Môžem byť tehotná?

lindam
13. máj 2009

Caute, chcela by som sa opytat...Asi pred 2tyzdnami som dostala menstruaciu no bola to taka hodinova menstruacia skor spinenie od vtedy mam hnedy vytok...Pred 4dnami som bola cvicit ked som sa vratila tak som dostala ako keby menstruaciu ktora trvala ten vecer a na druhy den len trosku bola to velmi slabucka menstruacia...A odvtedy mam zase ten hnedy vytok..Mam nafuknute brucho a zväcsene prsia s troskou ruzovych zil...A stale potrebujem chodit na toaletu...Som strasne nafuknuta..Uz mi to spinenie trva dost dlho...Mohla by som byt tehotna??Dievcata ktore mate take skusenosti tak prosim poradte... 😕

mylightt
18. máj 2009

Poradite mi? Minuly tyzden v nedelu mi skoncil menzes, ja som zabudla asi 3dni uzit tabletky a zrovna....dnes ma bolelo brucho ako pred menzesom a trocha krvacam ako keby som to mala. Je mozne ze som v tom?

lucinka1104
18. máj 2009

blondy najlepšie je spraviť okolo 22 . 5

myli môžeš ybť ethu,ale krvácať ôžeš aj preto, že si nebrala ako si mala aj mne as to stalo a nebola som

kivanka
19. máj 2009

mylightt..ako mozes zabudnut uzit 3dni tabletky? mozes byt tehotna..ale aj nemusis...keby sa ti to podarilo na prvy sup, tak to si mozes len gratulovat, my sme sa snazili niekolko mesiacov a to sme este dobri....pozoruj sa a uvidis...vsetko dobre prajem

mylightt
19. máj 2009

To tie stresy z maturit. som sa ucila a pritom vsetkom som na ne uplne zabudla

laura112
19. máj 2009

Ked to tu tak citam tak sa pytam ako Pozoruj sa ako ma tomu clovek chapat ja som asi dost nechapava osoba.

mmaattuuss
19. máj 2009

mylightt moznoze sa ti preto ze si zabudla uzit tabletky spustila ovulacia ked mas MS dostat az za dva tyzdne. A z toho ta moze boliet aj podbrusko.

laura pozoruj sa znamena sleduj nejake prejavy ktore doteraz neboli: ine druhy bolesti, hlien, pocity na vracanie, vracanie, navaly tepla alebo mierna zimnica, prudka chut do jedla, pevne bolestive citlive prsia, citlivost na pachy... na nete je toho dost len treba mat cas a vediet hladat info v dnesnej modernej info dobe

laura112
19. máj 2009

dakujem ale ked sa tak pzorujem ja neviem co si mam o tom mysliet mozem si to len tym nahovaram ze sa neustale pozorujem dakujem

munu
19. máj 2009

baby ved si pockajte do datumu, kedy by ste mali dostat menzes a ked nepride, urobte si testy a mate to vyriesene...

xtinakc
20. máj 2009

ahojcek... hmm ako to tu cele citam tak si mozem s laurou112 ruky podat, nam sa s priatelom stalo presne to iste zaciatkom maja.. a tak teraz uz len cakame ci pridu kramy na navstevu alebo nie🙂 ja ich ocakavam 27 tak uvidime. uz som si zo "srandy" hned piaty den nato urobila test ale samozrejme ako sme cakali po tak kratkom case vysiel negativne... pomaly si citam teraz uz aj priznaky tehotenstva a samozrejme hned na druhy den mam vsetky 🙂 ale co sa drzi uz taky dobry tyzden je neustala bolest v brusku a teraz mi zacali aj hrozne citliviet prsia... no uvidime 🙂)) len jeden velky problem je ze sme s priatelom v zahranici tak som zvedava ci tu najdem nejakeho dobreho gynekologa :(

laura112
21. máj 2009

Ahoj xtinakc
Tak to som rada ze nie som sama ze ked sa pozorujem je to este horsie niekedy mam pocit ze nie som tehotna a zaroven nato ma picha v podbrusku...... ja sa snazim na to nemysliet.

xtinakc
21. máj 2009

Laura112 hmm ja sa tiez snazim na to nemysliet ale akosi neni den kedy sa o tom s priatelom nerozpravame, a cim viac sa blizi buduci tyzden tym som nervoznejsia🙂 no uvidime ved hadam das potom vedet 🙂

laura112
21. máj 2009

dam vediet ale ci je to blizsie tym by som to dieta chcela ale niekedy mam pocit ze nie som tehotna a v kutiku duse dufam ze budem i ked nie sme s priatelom nejako zvlast pri peniazoch on ma nazor ked bude dieta tak bude ked nebude nebude......

laura112
21. máj 2009

xtinakc da aj ty potom vediet ako si dopadla.

xtinakc
21. máj 2009

ani mi nehovor ked sa nam stala ta "nehoda" tak preplakala cely den 🙂 ale cim dalej tym viac by som chcela byt tehotna🙂 i ked by bolo vela problemov bo sme v zahranici a priatel tu potom nechce zostavat chce sa vratit na SR len pak nemame kde byvat aspon ze vy mate ten bytik - si tusim spominala 🙂 no test uz mam schovany v sufliku tak v pondelok ho hadam vytiahnem 🙂 a pak dam vediet 🙂

flavi
22. máj 2009

babenky - laura a xtinakcy, my sme sa pred par rokmi pokusali o babo a taaak hrozne som po nom tuzila, ze som pol roka videla same "priznaky" na sebe, to vsetko je o psychike, ale je mozne ,ze ste tehu, ja osobne mam 25 dnovy cyklus a otehotnela som na cca 20 den cyklu, som uplne mimo tabuliek a pravidiel o plodnych a neplodnych dnoch... podla mna nic ine vam neostava, len si pockat.. inak, niektore testy pisu, ze vraj dokazu na 5 den po oplodneni ukazat 2 palicky, ale tomu by som moc neverila...
drzim vam palce, som presvedcena, ze nech to dopadne + alebo -, zvladnete to, napiste nam potom 😉

laura112
22. máj 2009

Ahojte uz som to nevyrdzala a urobila som si test a je tam iba jedna jasna / neviem preco ale je mi to luto ze tam je iba jedna. 😢 ☹

laura112
22. máj 2009

Kazdu chvilku tam pozeram ako blba ci nahodou sa tam neobiavia // ale to by sa obiavili uz po 2 min tie // keby som bola v tehu.

laura112
22. máj 2009

mmaattuuss a poseidonka
Robila som si test a je tam iba jedna / a jasna ale le to len 9 dni po sexu.

xtinakc
22. máj 2009

hmm vidim ze neni som jedina kto si dnes robil test 🙂 ale bohuzial tiez tam je len jedna ciarka ☹ ale drahy utekal do tesca nakupit dalsie 🙂))))) ze on tomu neveri 🙂 no ako nic ine mi nezostava len pockat do stredy ci pridu kramy alebo nie... no ved uvidime ako dopadneme.
presne ako vravi flavi ci to bude + alebo - tak to zvladneme...ved nie je vsetkym dnom (a sexu) konec 🙂))

laura112
22. máj 2009

no vidim ze sme na tom rovnako.......okrem toho priatela v tescu

fatulda
22. máj 2009

Ahojte baby, ohladom tych testov...ja som si tiez robila testy priblizne tak ako vy, cca 9 dni po sexe a ciarka bola len jedna, dokonca som si tusim robila 2, ale velmi som im neverila a ked mi prvy den meskala menstr. urobila som si test a uz tam boli 2 ciarky 🙂 . To iste sa stalo kamaratke, ktora testom uverila a brala dost silne lieky, ale testy sa mylili 😖 , takze fakt je to realne az po meskani..

laura112
23. máj 2009

Vcera som mala nafuknute brucho a bolelo ma v podbrusku a chrbat take pocity mam ked mam dostat kramy ale problem je v tom ze je len 23-ho a ja ich mam dostat az 29-ho tak neviem...
Mne doktroka predpisala NOVALGIN a zevraj je to tiez dost silne a k tomu dodala ze ak ma to boli uz 3 alebo 2 dni pred kramami tak si ju mam dat a potom ze ked ich uz dostanem nebude mi tak zle a budem vediet normalne fungovat. Ale hlavny problem je v tom ze ked som nahodou tehotna nechcem si davat tie tabletky a nechcem ,,mimcu,, tym ublizit...

laura112
26. máj 2009

xtinakc
no co ako si dopadla este zajtra a uvidis.

lucinka1104
26. máj 2009

laura ak amš podozrenie na tehu novalgin určite enber

anavila
26. máj 2009

niektore testy uz vedia ukazat aj 8my den po oplodneni. takze myslim ze uz aj by si si mohla spravit. J osm tiez jedna z vynimiek, ktora v obidvoch pripadoch otehotnela mimo "plodnych" - tiez sme si mysleli ze pred a po Menzese to nieje mozne, a vidis - uz cakam druhe 🙂

xtinakc
26. máj 2009

no laura112 dopadla som asi tak ze kramy prisli pekne na cas, ale ako take bolesti ze to som v zivote asi nemala
:(((( takze to vyzera tak ze hold tehotna nie som :( no na jednej strane pozitivum ze nemusim riesit byvanie, ale na druhej strane je mi to luto, bo uz som si zacala namyslat a tym aj tesit... no co uz budem si muset pockat... no som zvedava ako dopadnes ty!!!🙂

laura112
26. máj 2009

Ja viem ako sa citis ja tieto bolesti mavam kazky mesiac , ja sa nejako necitim byt tehotna a vravi sa ze zeny to citia....
tak neviem no ja si musim pockat do piatku a kedze beriem novalgin a pri tych bolestiach mi dr. povedala ze si ho mozem dat aj 2 - 3 dni pred kramami aby som mohla v piatok normalne fungovat ale neviem ci som v tehu tak si ho nemozem dat lebo nechcem mimi tym ublizit.

xtinakc
26. máj 2009

to ti verim ze si nechces dat tabletky, ja som si nedavala ani blby ibalgin ked ma bolela hlava (len tak pre istotu). hmm tak sa v piatok ozvi ako dopadnes 🙂 inak s tym vycitenim mas asi pravdu, ja som si celu dobu vsugerovavala ze mam vsetky priznaky tak musim byt tehotna 🙂 ale ted uz asi tyzden pred kramami som zacinala tusit ze z toho nic nebude...no nic aspon som sa presvedcila ze drahy neutecie ked sa taketo nieco stane 🙂 sa staral o mna jak keby som mala tyzden pred porodom 😀

laura112
27. máj 2009

tak to je potom dobre ze je taky aky je ked si pozries tieto temy tak jedna taka tu je ,, tehotna a priatel zrazu prosti,, ale je zamknuta. tak potom sa teda ozvem ako som dopadla.

xtinakc
27. máj 2009

no uz viem co mozem od neho do buducnosti cakat 🙂) hmm kedy si vravela ze piatok sa mas dozvediet??? tak budem cakat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre