Môžem byť tehotná?

ada3333
28. jún 2006

neviem či môj príspevok prešiel a tak popíšem a prosím o radu, môžem byť tehotná ak mi mešká menzes, mám príznaky ako prsia, únava, chute , spánok, trochu nevolnosť a test bol pred 3 dňami negatívny a mešká mi 5 deň?

dada131009
3. jún 2010

mimibb;ides k dokrtorke??myslim,ze tri testy su dost nie?

mimibb
3. jún 2010

@dada131009 robila som si len jeden test...vysiel negativne...uvidim, ak do pondelka nedojde mrcha tak urcite pojdem, nech sa zisti co mi vlastne sposobuje meskanie MS. 😔

zuzana0612
3. jún 2010

ahoj mimibb, ja by som na tvojom mieste ešte počkala a spravila ešte jeden test, veď keď už ich máš kúpené...

kveta
3. jún 2010

Choď k lekárovi, môže sa jednať napríklad o cystu na vaječníku...

mimibb
3. jún 2010

minuly mesiac som bola aj dost chora+do toho statnice...mozno z toho...uz sa mi to par krat stalo a sama dr nic nenasla ze je vsetko ok vraj stres...no ktoho vie...

zuzana0612
3. jún 2010

mimibb, poslala som ti IP

dada131009
3. jún 2010

baby vyvolavacka sa aj plati??

misulienocka7
13. jún 2011

Ahojte počula som o tomto fore ze tu mozete poradit ako jasne pojdem si kupit test len mam kus nervy a este par dni kym si ho spravim musim pockat tak by som chcela len spoznat nazor ostatnych zien. stalo sa mi totiz zeHAK berem uz rok lenz e nala som menzes kramy trvaly tak 4 dni lenze po skončení som zabudla zobrat tabletky kramy skoncili cca v nedelu a pondelok som mal azobrat nezobrala som ani potom dalsie dni sex som mala štvrtok piatok pricom sa asi tri krat spravil do mna priatel. tabletku som si uz vo stvrtok dala. Je mozne ze ked takto na par dni nezoberiem atb ze otehotniem??ak ju berem pravidelne ?viem teraz moja zodpovednost dost polavila tak vas prosim o radu dakujem:D

magdalenka22_
24. jún 2011

Ahojte chcela by som sa spytat ci mozem byt tehotna ked ma uz od ovulacie palia bradavky este mam 5dni do menzesu...mna este nikdy nepalili,,palili vas uz niekedy pred MS? dakujem za odpoved🙂 😖

inka25
25. júl 2011

ahojte od 10.07.2011 som mala neskutočné bolesti prsníkov, krížov, predpokladaný menzes som mala mať až 27.07.2011 a špinenie začalo už 23.07.2011 a normálne pokračovalo aj 25.07.2011 čo si mám o tom myslieť. Ja som už rátala, že už neprídu. :((( ďakujem za každú odpoveď

siss_sz
24. aug 2011

prosim vas, baby, mozte mi poradit..zmenil sa vam nejak hlien, ked ste otehotneli?
lebo my sa teraz nechranime lbo nam je jedno, ci bude babo...kojim, menzes som este nedostala,...takze podla toho sa neda orientovat...a testy kazdy mesiac "pre iostotu" s ami nechce robit...ale hlien sa mi zda iny - taky jak "mliecny" ... tak ci nahodkou, nepamatam sa, ako to bolo pri prvom....

susi201
14. nov 2011

ahojte .... chcem sa opytat ak by mi vedel niekto poradit s manzelom by sme chceli druhe dieta a dnes som si robila tehotensky test sice menstruacia mui meska len 2 den ale chela som si ho urobit a vysiel tak ze bola na nom jedna vyrazna palicka a ta druha tam bola ale len tak slabo ju bolo vidiet .. budem alebo nebudem tehotna ?

susi201
14. nov 2011

@susi201 nasaq mala uz ma 3 roky ... ... tak uz je ten pravy cas ... ale dnes ako som pisala mi test vysiel tak ze jedna palicka bola silna zvyraznena a ta druha bola tak len trozku co to znamena ze som alebo nieom tehotna .

susi201
14. nov 2011

vedel by mi niekto poradit?

katka3012
14. nov 2011

@susi201 ahoj ,no podla mna si tehotna 🙂 ta slabunka ciarocka,sa tam predsa neobjavila len tak 😉 Ja na tvojom mieste ani necakam a utekam hned zajtra gynekologovi, co by som bola taka zvedava 😅 aby mi to potvrdil,alebo vyvratil.Ak si tehotna,tak len gratulujem 😉

monky_k
15. nov 2011

farebnost palicky zavisi od vysky tehotenskeho hormonu. ak si ju mala slabucku, ciselko nebude az take vysoke a si tehotna iba par dni az dva tyzdne. podla toho, ako to bolo vysvetlovane mne. ja som ju mala prvykrat slabucku v 7-tyzdni tehotenstva a 2 dni na to som potratila. lekar mi povedal, ze babatko nebolo v poriadku a preto som mala tehotensky hormon ani nie v polovicnej vyske, ako by som mala mat na 7 tt. a to bol dovod, preco bola farba taka nevyrazna. druhykrat som mala farbu vyraznu a dnes su od vtedy uz 4 mesiace a zatial je vsetko v poriadku a som tehotna uz 23tt. prajem ti to. nech ti to vyjde

susi201
15. nov 2011

dakujem za radu mne v podstate mestka menstruacia len 3 den ale mala som potrebu si spravit ten test tak mozno aj preto ta druha ciarka bola tka slaba ...
neviem len si to mysli.

usacek79
15. nov 2011

@susi201 ak je druhu ciarku co i len uuuuuuplne slabo vidiet (tzv duch), to znamena, ze si tehu 🙂 ta druha ciarka reaguje LEN na hcg a hcg sa tvori LEN v tehotenstve.. Takze sa uz tvori, len ho je este malicko, lebo to je cerstve 🙂 ja som si ducha nasla teraz v nedelu a dnes uz som mala kolajnice ako fras 😵 pockaj dva dni a testni znovu, kup si test citlivost 10

susi201
20. nov 2011

dakujem uz som si robila aj ten druhy test tak ten uz bol silnejsi.

madzik
21. nov 2011

@susi201 gratulujem🙂

jitus87
22. nov 2011

Ahojte, prispievam ako prvosnazilka. S manzelom sme sa rozhodli mat dietato a snzili sme sa asi 5 mesiacov a stale nic. No tento mesiac ma zacali pobolievat prsia, mam velmi citlive bradavky a prsia celkovo a vynechala mi menstruacia. Dnes je to 5. den. Rano som si urobila test a vysiel pozitivny s tym, ze druha ciarka bola slabsia ale bolo ju vidiet dost dobre. Objednala som sa na stvrtok na kontrolu k lekarovi. Chcem mat istotu. Asi mi bude brat krv, vsak? Chcem sa preto opytat si tam na to treba ist nalacno alebo nie a ci ma bude vysetrovat tak ako vzdy alebo len sono urobi. Viete to niektora? Dakujem

urma
22. nov 2011

@jitus87 nemusis ist na lacno. mozno bude robit sono a mozno na nom aj tak nic neuvidi, lebo bude skoro...ale z krvi a hodnoty beta hcg to zisti na sto pro 😉 Ja som osobne vsadila len na spolahlivost baby testov, robila som si ich po dvoch dnoch 3 ks a druha ciarka krasne silnela. K lekarovi som sla 1x az po 2 tyzdnoch meskania MS a na sone bolo uz vidiet aj tlkot srdiecka 😵 😵

kikuss56
14. okt 2018

Ahojte baby potrebujem vašu pomoc z prateľom sme mali sex pret 3 týždnami týždeň pred menštuáciou sme mali sex s kondonom ale už dva týždne mi mešká menzes deň po meškaní menzesu som si urobila test a potvrdil mi že niesom tehotná ale mám nafúknuté a tvrdé bruško .. Nevieťe čo hy to mohlo biť ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre