Môžem byť tehotná?

ada3333
28. jún 2006

neviem či môj príspevok prešiel a tak popíšem a prosím o radu, môžem byť tehotná ak mi mešká menzes, mám príznaky ako prsia, únava, chute , spánok, trochu nevolnosť a test bol pred 3 dňami negatívny a mešká mi 5 deň?

barborka.777
15. dec 2006

no luuuu, my sa s manželíkom snažíme už tretí mesiac a zatiaľ nič ☹ a preto ma vytáča miriam so svojim konaním. čo by som za to dala mať v brušku fazulku. 😵 na budúci týždeň čakáme výsledok či to tento mesiac vyšlo alebo nie.ale akosi ma na ľavom a pravom vaječníku,tak striedavo popicháva ako inokedy nie.tak neviem.ostáva nám len čakať a dúfať. tebe prajem luuu aby sa ti narodilo peknučké zdravučké bábatko a aby si mala len príjemné tehulkovanie 😵

sandrika
15. dec 2006

neboj barborka.777 aj nám sa to podarí, ja tomu verím, musíš sa len uvolniť a nemysleť na to, ono to príde vždy, keď to žena najmenej čaká, takže úsmev a rok 2007 je náš

barborka.777
15. dec 2006

máš pravdu sandrika,príde to keď matka príroda to bude chcieť to tak zariadiť. ak sa to nepodarilo teraz tak na budúci rok 😵 som zatiaľ úplne v kľude,lebo na to je potrebný iba kľud a žiadny stres a veľký úsmev na tvári a na duši. 😀

luuuu
15. dec 2006

Baby vlastne ako tak citam tak snazilky ste tu skoro vsetky 😝 vsetkym vam preto prajem aby sa vam podarilo,nech si ten vas organizmus nacasuje tak aby bol ten spravny cas aj babatko donosit,pretoze na tychto forach sa stretavam aj s velkym nestastim.A prajem vam to z celeho srdiecka...vratane toho maleho vnutri 😀
PS: ale potom mi postupne piste o rady hej? nie ze nebudem cely den nic ine robit len vam odpovedat ci je to ci ono normalne v tehotenstve 😀

barborka.777
15. dec 2006

keď už budeme tehulky luuuu tak ťa zavalíme toľkými otázkami že ti nebudeš ani stíhať odpisovať 😀

govinda
15. dec 2006

luuuu, to je od teba veľmi milé 🙂

luuuu
15. dec 2006

Barbie: tesim sa na to 😀

chrobaak
15. dec 2006

dievcata, trochu ste odbocili od temy 🙂

luuuu
15. dec 2006

Chrobaak: ani nie,stale sa bavime o tehotenstve a to je myslim aj v nazve temy 😀

chrobaak
15. dec 2006

nuz, ako myslis... 😕

miriam17
15. dec 2006

baby nesom tehotna a beriuem no dala som si predpisat antik...taze je vsetko ok...

katy2
15. dec 2006

Miriam, na tuto chvilu som cakala od rana... Strasne sa tesim... Prajem ti vela radosti z malinkej a vela zodpovednosti do dalsieho tvojho konania... Rob tak, aby si to niekedy v zivote nemusela lutovat... Drz s!!

lara1znk
15. dec 2006

Tak to je vyborna sprava. V buducnosti bud zodpovednejsia a mysli na nasledky. 🙂

kosicanka1
15. dec 2006

Blahozelam k spravnemu kroku a prajem vela dalsich zodpovednych krokov, Miriam. Drzim palce, nech vsetko zvladnes, ved aj napriek veku si plne dospela, zodpovedna matka. 🙂
pekny den

barborka.777
15. dec 2006

no miriam to si urobila najlepšie čo si mohla momentálne urobiť. a do budúcnosti rada: vždy si poriadne rozmysli čo chceš urobiť ešte predtým ako to vykonáš. si už matka, a aj napriek veku bi si sa tak mala správať.

leto79
15. dec 2006

myslim ze miriam uz dostala poriadnu priucku, tak uz ju baby nechajme...

urcite uz bude konat zodpovednejsie...

zelam ti miriam vsetko dobre, zdrave babetko, a to druhe budes mat, ked na to pride vhodnejsi cas 😉 ved si este velmi mladucka, neponahlaj sa tak skoro dospiet ...

loss
15. dec 2006

miriam super 🙂 tak nech malicka rastie do krasy

katchitchi
31. máj 2010

ahojte aj ja mam jednu otazku. neviem isto ci som tehotna ale pri tehotenstve ma byt brusko tvrde alebo makke?myslim hned na zaciatku...dakujem

vefi89
31. máj 2010

@katchitchi úplne normálne ako keby si tehu nebola 😉

katchitchi
31. máj 2010

lebo mne sa to nejak nezda. mam makke brusko ako keby som bola len pribrata

susi201
1. jún 2010

ahoj meskala mi menstruacia 2 tyzdne robila som si test a vysiel ze niesom tehotna bola som u lekara robil mi sono a nic tam nevidel tak mi zobral krv a vysledky boli ani negatyvne a ani pozityvne . potom po navsteve gynekologa mi prisla aj menstruacia po 2 tyzdnoch meskania . myslite si ze som tehona alebo niesom . ja neviem lebo teraz mam vlastne tu menstruaciu a k doktorovy mam prist az ked mi skonci. poradite mi ? vopred dakujem .

miyya
1. jún 2010

@susi201 tak ked máš menštruáciu,tak asi nie si. 😉 vieš možno sa vajíčko neuchytilo,tak preto nevedel,či hej alebo nie. asi si mala malinké hodnoty HCG v krvi.ale ktovie.to sú len moje konšpirácie.
Ale urobi si testík,ak je tam zdravá tehotnosť,tak HCG stúpa a tak by si už mohla mať čiarku. 😉

susi201
2. jún 2010

miyya

dakujem .pocula som aj o tom ze zena mala menstruaciu a bola tehotna . vsak zajtra uvidim idem k lekarovy a uvydim.

miyya
2. jún 2010

to hej ale čerstvá krv v tehotenstve je nebezpečná. ak si len špinila,tak by to mohlo byť ok.

dada131009
2. jún 2010

baby ...naposledy som spala s chalanom asi 7 maja...v aprili som mala menzes 26.aprila mi zacal..takze v maji som uz 24.mohla dostat..ale nic..robila som si v pondelok,vcera aj dnes test a vsetky tri negativne...ale som chora a beriem antibiotika..ked som voala svojej doktorke povedala ze to moze byt aj tym...takze??

susi201
2. jún 2010

miyya -nie mala som normalnu menstruaciu. 7 dni.

miyya
3. jún 2010

susi201 tak to si neni tehu,teda podla mna na isto. ale vlastne ty chceš byť tehulka??lebo neviem,či sa mám tešiť,že niesi alebo čo. 😅 😅 😅

dada tak dôveruj lekárke, ani by nebolo dobré,že si tehu,ked berieš antibiotika. 😉

susi201
3. jún 2010

miyya - no ja uz mam jednu dcerku teraz ma 18 mesiacov . mi s manzelom planujeme aj druhe dieta . keby som tehotna tak by sme sa tomu nebranili praveze tesili ale lepsie by pre mna bolo keby to pride trosku neskorked bude mat mala aspon 3-4 roky .

olifcek
3. jún 2010

@susi201 moja sestraa ma 4deti, z toho jedny dvojicky, a dve tehotenstva mala do 3 mesiaca normalne menstruaciu 😉

mimibb
3. jún 2010

Ahojte bebeny...mam taky problem... vyse 2 tyzdnov mi meska MS..myslela som si, ze som tehotna lebo: pred ocakavanou MS ma vobec neboleli prsia ako obycajne, teraz ich mam naliate a su citlive na dotyk, byva mi zle od zaludka, ale nezvraciam, mam nafuknute brucho, zapchu, normalne sa mi par krat pustila krv z nosa a vzdy vecer, tvar mam ako pubertiacka 😀 a navyse som si 3x myslela ze uz som to dostala tak ma presne bolelo podbrusko a ono nic....len ma sem tam pichne alebo citim mierne chvenie...

no tak som si objedlnala 3tehu testy z jednej stranky z cz...take lacne za 1,72eur (tvar a pouzitie maju ako comfortne testy) presny nazov to ani nema...ked som prisla z prace tak, ze si teda hned jeden spravim ...a na moje pocudovanie test je biely ako sneh..ziari len testovacia palicka 😖
tak teraz neviem ci si radsej kupit poriadny test alebo tomuto verit.... 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre