Môžem byť tehotná?

lindam
13. máj 2009

Caute, chcela by som sa opytat...Asi pred 2tyzdnami som dostala menstruaciu no bola to taka hodinova menstruacia skor spinenie od vtedy mam hnedy vytok...Pred 4dnami som bola cvicit ked som sa vratila tak som dostala ako keby menstruaciu ktora trvala ten vecer a na druhy den len trosku bola to velmi slabucka menstruacia...A odvtedy mam zase ten hnedy vytok..Mam nafuknute brucho a zväcsene prsia s troskou ruzovych zil...A stale potrebujem chodit na toaletu...Som strasne nafuknuta..Uz mi to spinenie trva dost dlho...Mohla by som byt tehotna??Dievcata ktore mate take skusenosti tak prosim poradte... 😕

dzulietaaa
20. jan 2016

Ahojte baby.mne ukazal test den pred ms toto.

adka012
20. jan 2016

podla mna ano, lebo keby nemas v tele ani troska tehotenskeho hormonu tak sa ciarka neobjavi ani slaba...ked testnes o dva dni bude silnejsia, drzim palce 🙂 kiez by som aj ja nasla aspon taku slabucku ciarocku....

dzulietaaa
20. jan 2016

@adka012 Dakujem za povzbudenie.planujem testnut zajtra nejakym kvalitnejsim testom

adka012
20. jan 2016

@dzulietaaa daj vediet výsledok 🙂 a ako dlho sa snažíte? Aj berieš niejake hormóny? Lebo my sa uz 1,3 roka a brala som uz kadečo, uz chcem ísť do centra lebo uz je to vela na psychiku...

dzulietaaa
20. jan 2016

@adka012 to ti verim...my rok a zatial som nic nebrala...okrem inofolicu...ked to teraz nevide to zacnem asi riesit uz aj ja 😊

adka012
20. jan 2016

@dzulietaaa Inofolic beriem aj ja a nič... Každopádne ti to prajem je hrozne koľko párov sa takto snaží dlhodobo

susanm
20. jan 2016

Ahojte žienky, potrebovala by som sa poradiť 😊 Možno sa vám bude moja otázka zdať hlúpa, ale ja kvôli tomu vyšilujem už asi týždeň 😁. S priateľom sme mali sexík - nechránený, praktizujeme to takto dva roky, bez následkov, lebo nikdy to nedá do mňa 😁 . No a minule sa nám stala taká vec...asi ho vytiahol príliš neskoro, neejakuloval síce do mňa, ale priamo na vchod do pošvy...a keď ma potom utieral, tak som mala pocit, že obrúskom to vtrel aj do vnútra. Je možnosť, že by som bola tehotná? Už týždeň mi býva ráno dosť blbo...a napína ma keď si zapálim - som fajčiarka. Stalo sa vám, že ste boli tehotné aj napriek tomu, že to partner neurobil priamo dnu?

andrea458
20. jan 2016

Ahojte co myslite???

dzulietaaa
21. jan 2016

@adka012 ahojky.tak som robila dalsi ale nie rano.az teraz navecer....zas ta slabulinka ciarka.teda ja ju vidim neviem ci aj ostatni 😊

dzulietaaa
21. jan 2016

@andrea458 tak to je uplne jasne 😊👏 gratulujem.aj ja chcem taku 😃

adka012
21. jan 2016

@dzulietaaa no zatiaľ je taká istá slabá tak este testni ale nechaj tomu 2-3 dni

andrea458
21. jan 2016

@dzulietaaa dufan ze mi to potvrdi aj doky 😉 a drzim palce (po troch rokoch trapenia jedna inseminacia driling ovarii primarna neplodnost )joj nech to dobre dopadne 😊

adka012
21. jan 2016

@andrea458 čiže si bola teraz nedávno na IUI? Mas PCO? Ja ano uz roky a snažíme sa 1,3 roka a nič aj na IUI som bola aj laparku mam za sebou a nevyšlo :( držím palčeky u teba je to veľmi nádejne

andrea458
21. jan 2016

@adka012 na IUI som bola este 02/15 ale nic a v novembri som bola na laparke PCO urobili mi driling a snazit sa to nam povedali tak dufam ze to vyslo vdaka Bohu

adka012
21. jan 2016

@andrea458 a mala si aj pregnyl teraz naposledy? Ci ovulka prišla prirodzene ? Lebo PCO je porucha menstruacneho cyklu a ovulácie... Ja mávam len niekedy ovulku takze šance mam nie veľké...

andrea458
21. jan 2016

@adka012 nie nemala som pregnyl akurat ni na Endo dali Glucoohage 1000 2 krat denne 😊

adka012
21. jan 2016

@andrea458 čiže mas problém zo štítnou ? Ja idem v máji

andrea458
21. jan 2016

@adka012 hej mam beriem euthyrox 100

andrea458
22. jan 2016

Dnesny ranny 😅

lady511
22. jan 2016

@susanm samozrejme že stalo tomu sa hovoria kvapky lásky ,,,nemusí to byť priamo ejakulat ani si.to.nevsimnes, ,takto som.bola už 2x tehotná

lady511
22. jan 2016

@xaxax môže ak.sa.medZitým nebol.vymocit, ,ejakulat stále ostáva v ňom teda chapes v peniaze aj.keď ho reálne nevidis

lucialakatosova
24. jan 2016

dobry vecer chcela by som sa informovat minuli mesiac som mala 9.12. menstruaciu tento mesiac som mala 8smeho mam ich silnejsie bola som u gynekologa povedal ze mam zvacsenu maternicu poslal ma na sono zistili mi tam drobnu cystu 2cm naspet som isla ku gynekologovi a povedal ze to nieje cysta ale ze mi rastie vajicko nechapem ake vajicko mam bolesti v podbrusi a v krizoch ale ine priznaky ako su prsia citlive to nemam mozem byt tehotna alebo mam niejake zdravotne problemy prosim poradte mi dakujem

luciferik452
24. jan 2016

Cawte, opat pisem pretoze nastal problem, viem ze sa to tu nehodi, ale ako si citam vase prispevky vidim, ze ste velmi zlate a ochotne. Snazim sa otehotniet. Mam tyzden pred menstruaciou. Snazila som sa cely mesiac a asi ovulku mam dost neskoro. Co chcem povedat. Dnes sme mali pohlavny styk a zacalo ma to boliet ako keby krcok. Pred dvomi mesiacmi som bola na vysetrenie a vsetko bolo ok. Aj zajtra zavolam a opat sa objednam. Ked sme sexovali dost to bolelo a mala som pocit ze
mi treba na velku potrebu.taky tlak.prestali sme samozrejme a este teraz to citim v ritke ze ma to trosku boli.inak vam to neviem vysvetlit. Otazka znie? Moze byt uhniezdovanie a precitlivenost? Alebo precitlivenost pred menstruaciou? Alebo nieco vaznejsie? Dakujem za vase nazory. A viem ze nie ste lekari. Ale neosudzujte ma.

dzulietaaa
26. jan 2016

Baby ja stale takto....to vsetky testy robia taku slabu ciarku?

adka012
26. jan 2016

@dzulietaaa to vyzerá ze je slabšia ako predtým... Mrzí ma to ale asi teraz to nevyšlo, lebo za 5 dni by čiarka určite zosilnela... A bola si u dokiho? Nepuchli ti pred ovu pregnyl vtedy ukazuje trochu aj druhu čiarku

dzulietaaa
26. jan 2016

@adka012 ze aj ja si myslim ze by zosilnela.....asi mam nestastie na zle testy 😊 nie nie ziaden pregnyl ani nic ine.

adka012
26. jan 2016

@dzulietaaa vieš no testy sa stane ze bývajú chybne ake vtedy neukáže ani jednu paličku... A v testoch neni daky rozdiel v kvalite, každý je na princípe ze reaguje na tehotenský hormón... A kolky den po ovu si?

veronikakajka
26. jan 2016

Ahojte chcem sa opytat ci mate skusenost s tymto. Pred dvoma tyzdnami aj par dnami sme s muzom davoli do plnych.teraz mam tri dni pred mrchou a mam bledo hnedy vytok taky nieje hlienovy ale taky ako vlaskovy take zrazene ako keby. Co to moze byt.a picha ma v podbrusku na lavej strane.dakujem

simonka134
31. jan 2016

Ahojte co si myslite?

rozalianda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre