Môžem byť tehotná?

ada3333
28. jún 2006

neviem či môj príspevok prešiel a tak popíšem a prosím o radu, môžem byť tehotná ak mi mešká menzes, mám príznaky ako prsia, únava, chute , spánok, trochu nevolnosť a test bol pred 3 dňami negatívny a mešká mi 5 deň?

barborka.777
15. dec 2006

miriam17,ja len toľko že si mohla mať viac rozumu pri tom keď už jedno bábetko máš vzhľadom na tvoj vek. teraz je už neskoro bedákať a triasť sa, mala si skôr rozmýšlať keď si konala. ale to je len môj názor. ale je smutné že ženy kotré sú obdarúvané takýmto darom ho ľahko zahadzujú.

diddi
15. dec 2006

miriam, mas ludi, ktorí pri tebe stoja?...rodinu, priatela?...predpokladam, ze chodis este do skoly

katy2
15. dec 2006

Miriam, pozrela som si tvoj album. Malinka je velmi zlata... Prajem ti aby si sa z nej mohla stale tesit. Drzim palce, aby si nebola tehotna. A ak to tentokrat dobre dopadne, prosim ta, davaj pozor, Potrat je totiz nieco strasne. Znicit taky vzacny dar... Drz sa

miriam17
15. dec 2006

ja viem ze je to hrozne a do skoly nechodim mam odklad,a mam rodinu a aj priatela co pri mn stojam

katy2
15. dec 2006

No vidis... Tak bezkaj k lekarovi, nech vies, na com si... A daj vediet... Velmi ti drzim palce....

barunka
15. dec 2006

miriam, nechoď na potrat, je to niečo nenávratné.. Možno teraz sa ti to zdá ako správne riešenie, ale možno by si to potom zbytok celého života ľutovala... Neber život bábetku, ak ho už nosíš pod srdcom (ale ja sa opäť prikláňam k tomu, že nie) a keď už budeš u lekárky, vymyslite spolu nejaký spôsob ako predísť otehotneniu...
http://www.abortiontruth.com/pictures.html (opäť, slabšie nátury nepozerať, dôsledok potratu...)

diddi
15. dec 2006

miriam...tak to je super, ze mas okolo seba ludi, ktorí ta maju radi!!!

leto79
15. dec 2006

ach barunka, skoro som sa z toho pozvracala, ani som to nemohla dopozerat do konca a pritom mi krvaky nerobia nic, bolo to krute....

barunka
15. dec 2006

leto, ani ja som to nevidela, ja mám tieto stránky ešte uložené v počítači, spred vyše roka, kedy som neplánovane otehotnela v 20-tke a nevedela som čo s tým... Pozrela som si ich pár a už som jasne vedela, že nech sa bude diať čokoľvek, svoje dieťatko si vziať nedám a tak aj je...

leto79
15. dec 2006

miriam, je velmi smutne, ze tu vela zien sa snazi otehotniet a neviem co by dalo za babo, tak prosim, take veci tu ani nehovor.... ja ti tiez radim, aby si na potrat nesla, ak uz budes tehu, tak radsej pouvazuj dat dieta na adopciu, len ho nezabijaj ,,,,

leto79
15. dec 2006

barunka, tak je...

maslim, miriam, ze ak si toto pozries, an potraz urcite nepojdes...

kosicanka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zrzuska
15. dec 2006

kosicanka suhlasim s tebou. aj mna to vytaca a ked si pomyslim kolke zeny sa snazia otehotniet rok a viac a nedari sa. im je to asi najviac luto.
no miriamka, pisem diplomovku o interrupcii, v ktorej zastavam nazor ze treba ludsky zivot ochranovat od pocatia. veeeeelmi vela by som ti o tom vedela porozpravat. zaoberam sa aj zodpovednostou za nenarodeny zivot.
je mi luto, ked niekto uvazuje tymto smerom, ze chce ist na potrat. asi nevie, takyto clovek, co sa pri zakroku robi. a hlavne akym sposobom.
kosicanka, tiez som nazlostena 😠

luuuu
15. dec 2006

Tak ja to poviem asi dost z ostra ale zasluzila by si si par facek,aj ty aj tvoj priatel,lebo pokial dobre ratam prvy krat si otehotnela v 16!! mas krasne dieta ale asi si ho neplanovala a pomaly hned ako ti skoncilo sestonedelie kedy sa najlepsie otehotnieva ste sa s priatelom rozsupli a pocali nove?a teraz ho nechces? a preco ste nepouzili niektoru s antikoncepcii ktore tomu zabranuju?Pretoze to dieta ste vedome robili a je abosolutne nezodpovedne teraz vyhlasit no co tak pojdem na potrat.Pytala si sa co to stoji a do kedy sa to da robit.stoji to 7000,- a povolene je to do 12tt podotykam ze v tom case dieta uz vnima svet okolo seba,hybe sa a bije mu srdce!A moze stat pri tebe aj vsetci svati...to co budes zazivat po potrate budes zazivat len ty! nikto z nich!

sandrika
15. dec 2006

Pne súhlasím s luuuu, každý má právo na život aj Tvoje nenarodené dieťatko.
Keď sa Ti narodí a budeš si istá, že ho nechceš tak ho daj na adopciu a poteším stým niekoho kto po dieťatku túži a nemôže ho mať. Aj tak si myslím, že to po pôrode nedokážeš. Takže teraz si nes následky za svoje činy a neber život svojmu dieťatku.

luuu gratulujem k bábetku

kosicanka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luuuu
15. dec 2006

Sandrika dakujem 🙂 a drzim palce aby sa coksoro podarilo 😀

sandrika
15. dec 2006

No moja zlatá možno aj hej aj keď tomu neverím, keďže sme pre moju neprítomnosť snažolkovali len 2 x mimo ovu - teda myslím a tri testy negatívne, ale dnes mám 33 deň / na test asi skoro )mrcha nikde , už 2 týždene mám zvýšenú teplotu, dosť ma bolia prsia, chce sa mi strašne spať a od včera ma vždy po raňajkách , dnes po suchom 1 a pĺ rožku napne kyslími slinami, takže začnem možno veriť, že zázraky sa dejú
len sa bojím ďalšieho sklamania.
Snažilkujeme už 6 mesiacov a nič - mám nepravidelný cyklus a veľa stresu

chrobaak
15. dec 2006

dievcata.... rozhodne nesuhlasim s potratom a v podstate mate pravdu.
ale sme len ludia (a v pripade miriam - velmi mladi) a mame pravo na omyly. holt, niekto sa pouci po prvej chybe, iny po desiatej, dalsi nikdy...
nuz, ale kto je bez viny, nech prvy hodi kamenom.... 😔 🙄

kosicanka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
chrobaak
15. dec 2006

ano, kosicanka, ale nech to skonci akokolvek, ona bude tie nasledky niest tak ci tak.... 😒

luuuu
15. dec 2006

Chrobacik dost krute sa dva krat pomylit ked to bude stat zivot dietata ☹ Ked je dospela na to byt maminou a robit deticky nech je dospela aj v rozhodnutiach a nasledkoch!
sandrika pisem ti postu 😎

barborka.777
15. dec 2006

aj ja plne súhlasím s košicankou a zrzuskou. a je mi až do plaču 😢 keď takéto niečo čítam že chce zobrať život takému malému nevinnému stvoreniu. aspoň mohla miriam použiť rozum pri tom, keď už jedno bábetko má a na druhé by si netrúfla 😠

lara1znk
15. dec 2006

ja s vami uplne suhlasim, nechcem nikoho odsudzovat lebo kazdy moze urobit chybu a su okolnosti ked aj potrat sa da akceptovat, ale toto je vysledok maximalne nezodpovedneho spravania sa dvoch pubertakov!
zvlast teraz ked uz si sama matkou Miriam, by som takyto lahkovazny pristup k potratu necakala, mas v sebe zivy plod a si zodpovedna za jeho zivot tak sa tak aj spravaj

loss
15. dec 2006

miriam je to smutne ze ked ste sa s priatelom milovali neuvedomili ste si mozne nasledky neviem v podstate je to na tebe ty s tym budes zit,mat dietatko je nieco nadherne ja by som za to dala cokolvek a ty uvazujes na preruseni,porozmyslaj nad tym aby si to v buducnosti nelutovala,alebo mi posli to malicke do mojho bruska

ajka23
15. dec 2006

v 16tich som tiez bola v situacii, kedy sa trebalo rozhodnut, nikdy som nepomyslela na potrat a hoci som sa uz zacinala na to malinke stvorenie tesit, tak mi v 13tom tyzdni odislo... 😢 😢 😢 do dnes ratam, ake by dnes bolo stare, kolko by malo rokov... 😔 😔 😔 dnes som stastne vydata a dietatko sa nam nedari... taky je zivot... 😕

bec
15. dec 2006

lara1znk - plne s Tebou suhlasim
miriam, co by som za to dala keby mi v brusku rastol zivot. Skus sa pomotat po tychto diskusiach a porozmyslaj nad tym ako sa spravas a ako rozmyslas. A Uvedom si, ze tym, ze si pocala 1.dieta si mal aprestat byt deckom ty.

sandrika
15. dec 2006

díky luuu už sa teším

barborka.777
15. dec 2006

luuuu ty si to úplne vystihla. máš môj obdiv.

luuuu
15. dec 2006

Barbie777: dakujem drzim palce k babatku 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre