Môžem byť tehotná?

lindam
13. máj 2009

Caute, chcela by som sa opytat...Asi pred 2tyzdnami som dostala menstruaciu no bola to taka hodinova menstruacia skor spinenie od vtedy mam hnedy vytok...Pred 4dnami som bola cvicit ked som sa vratila tak som dostala ako keby menstruaciu ktora trvala ten vecer a na druhy den len trosku bola to velmi slabucka menstruacia...A odvtedy mam zase ten hnedy vytok..Mam nafuknute brucho a zväcsene prsia s troskou ruzovych zil...A stale potrebujem chodit na toaletu...Som strasne nafuknuta..Uz mi to spinenie trva dost dlho...Mohla by som byt tehotna??Dievcata ktore mate take skusenosti tak prosim poradte... 😕

bubinko83
9. aug 2012

@lucia2505 no uvidime ako to dopadne 🙂 Ja som sa nikdy takto nesledovala ,ale nechali sme to tento krat na nahodu že bud sa zadari alebo nie.

lucia2505
9. aug 2012

@bubinko83 tak držím palce, nech to vyjde na prvý šup 🙂

bubinko83
9. aug 2012

@lucia2505 no mm by bol smutny lebo on sa najviac teši z toho snažilkovania a takto by to prenho skončilo 😀 😀 😀 Ale určite by sa potešil .

petra8351
16. aug 2012

ahoj baby chcela by soms a opytat.mestruacia mi skoncila 30 jula pohlavny nechrane sex som mala 3 augusta mozem byt tehotna.ukaze mi to uz test

petra8351
18. aug 2012

Ahoj teba ukaze mi tehotensky test po 15dnoch od pohlavne styku ci s tehotna

petra8351
18. aug 2012

Ahoj baby zistim 15 den po nechranenom pohlavnom styku ci som tehotna.predpokladana mestruacia by mi mala dojst 22.augusta.zistim uz na teste

stegi
8. mar 2015

Ahoj pred týždňom som mala plodné dní a snažíme sa o babo 😊včera mi začal taký hnedasty výtok dnes mi bolo zlé brucho mám nafuknute aj sa mi hlava tocila môžem byť tehotná? ???alebo môže to byť niečo iné vďaka za odpoveď a ďalšia menstruacia, by mala prísť až o 18dní tak neviem čo to môže byť ak niekto mal takéto priznaky alebo by vedel mi povedať či by som mohla byť tehu takdakujem 😉

radajka111
8. mar 2015

Ahojte chcem vediet vas nazor. Mam pychlavu bolest az taku tahavu v maternici a strasne ma bolia krize a neustale som na wc co mi treba cikat. Myslite ze by to mohlo byt tehotenstvo? Sice mala som menzes ale bol nezvycajny trval tri dni a to ja mavam 5-6 dni. Co myslite dakujem

zuzankamalikova
8. mar 2015

Skor zapal mocovych ciest..

radajka111
8. mar 2015

No uvidime, aj ked sa velmi snazime o babo

dnp
11. mar 2015

Ahojte, ja by som sa chcela opýtať ... za február som mala 2x mrchu 3. a 27meho - inak mávam stále pravidelný cyklus 28 dní ... 6. a 7. marca som mala nechránený pohlavný styk ... dneska je 11teho a tiež mi je nejak čudne, myslíte, že by som mohla byť tehotná alebo je to nejaký stres, prechladnutie ? Menštruácia mi trvala 5dni čiže skončila mi 3. marca a po 3. dňoch ten styk s priateľom. Inak toho kratšieho cyklu vo februári som sa trochu zľakla, ale menštruácia predsa prišla aj keď mi tvrdili, že môžem byť aj tehotná, 3. marca som si robila test - negatívny, takže to bol iný dôvod, že prišla skôr - prechladnutie, stres - výpoveď v práci, atď. ... tak preto som spomenula aj teraz tieto dôvody ... Čo si o tom myslíte ? Môžem byť po 3. - 4. dňoch po menštruácii tehotná alebo je to skôr to, čo bolo pred tým ? ďakujem veľmi pekne za odpovede, dosť mám z toho stres, divné pocity

katey
11. mar 2015

@dnp teoreticka moznost je tu vzdy 🙂

dnp
11. mar 2015

@katey ďakujem za odpoveď 🙂 len mi to príde kus divné .. Viem, že každá žena je iná, ale naozaj mi príde to tehotenstvo dosť skoro aj keď som čítala iné príspevky a tam baby tvrdili, že boli tehotné aj 1 deň po mrche, ale to mali nepravidelné cyklusy .. Mňa práve toto zmiatlo, že po dlhých rokoch ten 24. dňový cyklus inak stále 28 dní presný jak hodinky, pri tom tehotenstvo žiadne tak sa snažím aspoň nejak zatiaľ informovať čo by so mnou mohlo byť 🙂

katey
11. mar 2015

@dnp tak ak chces poznat lepsie svoje telo, skus si merat bazalnu teplotu, alebo sledovat hlien 🙂 tak ho urcite lepsie spoznas.. ;)

dnp
11. mar 2015

@katey a nevieš prosím ťa ako je to s krčkom maternice ? 🙂

katey
11. mar 2015

@dnp ako co? ze aky by mal byt ak by si bola tehotna?

dnp
11. mar 2015

@katey áno, aký by mal byť pri tehotenstve ... alebo naopak

katey
11. mar 2015

@dnp tak pri tehotenstve by mal byt tvrdy uzavrety a hore, ale taky je aj v prvej faze cyklu pred ovulaciou, takze podla toho sa neda nic jednoznacne urcit.. iba pred ovulkou a pocas zmakne, aby bol schopny lepsie prijat spermie..

dnp
11. mar 2015

@katley Tak ďakujem 🙂 no uvidím, čo z toho bude, inak ak som si počítala plodné dni pri pravidelnom cykle, ktorý som mala, mali by mi plodné dni začať dnes a v cykloch pred tým ovulácia bolá tiež tak na 13. - 14. deň. Tehotenstvo inak nejak plánované nie je, ale som zvedavá už teraz či sa to náhodou mohlo podariť alebo či navštívim doktora kvôli nejakému inému problém.

katey
11. mar 2015

@dnp ja si myslim ze ak ti prisiel menzes o 3-4 dni skor, to urcite nie je ziadny vazny problem

dnp
11. mar 2015

@katley ja dúfam, že to nie je žiadny problém 🙂 a tiež by bábatko mohlo ešte počkať 🙂 ale určite ďakujem za info čo si mi poskytla 🙂

katey
11. mar 2015

@dnp tak vies, ak urcite vies ze enchces otehotniet, tak netreba pokusat osud 🙂

dnp
11. mar 2015

@katley nejak sa to vymklo 🙂 ale ak by som bola v tom, určite si to nechám 🙂 ale ako som písala, začala som byť v pochybnostiach akýchsi už čo sa týka od toho cyklu atď 🙂

jamimaja
13. mar 2015

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať. Mám pravidelnu ms 28 dni, poslednu ms som mala 24.2 do 1.3 ciže 6 dni. sex sme mali 2.3, chcela by som sa opýtať kedy by musela prebehnut ovulacia aby som mohla byť tehotná. kedže ovulku by som mala mať podla nejakých výpočtov 9 teho a plodné od 6teho. mohla by som byť tehu aj v takomto prípade od toho 2heho?a od toho 6teho mam točenie hlavy

dnp
13. mar 2015

@jamimaja ahoj, ja som tu už prispievala a trápilo ma niečo podobné, teraz som prišla na to, že mi ovulka prišla teraz a je to 15ty deň od začiatku cyklu a to mám 28dňové pravidelné. Tiež som mala pohl. styk krátko po mrche a mala som tiež už vysvetlené, že spermijky prežívajú v tele ženy max. aj 5 dní. Takže si k dátumu 2. - 3. tak prípočítaj ... Ak si si vypočítala ovu na 9teho ale plodné dni začínajú 6teho tak teoreticky je to možné, že môžeš byť tehotná, tak ako je to podobne aj u mňa 🙂 ale čo ďalšie viem na 100%, príznaky sa tak skoro neprejavujú ..

jamimaja
13. mar 2015

a ty si tehotna? asi nie ked ovulka bola 15ty den

dnp
13. mar 2015

@jamimaja nemala by som byť ... ale nikdy nevieš, ja to zisťujem podľa seba, lebo viem kedy by mi ovu mala prísť, ako chodila pred tým, sledujem krčok maternice a pod., ovu test som si kúpiť nestihla takže už len čakačka či mrcha príde ... podľa tých výpočtov mi vychádza, že by som tehu nemala byť .. ale vieš ako to výpočty a príroda

jamimaja
13. mar 2015

Ja pocitam len tak ze ta poovulacna faza by mala trvat max 16 dni. Tak pretomyslim ze posledny den ktory pripada ovu by malo byt 9teho nie posledny ale prvy... no a spermie vydrzia max 5 dni. To je od 2 do 6 teho. A ked by potom prisli este len 2 plodne dni tak este vydrzia aj cez tie plodne az do ovulacie?

jamimaja
15. mar 2015

@dnp ahoj. Tak ako,si ci nie tehu?

jamimaja
15. mar 2015

@dnp a ako vyzera krcok maternice po ovulacii?mekky nizko ci vysoko A hlien nahodou?to tiez sledujes?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre