Môžem byť tehotná?

lindam
13. máj 2009

Caute, chcela by som sa opytat...Asi pred 2tyzdnami som dostala menstruaciu no bola to taka hodinova menstruacia skor spinenie od vtedy mam hnedy vytok...Pred 4dnami som bola cvicit ked som sa vratila tak som dostala ako keby menstruaciu ktora trvala ten vecer a na druhy den len trosku bola to velmi slabucka menstruacia...A odvtedy mam zase ten hnedy vytok..Mam nafuknute brucho a zväcsene prsia s troskou ruzovych zil...A stale potrebujem chodit na toaletu...Som strasne nafuknuta..Uz mi to spinenie trva dost dlho...Mohla by som byt tehotna??Dievcata ktore mate take skusenosti tak prosim poradte... 😕

domidomi
13. okt 2010

@mua Podľa mňa tehotná nie si, lebo príznaky tehotenstva prichádzajú až po pár týždňoch. Prsia ťa nebolia? Mňa bolievali ako pred menzesom. Priberať nezačneš hned to až skoro v polke tehotenstva, ani s tepom srdca to nemá nič spoločné, ani s pichaním. Jedine to vracanie, ale to je ešte skoro.
Inak sú tehotenské testy pred očakávanou menštruáciou.

lukacova.lenla
13. okt 2010

ahojte...som tu nova,a mala by som na vas otazocku a poprosila by som aj o radu az by ste mi vedeli poradit...problem je ze 26.9 som mala MS skoncila 2oktobra,a 5okt.sme mali sex kedze sa pokusame o druhe babätko nakolko uz mame syna ktory ma rok a pol...a 4dni po tom som mala strasne neznesitelne bolesti v podbrusku pochadzajuc s praveho vajecnika a vystrelujuce az do chrbtice,velmi ma bolia prsia a stale chodim cikat...bolesti mam ako keby som mala dostat menstruaciu od toh 5okt.co sme mali sex a nic...akurat ze bolesti su silnejsie ako pri MS,dokonca som si skusila spravit test clearblue ten sa robi este pred ocakavanou MS a vysie pozitivny je mozne ze by som bola tehotna poradite mii???babo chceme

buffinko
13. okt 2010

@lukacova.lenla pokiaľ máš pozitívny tehotenský test, si tehotná. gratulujem 🙂

domidomi
13. okt 2010

@lukacova.lenla Aj ja som otehotnela hned ho menzese a najskôr ma boleli prsia - tri týždne pred očakávaným menzesom. A to bol prvý príznak tehotenstva u mňa a ja, že čo ma tak bolia prsa.................... A ani som s tým nerátala, že by som mohla byť tehotná a tak dva týždne pred menzesom som mávala také bolesti v podbrušku ako pred menzesom. Občas som aj taký krč dolu dostala, ale to som si myslela, že to sa už blíži menzes 😅 . Ale ked si mala pozitívny test, tak určite si tehotná!!!!!! Mne vyšiel tiež na prvý šup. Tak gratulujem 🙂 😉

alenka_ela
14. nov 2010

Ahojte chcem vas poprosit o radu alebo skusenost. S manzelom sa pokusame o babätko asi pol roka, tento posledny cyklus som chodila na odbery krvy, aby mi zistili kedy mam plodne dni a ci ich vobec mam, na konci cyklu som mala vyhodnotenie, pri ktorom ma gynekolog prekvapil, ze posledny odber je zaujimavy, ze to vyzera ako by som bola tehotna, ale to som uz dva dni spinila krv a mala som den k menstruacii, tak som povedala, ze to asi nie lebo sa mi to spinenie nezda. Gynekolog na to povedal, ze to este nic neznamena, ze to moze byt aj tehotenstvo, ze mam este pockat ci mi pride ozajstna menstruacia a ked nie, tak sa tam mam 22. novemra ukazat a zoberu mi krv a urobia testy. No ale je sobota a ja este stale spinim, ale dnes nastali aj bolesti ako pri menstruacii. je to teda uz 6. den co spinim, teda hlavne po cikani a trosku pocas dna... neviem vydrzat co sa to deje, preto sa vas pytam, ci sa vam to uz stalo alebo ste o tom nieco poculi. Pred 4. dnami som si urobila mama test, ten pasik, ale bol negativny... dakujem za odpovede...Alenka

zuzana36
14. nov 2010

@alenka_ela ahoj, ja by som si urobila este jeden testik a uvidis. ty mas mat ms teraz?, alebo si uz mala mat? to spinenie ozaj nemusi nic v tehu znamenat, iba sa setri. daj vediet ako si dopadla. drzim palceky

mija777
14. nov 2010

@alenka_ela bolesti ako pri menstruacii som mala aj ja na zaciatku tehu..Dokonca som bola presvedcena,ze zacinaju kramy ale na moje prekvapenie som zistila,ze sa podarilo a vysli mi na teste krasne dve ciarky.

alenka_ela
14. nov 2010

@zuzana36 no menstruaciu som mala mat v stredu, ale vtedy som len malinko spinila a dnes sa mi trosku krv spustila viacej, asi z toho nic nebude ☹ no ale trosku ma ten moj cyklus potrapil, som zvedava, do kedy budem mat teraz MS ☹

amisa
18. nov 2010

babule potrebujem sa len tak zdvoverit lebo velmi to nechcem doma vykrikovat aby ma nemali za histerku.. mam 9.5 mesacnu dcerku menzes som uz mala od porodu raz a asi tyzden (teraz v pondelok) pred planovanym dalsm MS som kustik krvacala len fakt kustik.. a tak divne ma pobolieva podbrusko obcas aj vajecniky.. Mam podozrenie ci niesom tehotna lebo asi tyzden a pol pred tym som mala pozitivny test na ovulku (cez mikroskop) no a len sme si pozor davali s manzelom. No uvidime.. tak skoro sme surodenca neplanovali ..ale mozno ma len hormony strasia aby sme nabuduce aj nejaku antikoncepciu pouzivali.

viva13
18. nov 2010

Ahojte, chcela by som poprosiť poradiť,kolko dní po styku sa dá robiť tehotenský test a kedy začínajú nevolnosti? dakujem moc

ginger01
18. nov 2010

@amisa, ze som taka smela, ako si to myslela , ze ste si davali pozor s drahym ? bola tam nejaka ochrana, ci nie ?
Ak nie, tak by som si na Tvojom mieste urobila o par dni tehu test, aby si si zodpovedala na tuto otazku...to bude asi ta najjasnejsia odpoved pod Slnkom 🙂 ...
prosim Ta, ako sa vola ten ovulkovy test ?

ginger01
18. nov 2010

@viva ten tehu test je najlepsie robit v case, kedy by si mala dostat MS, alebo par dni po tom, je to lepsie viditelne. Nevolnosti zacinaju podla tabuliek okolo 5 tt...takze tyzden po case kedy by mali dorazit MS

viva13
18. nov 2010

@ginger01 jaj tak asi nebudem tehotná podla toho čo píšeš, je mi síce druhý deň zle ale menzes mi nemešká a mám ho mať o týždeň ☹

sara45
18. nov 2010

ahojte chcela by som sa spytat , poslednú MS som mala 9,10.2010 dalsia uz neprisla ale robila som si test a vyslo ze tehotna nie som , ked som mala mat ms tak som mala iba taky vytok želatínový a jeden den spinenie ,ale nejake dalsie priznaky nemam . mozem byt aj tak tehotná aj ked mi to test neukazal???

amisa
18. nov 2010

@ginger01 no nebola ochrana len ejakulat nebol do vnnutra 🙂 🙂 no proste sme to nejak nedobre splanovali..kondomy boli v izbe kde spala mala..no a nejak sme ju nechceli budit🙂 no a stalo sa nam to par krat...heheheh stava sa no co uz... ja viem ze len test to vyriesi..este vydrzim par dni a potomskusim v pondelok sa testnem. Len som bola taka nervozna, ze som sa musela vykecat..
Ovulkovy test je znacky Lady tester..podla slin ci posvoveho hlienu..ale beriem to len tak orientacne.. na sledovanie cyklu kedze by sme o pol roka chceli pre malu surodenca,
@viva13 mne nevolnosti zacali presne v den planovanej MS a trvali do 5.5 mesiaca

viva13
18. nov 2010

@amisa aha tak to je u každej ženy inak tak počkám do menzesu 😒

amisa
19. nov 2010

@viva13 a niekomu vobec nieje zle

amisa
20. nov 2010

niesme tehotni ..rozbehol sa MS

viva13
20. nov 2010

kedy začína chuť do jedla? už 3 dni jem všetko čo sa dá, len sa mi bruško nafukuje 😒 dakujem

katecameron
20. nov 2010

@viva13 u niekoho nikdy ja som vobec nemala chut do jedla prave naopak u dcerky ale potom ked som cakala syna tak som v jednom kuse jedla hladna ako vlk u chlapcov to tak byva mamicky su vraj veeeelmi hladne to robia tie hormony ale samoska existuju aj vynimky 🙂

lu27la
22. nov 2010

Ahojte kocky,potrebujem od vas radu...uz dlhsie mam priznaky tehu,pred MS som si spravila test ale negat.Na 34 DC som bola u doktora,ale nie zenskeho,a spravil mi test na HCG a Progesteron.HCG uplne nizke a progesteron hranicny.Mavam od 30-34 cyklus,ale ked mi povedal ze HCG je nizke,nechala som to tak,aj ked som bola sklamana,hoci sme sa nesnazili.No dnes je 38 DC a menzes nic.Ani len naznak,brucho ma pobolieva ako celu dobu a to je vsetko.Tak neviem co si mam o tom mysliet.Stretli ste sa s tym niektora?Dakujem krasne a vsetkym drzim palce 😅

amisa
22. nov 2010

@lu27la ja ano.. pockaj a ked do nejakych 50 dni nepride MS volaj lekarovy a skus vyvolavacku... ja som to mavala bezne..
@viva13 a necakam MS.. ja pred nou jem obcas ako vlk..aj priberiem kilo dve a gate mam na brusko na tesno

Inak ten rozbehnuty MS ako som pisala trval jeden pol dna.. pockam do piatku kupim test a uvidim. Este raz som si prebehla kalendar a som nervozna z neho.. ak to bude // tak to pri dcerke co ma 9.5 mesiaca bude teda riadny zaberak

lu27la
22. nov 2010

ja rozmyslam ze by som skocila na gyndu ale zda sa mi to skoro,hm? 😠

lu27la
22. nov 2010

@amisa inak pytala som sa gynekologa a ten mi povedal ze test gravidity sa ma robit najskor 21 dni po koncepcii,a ze aj ked je v laboratoriu HCG 50 tak to mozu vyhodotit ako negativny vysledok... 😲

amisa
22. nov 2010

@lu27la vidis dobre vediet.. tak drzim palceky aj na nohach

katy318
22. nov 2010

@amisa Ahoj amisa, ja som zistila, ze som tehotna len preto, lebo som mavala bolesti v podbrusku. Myslela som si, ze to bude nejaky zapal a bola z toho Natalka. Pocas celeho tehotenstva mi nebolo ani raz zle, len tie bolesti v podbrusku.

amisa
22. nov 2010

@katy318 hmm ja zatial hovorim ze hormonalna nrovnovaha sposobena este koejnim..ved uvidime

viva13
22. nov 2010

@amisa tak držím palce

amisa
23. nov 2010

@viva13 prepac to co som tebe pisala malo byt ci necajas MS.. nie ci necakam MS..prepac dodatocna oprava..uplne inak to potom vyznelo

viva13
23. nov 2010

@amisa ano cca do týždna 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre