Môžem byť tehotná?

lindam
13. máj 2009

Caute, chcela by som sa opytat...Asi pred 2tyzdnami som dostala menstruaciu no bola to taka hodinova menstruacia skor spinenie od vtedy mam hnedy vytok...Pred 4dnami som bola cvicit ked som sa vratila tak som dostala ako keby menstruaciu ktora trvala ten vecer a na druhy den len trosku bola to velmi slabucka menstruacia...A odvtedy mam zase ten hnedy vytok..Mam nafuknute brucho a zväcsene prsia s troskou ruzovych zil...A stale potrebujem chodit na toaletu...Som strasne nafuknuta..Uz mi to spinenie trva dost dlho...Mohla by som byt tehotna??Dievcata ktore mate take skusenosti tak prosim poradte... 😕

lu27la
23. nov 2010

@amisa takze dnes som bola na gynde a musela som sa drzat,aby som bud neodpadla alebo aby mi nevypadli slzy. ☹ namiesto babatka je to anovulacny cyklus sposobeny cystou na vajecniku velkostou mensej mandarinky.Takze vyvolavacka a ked nepraskne/co je dost mozne kedze zablokovala cyklus/ tak laparoskopia ☹ 😢

viva13
24. nov 2010

@lu27la
ahoj, ja som mala pred rokom cystu, mne menzes vôbec nemeškal, len som mala bolesti pri bohybe alebo pri styku, ked ma doktor vyšetroval hrozne to bolelo až mi slzy išli,najprv sme to riešili 10 dňovými injekciami, nezabrali no nakoniec som sa laparke nevyhla. ☹ držím palce nech ti praskne...

amisa
24. nov 2010

@lu27la neboj mala som tot aj ja a dva mesiace na to suuup.. tehotna.. mne o tom nvedeli ze mam cystu,len mi bolo zle od zaludka, tam ma prijali ze to bude asi slepak..medzi tym ako som behala po lekaroch na prijme na Kramaroch cysta praskla.. ..ale dva tyzdne som lezala doma este..ta tekutina v brusnej dutine je dost brutalne.. teda nevesaj hlavu.
Inak test je negativny ..v decembri idem na preventivku tak keby daco hadam sa tam uz nieco objavi.

helenka333
24. nov 2010

@sara45 ahoj no neviem či ti už niekto odpísal alebo nie, nečítala som všetko, alebo si už svoje dni dostala?
mi sa s manželom snažíme zatiaľ 3 mesiac a nič. Ale veľa som toho čítala, tak viem len tolko, že ked máš pravidelný cyklus a ostaneš tehotná, potom v tých dnoch kedy máš dostať dalšiu mrchu, môžeš špiniť aj viac dní. To môže byť až do 9 mesiaca stále v tom čase kedy by si mala dostať svoje dni.
Ja som si tiež myslela že už som tehotná ale zatiaľ nie, mne meškali 3 týždne a práve v tom období som asi tri dni špinila, ked som mala dostať, tak to je jeden z príznakov tehotenstva, ale potom na 48 deň som dostala. Tak som bola smutnááááá. Testy sú dosť spoľahlivé, určite si nekupuj v dmke, ale taký mamatest alebo rapiclear z lekárne sú spoľahlivé, to mi povedal aj gynekológ. a to je určite nieje pravda, že pred očakávanou menštruáciou ti ukáže či si tehotná či nie, a to sú podľa mna sprostosti, že 5 a aj 10 dní po styku ????? najskôr si treba robiť test bud v ten den ked máš dostať menzes alebo až pár dní po. 🙂 pekný deň 🙂

lu27la
24. nov 2010

@amisa fuuha no a aku si mala velku?Ved mne doktor povedal ze sa vyleje do brusnej dutiny ale nech si davam pozor,keby som na sebe nieco spozorovala mam hned prist ze to moze byt nebezpecne...no dost ma vyplasil 😨

lu27la
24. nov 2010

@viva13 no mne by sa mala pri menzese,ale pamatam sa ze ked som mala minule vyvolavacku tak mi na druhy den prisiel ale teraz ani chyru ani slychu,snad sa dostavi,nerada by som nechala do seba vrtat... 😅

amisa
24. nov 2010

@lu27la mne po vyvolavacke trvalo zhruba tyzden. Jeden den je uplne super teda. Aka bola velka ta cysta..ja ti uz teda pravdu povediac ani neviem.. ale rozmery babetka pri prvom ultrazvuku si pametam 🙂

lu27la
24. nov 2010

😵 tak to tti verim,snad ti o tom budem coskoro aj ja pisat.. 🙂 no povedal ze je ako mensia mandarinka 😅 tak neviem.Ale vtedy to bolo ine,to somsa musela nahodit po vysadeni HAK

laura112
25. nov 2010

Ahojte baby mozem sa opytat kedy ste si opakovali tehu test druhy krat ? Lebo mi meska MS sice iba den a urobila som si test a nic iba jedna ciarka.....

kuriatko33
25. nov 2010

ahojcek ja som si vela krat robila test a nic aj ked mi meskala menstruacia
ked som bola naozaj tehotna, tak prvý príznak bol ze som asi 5 dni pred menstruaciou mala bolesti a dost silne ako keby som mala dostat a v den kedy som mala dostat bol uz tehu test pozitivny a dmulko uz je na svete 😉

laura112
25. nov 2010

ja neviem ci si mam ist urobit dalsi test alebo mam pockat ci nahodou nedojdu kramy?ja neviem co mam urobit. ci pockat alebo nie. 😔

stella.s
25. nov 2010

ahojte 🙂 prajem pekny vecer. Chcela by som sa vas skusenejsich (co uz mate babatka) spytat, ci da tehotenstvo spoznat nejakym priznakom (nafunknute brucho atd..) den po potencialnom pocati... a este taka mala otazka, ak beriem prave antibiotika a pocali by sme babetko, mohlo by mu to ublizit?

laura112
25. nov 2010

A este nieco kedy ste si robili tehu test po kolkatom dni od meskania MS?

lucka1987
25. nov 2010

@laura112 no ja som si robila den pred ocakavanou mrchou mala som tam len ducha... a potom hned na druhy den sa zosilnela a na treti den bola silnejsia uplne..... 😉 takze na 27 den cyklu

lucka1987
25. nov 2010

@stella.s ahoj... ja som si tiez myslela ze to nezistim...(inak nemam babatko)ale tehulka som bola...ja som sa necitila nijako zvlastne... len ma cely mesiac bolelo v podbrusku.. akoby mi mali prist kramy alebo slaba svalovica tak zvlastne...
aj som si myslela ze asi takto boli uhniezdenia vajicka... no kedze sa nam dlho nedarilo uz som na to nemyslela... a v 3 tt mi prislo v praci zle az som vracala.. no a to tiez som prikladala tehulkovaniu alelen v kutiku duse.. proste som sa inak citila... a baby v robote mi povedali ze vyzeram inak ci som neni tehu... ja ze nieeeee, lebo som ste nevedela ze som bola..
den po potencionalnom pocati vsak necitis nic.. pretoze vtedy je morula(tak sa to oplodnene vajko vola) este len na ceste a nie je zahniezdene.. je to len malinka bunecka, ktora sa deli na veeeela dalsich, a vytvara si palcentu... fakt je to mensie ako milimeter.....
no nafuknuta som nebola

lucka1987
25. nov 2010

@lu27la to mi je lutooo. poznam tie sklamania.. drzim palce aby ti to coskoro vyslo... neboj babatko pride... len ako vidis cakateliek na modrom konikovi je vela... aj na teba pride rad 😉

lucka1987
25. nov 2010

@stella.s nak antiboitika su nebezpecne.... hlavne v prvych tyzdnoch .. ziadna doktorka ich nepredpise tehulke v 1.trimestri....

laura112
25. nov 2010

No mam pocit ze pridu kramy a nie dve ciarky lebo ma zacali boliet krize... ☹

stella.s
25. nov 2010

@lucka1987 dakujem za radu. Je mi luto co sa ti stalo a drzim palce pri dalsom tehu. To co pocitujem je iba asi vedlajsi ucinok tych antibiotik...ale citim sa ozaj čudne 😖

daniela1974
25. nov 2010

@stella.s urcite mu neublizis, cca do jedneho mesiaca od oplodnenia plati vsetko alebo nic. A to nezistis tak rychlo, den po oplodneni. Musis cakat ci dostanes menzes.

stella.s
26. nov 2010

@daniela1974 dakujem za radu 🙂

laura112
27. nov 2010

Ahojte baby este som nedostala MS a este som k tomu chora a v pondelok mam ist k doktorke aby mi dala n ejake lieky ale kedze neviem co som tehotna tak mi to moc nepomoze. Lebo ten moj doktor sa ma vzdy pyta ci som tehotna alebo nie co mu poviem ze no ze musim pockat ci pridu???? V pondelok pojdem znova do lekarne a kupim si tehu test ked nepridu cez vikend. Co ked tam zasa bude len jedna ciarka a kramy nebudu chodit? ☹ A este nieco mam taky ,,vytok,, taky ako keby mi prestavali kramy taky ako keby ,,hnedkasty,, tak nejako. Moze mi to meskat aj koli tej chorobe????? Ja uz neviem co mam robit prosim poradte mi dakujem. 🙂

laura112
27. nov 2010

Mne je tak divno..... a neviem co znamena to ,,spinenie,, resp. ,,hnedy vytotk,, ??????
MS mi meska uz ak ratam aj den ked mi mala prist 3 dni ak budem ratat aj dnesok tak 4 ak nepridu. Skoda ze tu nemame lekaren by som si zasla kupit tehu test..... Ale musim pockat do pondelka.

cicus13
27. nov 2010

@laura112 Koli chorobe pravdepodobne nie, ja keď som čakala malého a nevedela ešte o tom tak som dostala zápal močového mechúra, lekárka mi predpísala ATB lebo test mi ukázal, že niesom tehotná. No ale o dva týždne som už nedostala... 😵 a tiež asi na 4 deň po meškaní som si robila test a o 9 mesiacov sa mi narodil drobec 😉 Inak bolesti ako keby prichádzal menzes som mala stále asi do druhého mesiaca preto som ostala prekvapená, že som tehu. Potom mi lekár povedal, že je to normálne.

laura112
27. nov 2010

A co tent slaby hnedkasty vytok??????

cicus13
27. nov 2010

No to neviem ja som ho nemala, ale baby tu písali, že je to normálne v čase keď si mala dostať...
tak už len si počkať na ten test....dúfam, že Ti to vyjde 😉

cicus13
27. nov 2010

A ešte ma napadlo, dosť ma boleli prsia, nezvačšili sa, len boleli 😝

tinara23
27. nov 2010

@cicus13 prsia ta bolievali aj bežne pred ms, či iba teraz pred tehu?

sara45
27. nov 2010

@helenka333 ahoj mrchu som nedostala je to uz ze 3.12, mam dostat normalne ak ratam z toho kedy som mala mat ale bola som u gynekologa a bral mi krv a pichol nejaku injekciu a poslali to do labaka ,ale ze nie som tehotna tak ja neviem preco mi tak meskaju ked sa nikdy nestalo ze by mi meskali co i len jeden den , tiez som si uz myslela ze budem tehotna ,ale realita je zial ina ☹ Dakujem

lucka1987
27. nov 2010

@sara45 ahoj no krv ti brali na zistenie hcg hormonu, a ta injeksia bola asi vyvolavacka aby si dostala mrchu... takze ked ti ju pichol by si mala dostat mrchu do tyzdna. monzo si len nachladnuta.. vzdy ti chodila nacas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre