Môžem byť tehotná?

lindam
13. máj 2009

Caute, chcela by som sa opytat...Asi pred 2tyzdnami som dostala menstruaciu no bola to taka hodinova menstruacia skor spinenie od vtedy mam hnedy vytok...Pred 4dnami som bola cvicit ked som sa vratila tak som dostala ako keby menstruaciu ktora trvala ten vecer a na druhy den len trosku bola to velmi slabucka menstruacia...A odvtedy mam zase ten hnedy vytok..Mam nafuknute brucho a zväcsene prsia s troskou ruzovych zil...A stale potrebujem chodit na toaletu...Som strasne nafuknuta..Uz mi to spinenie trva dost dlho...Mohla by som byt tehotna??Dievcata ktore mate take skusenosti tak prosim poradte... 😕

aninocka4
15. dec 2010

@dominika1988 dakujem,,tiez sa mi to zda nepravdepodobne,nakolko aj pri pettingu sme pouzili kondom a k ejakulacii doslo mimo mna...ale nahoda je blbec a uz mam z toho riadne stresy...vdaka

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aninocka4
15. dec 2010

dakujem...pre istotu idem este dnes ku lekarovi,aby som mala istotu....

viva13
29. mar 2011

Ahoj, chcem sa spýtať či by som mohla byť tehotná, mám tehotenské príznaky, no test mi vyšiel negatívny, mešká mi menštruácia 3dni, môžem mať nízke HCG že by mi to ešte test nepotvrdil? Plánujeme s manželom bábätko , dakujem 🙂

cinecitta
31. mar 2011

Ahojte babenky, mám takéto stavy a neviem sa v nich vyznať Možno mi niektorá budete vedieť k tomu dať odpoveď. S manželom sme začali pracovať na bábenku. Ms som mala 1.3.2011. Asi tak 2 týždne po nej mi bolo celý týžden zle, napínalo ma na vracanie, nechutilo mi jesť, mala som silný biely výtok. Robila som si aj 2 testy, boli však negatívne. Ďalšiu MS som mala dostať 28, prišla však už 25. a trvala len 2 dni, čo je na moje pomery dosť nezvyčajné. 3 dni po nich som zasa dostala slabulinké krvácanie, ktoré nieje celodenné, ale mam také pnutie v podbrušku. Mohla by som byť tehotná??Zvažujem si ísť kúpiť test len nechcem byť sklamaná ☹

katkarv
31. mar 2011

@cinecitta ahoj,myslim ze len test ti da pravdivu odpoved,kludne mozes byt tehotna ale aj nemusis.

cinecitta
31. mar 2011

@katkarv katka dakujem, asi si ho pojdem kupit, nech mam istotu 🙂

estanis
31. mar 2011

@cinecitta ahoj, aj ja som pri mojej malej prvu ms dostala. sice slabu a trojdnovu, ale bola. No a samozrejme ma stale bolelo podbrusko a prsia, sem-tam som spinila. Kupila som si test a tam boli dve kolajnice 😀 . Podla mna mozes byt kludne tehu. No naozaj lepsie bude, ak si kupis test.

cinecitta
31. mar 2011

@estanis dakujem, ako ja som už v tom týždni keď mi bolo zle sa tešila tomu, že by som mohla byt tehotná..vybehnem si po robote kúpiť ten test a uvidím 🙂 Dúfam, že sa tam objavia //....

estanis
31. mar 2011

@cinecitta budem drzat palce, nech ti to vyjde 😵

cinecitta
31. mar 2011

no testik spraveny a ciarocka len jedna ☹ nevadi, ideme dalej a verim, ze sa nam to coskoro podari 🙂

katkarv
31. mar 2011

@cinecitta verim aj ja a drzim palce

viva13
1. apr 2011

Ahoj, chcela by som sa spýtať ked je žena tehotná a nevie o tom, je normálne aby mala menzes? ked áno kolko krát? 😒

viva13
28. aug 2011

Ahoj, prosím chcela by som sa spýtať. som 36deň od poslednej menštruácie.3-tí deň mám nevolnosti,už som aj vracala,točí sa mi hlava,robila som si dnes test a vyšiel negatívny no táto čiarka bola úplne slabučká, to sa mi ešte nestalo, máte niekto skúsenosti s takýmto výsledkom?

denda29
28. aug 2011

@viva13 ktora ciarka bola slabucka?? hod foto 😉

viva13
28. aug 2011

tá ktorá určuje negatívny výsledok

viva13
1. sep 2011

Tak som to nakoniec dostala, test som si nerobila len príznaky ostali ☹

laurica123
1. mar 2012

ahojte 🙂 potrebovala by som poradit ..zhruba pred dvoma tyzdnami som mala nechraneny styk a dva dni po nom ovu no a teraz som uz mala dostat ms a nic meska mi to..navyse mam bolestive prsniky a v podbrusku ma boli tiez a aj unava uz ma boli cely clovek...ja uz neviem navyse ja nikdy nemavam bolesti ani pred a ani cez ms ani neviem ze ju mam cize mne nehrozi ziadna bolest prsnikov a podbruska.. ci to bude predsa pms ??? poradte ake ste mali s tym skusensti vy..dakujem 🙂

nevestickaaaa
1. mar 2012

Ahojte kočky, tiež by som potrebovala poradiť 🙂 Pred 4 mesiacmi som prestala brať antikoncepciu a asi pred mesiacom sme sa s manželom prestali chrániť. Môj menzes je viac ako nepravidelny, chodí mi aj každý druhý mesiac. Občas ma bolieva v podbrušku, ale nie veľmi. Už 2 týždne mám ale stále zvýšenú teplotu, tak od 37,1 do 37,7. Bola som u lekárky, dala mi antibiotiká (mala som zapálené aj hrdlo). Antibiotiká som kompletne vybrala, ale teplota neustúpila... Som unavená, robila som si aj test, bol negatívny... Myslíte, že môžem byť tehotná?

natyadko
1. mar 2012

Chcem sa poradit 4dni do zadu som mala poh. Styk s partnerom. Pri styku to necakane vybral a bol vylakany ci mu neubehlo. Na druhy den ked som sa zobudila nieco sneho biele huste zo mna vyslo. Dnes ma velmi boli brucho. Mam bolesti ako keby som mala dostat menzes ale tie mam mat az o 12dni. Bolest mi vraza do krizov. Som dost ospala a nervozna. Mozem byt tehu. Dakujem za kazdu radu

koniarova
1. mar 2012

@natyadko No 4 dni po sexe ti asi málokto poradí, či môžeš byť tehotná. 😉 A teda tehotenské príznaky tak skoro po styku? Asi ťažko. 😀 😀

natyadko
1. mar 2012

Koniarova
ja nehovorim,ze som tehotna! Len ze som unavena a nervozna!!! Ale dakujem za radu 🙂))

koniarova
1. mar 2012

Unavená a nervózna si preto, lebo sa stresuješ, či nie si tehotná. Teda aspoň u mňa to tak bolo. 😉

mars83
2. mar 2012

Ahojte tiez mam taky vnutorny pocit ze som tehotna, pred mesiacom som dobrala antikoncepciu, este iba dnes by som mala dostat menstruaciu ale aj tak som si uz spravila test no je negativny...V prilohovom letaku bolo uvedene ze po dobrati antikoncepcie moze byt vysledok skresleny asi kvoli hladine hormonov ...mate niektora podobnu skusenost? Nejako si stale myslim ze som tehotna..dakujem za odpoved

babika1923
26. máj 2012

Ahojte mešká mi už 5 dni. Robila som si už 4 testy a všetky negatívne ☹ , Mávam aj hnedé špinenie , naliate a strašne bolestivé prsia, pocit na zvracanie, bolesti v podbrušku. Môžem byť tehotná podla Vás ?

domin85
26. máj 2012

Ked ti meska skus si urobit test ;) ono to moze byt aj tehotenstvo, ale ja som nieco podobne riesila par mesiacov dozadu a ukazalo sa ze hormonalny vykyv sposobil ze sa mrcha nevedela spustit, meskalo tyzden a mala som aj spinenie aj nevolnosti aj unavu... A nic nakoniec z toho, dorazila v plnej parade :( Ale najistejsie bude zajst do lekarne po test ;)

kacicka30
13. jún 2012

ahojte mozte poradit???dva krat som bola tehotna a potratila som ale som na zaciatku vzdy mala normalne menzes....teraz skusame zase,,,3.6. mi malo prist meskalo mi az do dnes...13.6 co som dostala,,,ale take uplne slabe..ale uplne tmavocervene,,,a velke-malehrudky....robila som siaj testy 2,,,a bolo vidiet druhu velmoslabu ciarku len s jedneho uhla....viete poradit?dakujem

micak
4. júl 2012

Ahojte,
stalo sa vam, resp. stretli ste sa s tym, ze vam rano byvalo nevolno, ale na teste este neboli ciarky? Ze sa zjavili az neskor?
Ďakujem!

bubinko83
9. aug 2012

baby mali sme s mm nechraneny styk den pred ovulkou.Ake je šanca otehotnenia? Na druhy den ma velmi bolelo brucho ako pred menzesom

lucia2505
9. aug 2012

@bubinko83 Deň pred ovulkou je to úplne najlepšie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre