Môžem byť tehotná?

lindam
13. máj 2009

Caute, chcela by som sa opytat...Asi pred 2tyzdnami som dostala menstruaciu no bola to taka hodinova menstruacia skor spinenie od vtedy mam hnedy vytok...Pred 4dnami som bola cvicit ked som sa vratila tak som dostala ako keby menstruaciu ktora trvala ten vecer a na druhy den len trosku bola to velmi slabucka menstruacia...A odvtedy mam zase ten hnedy vytok..Mam nafuknute brucho a zväcsene prsia s troskou ruzovych zil...A stale potrebujem chodit na toaletu...Som strasne nafuknuta..Uz mi to spinenie trva dost dlho...Mohla by som byt tehotna??Dievcata ktore mate take skusenosti tak prosim poradte... 😕

lucka1987
27. nov 2010

@sara45 priciny vynechania mrchy:
-tehotenstvo
-zla funkcia stitnej zlazy
-vysadenie hormonalnej liecby, alebo horm.antik.
- puberta
-menopauza
-anovulacny cyklus,
-nadmerne stresove vypatie
-predcasne zlyhanie vajecnikov
-a taktiez su pripady ked zena strasne tuzi po babatku az nakoniec menstruaciu naozaj nedostane.. no vtedy to gyn. nelieci
-liecba ANT
najlepsie ti aj tak povie lekar.... uvidis ci ti pride po vyvolavacke.... pevne verim ze ano.. a bude to len plany poplach a vy sa budete moct opat zacat snazit...

lu27la
27. nov 2010

@lucka1987 vidim ze aj ty sa snazis.. 😉 aktivne? 😵 no uz ubehlo 5 dni a mrcha nikde,zacinam sa bat,nerada by som laparo... ☹

lucka1987
27. nov 2010

@lu27la nie este sa nesnazim... 6.11 som mala abort v 9tt+3 takze este mi ani mrcha nedosla ....a ani vysledky nemam .. ale ked budu v pohode tak podla gynkaca sa mozem po prvej mrche zacat snazit.. aj ja som mala ist na laparku.. rok a pol sme sa naozaj veelmi aktivne snazili a v mesiac ked sme sa chceli objednat som otehulkovala.... vtedy sme sa az tak nesnazili paradoxne 😅
ty sa kolko snazis?

laura112
27. nov 2010

Ahojte no ja mam pocit ze nic z tehotenstva nebude lebo mam hnedy vytok cim dalej tym viac hnedy. Mozno to je to ze uz mi kazdu chvilku ma prist mrcha a bolia ma krize ako certa. 😠 Stale len ten hnusny hnedy vytok. No uvidim ci sa to zajtra sposti alebo nie a ked nie v pondelok testujem....

cicus13
28. nov 2010

@tinara23 bežne aj pred ms, možno iba deň dva, ale potom to bolo dlhšie 😉

lu27la
28. nov 2010

@lucka1987 no ja som este chcela pockat,ale tak cielene druhy mesiac,aj ked teraz sa nemozme,mam bolesti koli cyste a ani by to nemalo vyznam,kedze mam zablokovany cyklus.Boze,to mi je luto,a aky bol dovod?Inak ty si v 1987? 😝 Boze zacinam byt nervozna,vyvolavacku som mala v utorok a dodnes nic... 😨

lucka1987
28. nov 2010

@lu27la ano som 87cka preco?? 30.12 mam az narodky 😀 no ved od vyvolavacky ti moze dojst tak aj do 10 dni nie? neviem ja som ju este nemala... zajtra budu vysledky tak zistim.. jeden mi povedal ze ide asi o anembiomolu a dalsi ze mola to neni tak ja neviem... len som z cista jasna zacala spinit a ked uz som lezala v nemocke tak som sa v noci masivne rozkrvacala.. neviem no

sara45
28. nov 2010

@lucka1987 Ahoj no zatial vzdy prisli uplne na cas ,az teraz akosi nist a vlastne uz bide tyzden od pichnutia injekcie a mrchy nikde

lucka1987
28. nov 2010

@sara45 no ved uvidis... a dokedy ti povedal doki ze mas dostat menzes?myslela som ze do tych 10 dni by ti mali prist nie?

lu27la
28. nov 2010

no ze sme rovnaky rocnik,ja som sice starsia,ja som april 😎 no tak to mi je luto...boze aj tak si dost mlada nato ze si toto vsetko prekonala... 😔 ufff

lucka1987
28. nov 2010

@lu27la ale no... ved skusenosti su najlepsi ucitelia 😉 ono to treba brat tak.. vsetko co ta stretne ta zaroven musi aj nejakym sposobom posilnit.... nemozes v takychto momentoch stracat hlavu a upadat do depresii...
mam aj vela sukromnych problemov ..... ale mam aj jedinu osobu na svete ktoru nejviac lubim a ta mi pri vsetkom pomaha a to mojho muzika 🙂 🙂 🙂 netreba byt sam v takychto veciach.. vzyd je fajn ked ti niekto pomaha, urcite by som nezvaldala vela toho keby neni jeho... v podstate je to moja najblizsia osoba spolu s otcom.... 😉 kamaratov je vela.. ale v tomto ti moc nepomozu...
a tebe doki povedal ze ta objedna na laparku?

lucka1987
28. nov 2010

@lu27la aha uz som si precitala to koli tej cyste??, ved to je velka dost ked je ako mandarinka nie? ona by mala sama prasknut??? no chuda... tiez to nemas ruzove.... dufam ze sa ti to rychlo upravy k tvojej spokojnosti

sara45
29. nov 2010

@lucka1987 no to dufam ze uz pride ,dnes rano sa mi zda ze uz je na ceste tak uvidim ci sa to rozbehne 😉

lucka1987
29. nov 2010

@sara45 neboj urcite bude fajn.. daj si horuci kupel.. mozno to povoli

helenka333
29. nov 2010

@sara45 no viem ako sa cítiš, lebo ja som natom takisto, ale dúfam že onedlho sa obidve budeme tešiť z tehotenstva. Držím silno palce. 🙂

sara45
29. nov 2010

@lucka1987 dakujem babule ste zlate 😉
@helenka333 Ja ti tiez strasne moooooooooc drzim prsteky .

lu27la
29. nov 2010

@lucka1987 no ano,objedna ak nedostanem mrchu,ale zatial sa jej nechce a uz je to tyzden... 😠 aj alchemilku pijem 😕 tak uvidime

lu27la
29. nov 2010

@lucka1987 urcite ja si tiez pripadam niekedy ako stara vyzita zena 😖 ,aj mna zivot dost naucil a poucil 😕

sara45
5. dec 2010

Ahojte dlhšie som tu nestihla ani nakuknút .Tak už mam aj po mrche ,ale bolo mi strašne bolelo ma aj to čo nemam ,ale už je to fajn môžeme zasa naplno snažilkovať 🙂 🙂 Babulky čo máte nové?

lu27la
9. dec 2010

@lucka1987 luci som tehotnaaa 😀

lucka1987
9. dec 2010

@lu27la ako?????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jeeeej no parada, gratulujem... a v ktorom tyzdni.... ako sa dari? piis 🙂 🙂

lu27la
9. dec 2010

@lucka1987 no ja som uz neverila a nedostala som po vyvolavacke tak ma poslala na krv a ze mam HCG 600ci 900 ani som jej nerozumela tak som sa tesila,ze vysoke hodnoty co je super a asi druhy mesiac,neviem,zajtra idem na ultrazvuk,stastnejsieho cloveka by si tazko nasla 😀

lu27la
9. dec 2010

@lucka1987 ozaj,symptomy uz nie su,len krize bolia sem tam a sem tam podbrusko,som zvedava co s tou cystou.Inak prsia sa mi zvacsili o cislo 😲 teraz su take plne joooj 😝 a podbrusko mam take nafuknutejsie a ked si hochytim tak ako keby som v nom vodu mala 😀 no supeeeer

lucka1987
9. dec 2010

@lu27la jeej no pekne teda si ma prekvapila 🙂 🙂 🙂 tak same dobre spravicky.... napis potom ako u doktora.. ja uz som mrchu konecne dostala aj ked len taku hnedu ci akuto a na vianoce sup do snazenia.. mozno caro vianoc zaucinkuje a za naseho strateneho anjelika nam posle druhe mimi

lu27la
9. dec 2010

@lucka1987 urcite ze hej,hlavne ked sa nebudete moc snazit,ja som nic nemerala ani nepocitala a aspon niesi v strese,hlavne si to uzi 😵

lucka1987
9. dec 2010

@lu27la hej ja viem mam s tym skusenosti... prvy krat sa nam podarilo ked sme sa na to po roku a pol vykaslali... takze o tej psychike naozaj viem svoje.. nejdem sa na to sustredit.... mame na plane dovolenku, prerabku kuchine a tak... takze nemyslim na tehu aj ked v kutiku duse na to myslim ze by sa mohlo podarit.. 🙂

lu27la
9. dec 2010

tak jasne,ono uplne sa na to neda ani nemysliet ale hlavne je rozptylit sa ako napr. ty mas toho habadej 😀

karolinka12
13. dec 2010

ahoj holky už asi mesiac ma trápia slabšie pichlavé bolesti v podbrušku, bolia ma kríže a mám biely výtok. Mrchu som mala po týždni meškania no o dosť slabšiu a kratšiu no s krvnými zrazeninami. po mrche som mala opäť pichlavé bolesti v podbrušku.
Urobila som si 2 testy. 1 mi do 5 minut ukázal druhu čiaročku slabulinku, ktorá však po chvile zmizla a druhý bol neg.
Dostala som strach tak som šla k dokymu, ktorý ked vypočul moje problémy sa usmial, vyšetril ma. Povedal že nemám žiadny zápal že som v poriadku.
Pri vyšetrení povedal že mám sliznicu vyššie. Spýtala som sa z čoho su potom moje problémy povedal neviem uvidíme.
Poslal ma na vyšetrenie prsníkov. Som objednaná na zajtra avšak bojím sa tam íst. Ak som tehu može poškodiť plod?
Mám nechuť k jedlu. V bruchu mi škvrčí no nemám chuť, ked už na niečo dostanem chuť hned ako to začnem jesť mi to nechutí a nemožem to do seba dostať. Dnes osm si všimla že moje bradavky maju šupinky, akoby suchu kožtičku, su červené a vzpriamené.
prosím čo si o tom myslíte?.

aninocka4
15. dec 2010

ahojte,
chcela by som sa spytat jednu otazku...s priatelom sme mali petting,pri ktorom doslo k ejakulacii,samozrejme mimo mna,pohlavny styk som este nemala...momentalne mi 6 dni meska menstruacia,je mozne,ze by som bola tehotna?ze ejakulat do mna natiekol pri sprchovani alebo nieco podobne?pred dvomi tyzdnami som douzivala atb,v skole skusky...neviem,co mohlo sposobit toto meskanie....prosim,poradte....dakujem

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre