5 dni meškania by ti už test v prípade tehotenstva mal ukázať aspoň slabú druhu ciarku. Na druhej strane meškať menzes môže z mnohých iných príčin, a priznaky môžeš skutočne mat akoby tehotná, ale o tehotenstvo ísť nemusí. Mne sa stalo, že menzes aj meskal, aj priznaky boli, ale tehotná som nebola. Viac lekár ti povie, je to istejšie.

janulik_95
autor
2. aug 2020

@noami12 práveže ja sa zasa nekontrolujem ani nejak extra zas ze by som straaaasne chcela byť tehotná to nie. Keď to príde tak to príde. Len sa mi to ešte nestalo. Minulý mesiac som tiež nemala poriadny. Uvidím v utorok 🙂

janulik_95
autor
2. aug 2020

@jaskolka no práveže som nedávno bola u lekára na prehliadku a všetko bolo v poriadku. Robil mi všetky vyšetrenia, sono, stery všetko a výsledky boli dobre. Tak uvidím 😊

dskjhfdlkdjhl
2. aug 2020

A co takto kupit test? To bude spolahlivejsia odpoved, ako sa pytat na MK.

iwesska
2. aug 2020

Ak ti vynecha 1.MS - resp. bolo to len spinenie z dovodu tehotenstva a teraz ti meska uz druha MS,bola by si uz cca v 9.tyzdni a to uz by akykolvek test zachytil. Kolko si ich robila? Len 1? Aj digi si skusala,kde ti ukaze tyzdne? Ja som obe tehotenstva zistila tak,ze som mala presne opacne priznaky ako pri MS - teda ak ma bolievali prsia predtym,ako som otehotnela,neboleli vobec a naopak.

srdce111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
srdce111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
valentinamatic
7. aug 2020

Ahojte dievcata.. od 10.jula do 31.jula sme sa s priatelom milovali skoro kazdy den (bez ochrany). 25.7. Som mala jednodnovu menstruaciu (nerozumiem preco 1 den ked normalne mam 4-5). Odo dna mojej poslednej mini ms ma neskutocne bolia krize aj s bruchom. Posledne 3 dni mi byva spatne od zaludka (dnes som dokonca zvracala). Testy su negativne. Nejake skusenosti alebo rady prosim?

srdce111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
srdce111
14. sep 2020

Ahojte Vidite tam nieco ?

thoughtfulweirdo
14. sep 2020

@srdce111 Na tom spodnom vidím, ale je to zle viditeľná fotka, tak to môže byť len nejaký odraz alebo tieň

srdce111
15. sep 2020

@thoughtfulweirdo Ahojj Som 11 Den Po Ov ... Posledna menstruacia Bola 21.9 ..Pocas dna Testy negativne A Z raneho mocu 3 Testy zo slabou ciarkou

thoughtfulweirdo
15. sep 2020

@srdce111 na 11 DPO je to super čiarka 🙂 uvidíš, či bude silnieť

yonce
15. sep 2020

tazko povedat, ale tak je to mozne. no ci tam nieco v takomto zaciatku uvidi doktorka, no budm sa modlit aby teda hej. no este by som si pred tym spravila jeden test, vies tak pre istotu

srdce111
15. sep 2020

@thoughtfulweirdo Asi je to Prislis skoro z raneho mocu Druha slaba A pocas celeho dna ani naznak tej druhej ciarky 😐

thoughtfulweirdo
15. sep 2020

@srdce111 Vacsine zien vychadza rano najlepsia ciarka, lebo ranny moc nie je tak zriedeny tekutinami ako pocas dna. Ale je to naozaj este skoro, este si nerob nadeje, pockaj 2-3 dni a uvidis, ci ciarka zosilnie.

slniecko187
15. sep 2020

@janulik_95 ahoj kup si digitalny test mozno ten ukaze ci si alebo nie

srdce111
10. okt 2020

Ahojte Baby Mam 3 dni do menzesu Vidite tam nieco pridavam foto aj v negative

slniecko187
10. okt 2020

@srdce111 skus urobit tak o 3 dni bude viac vidno druhu ciarku

srdce111
12. okt 2020

Ahojte baby Co mislite

terina25
12. okt 2020

@srdce111 pozitivny

srdce111
12. okt 2020

@terina25 Mislis nevadi ze je ta ciarka trosku slabsia

sense
13. okt 2020

@srdce111 že sú tam 2 ciarky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre