Môžem byť tehotná?

lindam
13. máj 2009

Caute, chcela by som sa opytat...Asi pred 2tyzdnami som dostala menstruaciu no bola to taka hodinova menstruacia skor spinenie od vtedy mam hnedy vytok...Pred 4dnami som bola cvicit ked som sa vratila tak som dostala ako keby menstruaciu ktora trvala ten vecer a na druhy den len trosku bola to velmi slabucka menstruacia...A odvtedy mam zase ten hnedy vytok..Mam nafuknute brucho a zväcsene prsia s troskou ruzovych zil...A stale potrebujem chodit na toaletu...Som strasne nafuknuta..Uz mi to spinenie trva dost dlho...Mohla by som byt tehotna??Dievcata ktore mate take skusenosti tak prosim poradte... 😕

lucula73
13. máj 2009

linda - a testík si nerobila?no podľa príznakov by si mohla byť tehu,špinenie sa v tehotenstve vyskytuje...

vikykiss
13. máj 2009

Čo si nespravíš test? 😕

lindam
autor
13. máj 2009

Nie, este nie...Uz sa mi to raz stalo ze som mala taky hnedy vytok...ale potom som dostala menstruaciu a teraz mi to trva nejako dlho uz je to skoro 2tyz.co sa s tym trapim....moze to trvat tak dlho?keby som bola tehotna??myslim to spinenie...

mimi21
13. máj 2009

lindam, aj ja som prvy mes. po oplodneni mala slabu menstruaciu, len take spinenie
najistejšie bude, keď si spravíš test, ja som si ho prvýkrát robila poobede, nie ráno, dnes už existujú také, čo si môžeš urobiť kedykoľvek cez deň
a hoci druhá čiarka bola slabá, dr. mi povedal, že dnešné testy sú už na 99% spoľahlivé, o dva dni som si urobila ešte jeden test a tam už bola čiarka silnejšia
no a dnes už len čakám, kedy sa mimi rozhodne pýtať sa na svet 😵

lucinka1104
13. máj 2009

urob si test my nie sme doktory, príznaky máš

vikykiss
13. máj 2009

súhlasim s lucinkou 😉

pipka
13. máj 2009

najlepsie je urobit si test, ako ti my poradime? a okrem ineho, takychto tem je tu uz kopec...admini to asi aj tak coskoro zamknu 😉

lenka_da
13. máj 2009

ahoj linda, nie si nahodou v UK? 😀 prepac, nechcem byt dotierava, len sa mi zda, ze sme kamosky 😀 😀 😀

lucinka1104
14. máj 2009

tak ako testovala si ?
Vieš tu ti nikto nemôže povedať či tehu si ,alebo nie. Môžeš maťaj normálny menzes a tehu môžeš byť takže ty určite byť môžeš no od toho su tu testy a doktory 😉 😉 😉

reni25
14. máj 2009

Ahoj lindam, podla mna mozes byt tehu tiez, labo ja somnapriklad nedostala menstruaciu dva tyzdne uz som sa tesila ze som tehu, ale mala som potom jeden den take hnede spinenie, velmi som sa sklamala ze to moze byt zacinajuca sa menstruacia a strasne som plakala cely den, no a volala som lekarovi a on mi poradil test, a na druhy den som si ho spravila a vysli //, takze som tehu🙂, to spinenie je normalne v tehu...skus testik, drzim palce 😉

laura112
14. máj 2009

Prosim Vas poradi mi niekto...
Mala som menzes skoncil mi po siedmich dnoch a od toho 7 dna sme sa s priatelom spolu milovali tzv 3 den po menzese. Bolo to bez kondomu a ani neberiem tabletky a cele to skoncilo vo nme. Je pravdepodobne ze ostanem tehotna???? Lebo ked som si poyerala na strankach plodne a neplodne dni to tak nie je ale ja neviem nakolko sa tomu da verit. dakujem za odpoved. Laura

lante
14. máj 2009

Záleží natom kedy máš plodné dni 😉 Tie bývajú väčšinou v polovici cyklu..........ale............je kooopec výjnimiek, kedy majú baby plodné dni na začiatku či konci cyklu, dokonca počas menzesu.............takže na 100% ti to nikto vopred nepovie.

laura112
14. máj 2009

Takze mozem byt aj tehotna ze

laura112
14. máj 2009

ja mam 25 dnovy cyklus menzes mi trva 7 dni mne to nejako nejde vypocitat kedy mam ovu a plodne neplodne dni

mmaattuuss
14. máj 2009

laura nechcem strasit, ale spermie dokazu za priaznivych podmienok v posve prezit aj 3 dni a mozno aj viac. Takze je to mozne, ze by si mohla otehotniet. Plodne dni zacinaju postupne, da sa to urcit podla hlienu, ktory pozorujes. Ten den, ked ho mas najviac, je najplodnejsi, ale plodne dni su aj pred nim aj po nom. Ak mas pravidelne kazdych 25 dni, tak potom by si mala mat najplodnejsie obdobie na 12 alebo 13 den, pricom ak ste napr. sli naostro na 10 den tak tam tie spermie mozu prezit, staci aj jedna silna a pockaju si do 12/13 dna a moze byt z toho male babo. Ale to je dobre vediet uz vopred.

lante
14. máj 2009

teoreticky to možné je..............ale to je len typovačka.........najistejšie to budeš vedieť o mesiac.

laura112
14. máj 2009

dakujem za odpoved uz tomu zacimam chapat a nakolko sa da verit plodnym a neplodnym dnom

laura112
14. máj 2009

a keby som to nevydrzala tak kedy si mozem urobit test?

mmaattuuss
14. máj 2009

test je najlepsie robit az ked meska menstruacia

laura112
14. máj 2009

dakujem za odpovede no nic uz sa vzdavam necham to tak a pockam. ale dakujem

mmaattuuss
14. máj 2009

tak potom dakedy o mesiac napis ako si dopadla

laura112
15. máj 2009

Ok ale aj tak neviem ci som alebo budem na to vsetko pripravena sice clovek nikdy nevie kedy je pripraveny mat dieta. Menzes mam dostak 29.05.2009 tak potom napisem ako to cele dopadlo. ale dakujem za info

mmaattuuss
15. máj 2009

laura a mozem sa spytat kolko mas rokov ked pises ze nie si pripravena mat babo?

laura112
15. máj 2009

ja mam 22 som zasnubena mame vlastny byt a obaja pracu ale aj tak neviem co som na to vsetko pripravena to nie je len o tom mat dieta

ibamy2
15. máj 2009

laura, aj ja mam (vlastne mala som) 25dnovy cyklus a ovulacne testy mi vysli pozitivne na 11. a 12. den cyklu... teda ak si mala s partnerom styk v 10 den cyklu (pokial som to teda spravne pochopila), mohla si otehotniet... nam to vyslo planovane a na nase obrovske prekvapenie na prvy sup 😉

laura112
15. máj 2009

No tak teraz mam v hlave chrobaka ano spravne si pochopila na 10. den cyklu. tak to ti gratulujem ze to vyslo a hned na prvy sup.

laura112
18. máj 2009

Mam jednu otazocku to musim cakat az na kramy ci pridu alebo nie lebo na mna to je moc dlho a ja to nevydrzim a tej mojej doktorke sa mi 3krat moc nechce.

poseidonka
18. máj 2009

laura ak si nie si istá a chceš vedieť na čom si, tak od toho sexíku cca 14 dní, si sprav test a budeš vedieť na čom si. a daj vedieť 😉

laura112
18. máj 2009

no tak toho 29. ich mam dostat

blondy12
18. máj 2009

ahojte babenky chcem sa opytat ci by som si mohla urobit zajtra tehotentsky test? totizto mozna ovulacia bola okolo 5ho maja, a sme to skusali, s tym ze priatel chodi prec, takze sme radi ze nam to konecne vyslo nejako okolo tohto datumu, ale dalsiu MS by som mala dostat 20ho s tym ze uz treti den pocitujem zvysenu teplotu, a ziadne bolesti hrdla ani nic podobne, ako normalne fungujem pocas dna, az dnes mam aj pocit nevolnosti, a velkej unavy,a strasny pocit nafuknuteho brucha, a prsia zas nemam citlive co je divne lebo prave pred MS ich mam velmi,tak po moznej ovulacii to uz by bude zajtra tych 14 dni kedy teoreticky pisu ze by test mohol vyjst pozitivne ak som, ale samozrejme este nemusi, diky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre