Môžem byť tehotná?

lindam
13. máj 2009

Caute, chcela by som sa opytat...Asi pred 2tyzdnami som dostala menstruaciu no bola to taka hodinova menstruacia skor spinenie od vtedy mam hnedy vytok...Pred 4dnami som bola cvicit ked som sa vratila tak som dostala ako keby menstruaciu ktora trvala ten vecer a na druhy den len trosku bola to velmi slabucka menstruacia...A odvtedy mam zase ten hnedy vytok..Mam nafuknute brucho a zväcsene prsia s troskou ruzovych zil...A stale potrebujem chodit na toaletu...Som strasne nafuknuta..Uz mi to spinenie trva dost dlho...Mohla by som byt tehotna??Dievcata ktore mate take skusenosti tak prosim poradte... 😕

laura112
11. jún 2009

Tak to mas pravdu no je mi luto ze ti to nevyslo teda ze to nevyslo Vam obom no vsetkym dnom nie je koniec uvidis za chvilku budes pisat ze si v tehu a ozaj kolko sa snazite alebo sa nesnazite je to len tak ked bude bude?

lulu4
11. jún 2009

no my sme na tom tak, ze keby sa postastilo tak sa velmi potesime ale partner sa nevie nejako odhodlat sam od seba, boji sa, ze este nie je pripraveny, stale mi hovori, ze ved ma poznas ako sa rozhodujem tazko v dolezitych veciach, to je cely on 🙂)
ale sam mi povedal, ze keby cakame babo tak je velmi stastny, urcite chce byt otcom a nechce dokonca ostat len pri jednom dietati...
a co vy? to bola tiez len nahoda s tym sexom, kedy ste isli naplno? alebo sa snazite cielene?

laura112
12. jún 2009

To je tak keby som ostala v teho bol by strasne stastny ale on sa boji ze nie sme na to pripraveny teda respektive on ze nie je pripraveny raz mi dokonca povedal ze sa boji aby nebol zly otec...
Neviem akko ti to mam vysvetlit ono je to zolzite nejako sa nesnazime tym myslim ze cieleni vies. Ale obaja sme vtedy vedeli ze ideme naplno ale nesnazime sa za kazdu cenu nahoda to nebola.
Poviem ti to presne tak ako si to ja myslim. Naplno ideme len vtedy kedmi skoncia kramy alebo den dva po nich a potom dlho dlho nic ziadne naplo a az vtedy naplno ked mam dva tri dni pred tym nez mi maju prist. Mne sa to zdalo podozrive ze to je vzdy na konci alebo na zaciatku a nikdy nie v strede a som mu na to prisla a povedal mi ze je to preto ze ma strach ze nevie ci je na to pripraveny ale keby som ostala v tehu tak by bol neskutocne stastny.
Vies vtedy nemavam ovulacne dni tak je male percento toehotnenia ako som si vsimla ale predsa je tam nejake to percento ze ano a to by sme boli stastny obaja.
Pochopila si je to dost zlozite na vysvetlovanie.

lulu4
12. jún 2009

laura112
presne viem co si mi chcela napisat, velmi dobre som to pochopila az mi to bolo velmi zname... pretoze mi to mame tak nejako podobne a bud rada, ze idete naplno aj ked nemas plodne dni, to je jedno, zadarit sa moze vzdy aj ked ma zena kramy... to nikdy nevies... ved sa stali vselijake pripady ale ten moj je na tom podobne ako ten tvoj, je strasne ustrachany v tomto, vcera sme skoro isli naplno, hovorim, ze skoro lebo som mu povedala, ze spravme si babo a on sa na mna zadival a povedal, ze naozaj si rozhodnuta?? ja ze ano, aj aj tak cuvol, a poveda mi presne to co si pisala, co spominal tvoj priatel, ze sa boji, ze este nie je pripraveny a ze viem, ze on sa nad vsetkym rozhoduje dlho a taaak.. dokonca bol vecer s bratom na pive a zevraj to tam preberali ale nepovedal mi nic... len tolko ze jeho brat by chcel dieta az po svadbe a to u nas neviem kedy "hrozi", ja by som aj chcela nebranim sa a on je opat ten co nevie... co sa boji... bohvie kedy mi kupi zasnubak, kedy bude svadba ale ja by som to dieta neskutocne chcela... viem, ze aj on by sa tesil, rozpravali sme sa o tom nejedenkrat ale to by sa nam muselo nejako smyknut, ale teraz si davame nejako pozor, teda my dvaja skoro vzdy tak neviem ako to docielit... vies ked som napr. hore poloha, nechcem tam ostat narocky sediet, aby to nevzal potom ako nejaku pomstu, podvod voci nemu... tak budem len cakat a cakat a snad sa dockam 🙂)
aj ked mi je to velmi luto, lebo mame kde byvat, peniazky by tiez nechybali, mame sa radi... tak neviem teda co sa tym muzom deje, ci chcu mat prveho drobca az v 40tke alebo co??? 🙂)))

laura112
13. jún 2009

Ta veta o polohe hore to mam aj ja tak ze nechcem tam narocky ostahciet ja ho nechcem nutit ked bude chciet urobit tak to urobi presne tak sa citim tak ako ty. a o tej 40tke tak aj ja si to myslim. Ja mam sice zasnubak uz na prste a svadba bude za rok ale u nas je problem s peniazmi. Nezufaj mozno po tom rozhovore s bratom ta neskor prekvapi aj ja som to tak mala myslim s tym davanim si pozor ale od urcitej doby si nedavame pozor ,,ale,, ked mam pred a po kramoch takze uvidime. Hovorim nezufaj a mozno ta milo prekvapi. Ja som tiez neverila ze sa my dvaja niekedy budeme brat a som mu to hovorila neustala ale potom som prestala nechala som tomu volny priebeh nechcela som na neho tlacit a vidis ako som dopadla zasnubak na ruke a svadba za rok. Moj mily je totiz romantik ked to mam takto povedat on chce oficialne dieta az po svadbe.

lulu4
13. jún 2009

no ako vidim mame toho dost spolocneho 🙂 som rada, ze som nasla niekoho s kym tu mozem tieto temy rozobrat 🙂 ja som na tom tak, ze budem tiez len cakat a nenutit ho do nicoho, tak sa to neda... zvolim teraz taku taktiku ako ty, nebudem mu to pripominat a budem cakat... snad sa dockam 🙂 nema zmysel kazdy den o tom hovorit lebo si bude mysliet, ze som nejaka fanaticka a hlavne mu hovorim, ze som sem zacala chodit a ze si tu pozeram krasne fotecky babatiek a tak, ze ake su milucke 🙂
takze drzim aj tebe palceky, nech to pride samo, najlepsie necakane aby ste sa mohli obaja tesit z maleho drobca 🙂
kedykolvek mi napis, mozes aj do internej posty, mozme si aj tak nechat odkaz 🙂

laura112
14. jún 2009

Okej vsak popiseme aj cez internu postu nic ine nam nezostava len cakat ci sa im akoze omylom nieco smykne akoze omylom. Musime to len vydrzat a mozno nas niecim prekvapia. Vsak ked sa Vam zadari tak mi potom daj vediet cez postu ja ti tiez potom napisem ci sa nam nieco podarilo. Maj sa pekne a drzim palceky nech vam to vsetko vyjde. pa Laura

ikke
3. jan 2010

lusy1121 • Dnes o 18:48
s priatelom sme mali nechraneny styk.samozrejme ze viem ze sa da otehotniet...a koncom toho isteho mesiaca som 2 dni krvacala...este sa mi nestalo ze by som mala menstruaciu v jeden mesiac dva krat zvycajne kazdy mesiac rovnako + - 1 den...

helenkasabinka • 1d • Dnes o 18:49
take temy su tu uz.......chod k doktorovi urcite a sprav si predtym testik 😉

lusy1121 • Dnes o 18:52
okik ja len tak ze mi je nejak divne hlavne mi chuti slane a sladke a miesat a tak ze sa len spytam co ostatny na to

zuzanockamt
3. jan 2010

lusy ... slane a sladke dokopy chuti aj mne uz velmi dlho a tehu nie som ... zatial

zuzu8755
19. jún 2010

Môžem otehotnieť ak som začala brať po 4 rokoch antikoncepciu, ale úplne prvú tabletku som si vzala 2 deň PO menštruácii a mala som pohlavný styk hneď v deň kedy som vzala prvú tabletku, ale priateľ sa neurobil do mňa, ale vonku. Aká je pravdepodobnosť že mi zabrala už prvá tabletka? A aká je pravdepodobnosť že môžem byť tehotná?

emka21
16. júl 2010

Ahojte...dnes som bola na preventívnej prehliadke u svojho gynekológa. Pri utz zistil, že mam v maternici zárodok, dokonca už bol vidno aj žltkový vak. Dnes som si teda hneď spravila tehotenský test, vyšiel negatívne. Môžem byť tehotná aj tak?? som 29 DC.

bubulacik
18. júl 2010

@emka21 a nebral ti krv na HCG? ked tam videl ten zarodok?? tak chod k dookimu ze chces test na hcg na zaklade utz a mal by ti ho spravit... potom da vediet ako si dopadla

marthina
18. júl 2010

ako rychlo viem zistit prve priznaky ze som tehotna? lebo stale si citim tlaky v podbrusku ked sedim, som zohnuta alebo lezim na boku a to som predtym nemala...je to tak 4 den po ovulacii kedy sme sa milovali... 🙂

majloo
18. júl 2010

@marthina ...no mne zajtra zacina 5.tyzden tehotenstva a ja som mala pozitivny tehu test (mamatest) na 6.den od ovulky, co je dost haluz. A robila som si ho v podstate len tak zo srandy (neratala som, ze tak skoro nieco ukaze) kvoli tomu, ze ma pichalo a bolelo v oblasti vajecnikov (uz som raz bola tehu a podobne ma bolelo brucho). Je to individualne, pokial mas pocit, ze si tehu, skus si urobit tehu test, ale je velmi mala pravdepodobnost, ze ti nieco ukaze, odporuca sa testovat az tesne pred mrchou alebo az ked meska. 🙂

marthina
18. júl 2010

@majloo ved uvidim, v piatok idem na preventivku, tak hadam mozno ma ujo doktor prekvapi 🙂 to by som mala darcek k narodkam a ten najkrajsi a najvytuzenejsi 🙂

majloo
18. júl 2010

@marthina ten pocit poznam, niekedy mam pocit, ze cely den nemyslim na nic ine, nez na dietatko a aby vsetko vyslo 🙂 Drzim ti palce, aby ti to vyslo. 😉 Vidis, a ja idem v piatok na kontrolu na krv - ci mi stupa HCG, tak aj pre mna to bude darcek, ak stupa, ale taky oneskoreny... 😉

marthina
18. júl 2010

@majloo no parada, tak to budem drzat palceky aby ti to dobre dopadlo a HCG posluchalo 🙂 potom daj info, nech sa tesim s tebou...ani mi nevrav, mam plnu hlavu babatka, nicoho ineho 🙂

misuka05
28. aug 2010

Chcem od Vás poradiť....S priateľom chceme bábo..no on si už nedáva pozor dlho a stále nič. Nebrala som ani antikoncepciu a menštruáciu mám pravidelnú. Teda teraz by som mala dostať 2.septembra/cca/, takže uvidíme.. No tieto posledné dni ma nejak pobolievali vaječníky, väčšinou to bol teda pravý, no aj ľavý bolel, tak som si na to dávala termofor a bolo to lepšie, teraz ma nebolí nič, može to niečo znamenať???

lucinka1104
28. aug 2010

@blondy12 zajtra môžeš testovať a to 5 maja je chyba nie???? Ak si tehu tak aspoň slabo by ti už ukázať mal držím palce

lucinka1104
28. aug 2010

@blondy12 sorry ja som si dala zlu stranu myslela som že si to písala teraz gratulujem k dcérke

lucinka1104
28. aug 2010

@misuka05 no ovuláciu

misuka05
28. aug 2010

@lucinka1104 ajoj no ja som myslela, že som mala ovuláciu pred tým, ale teda asi bola až teraz, no pred tým ma nikdy neboli, no lebo na 14.deň ako väčšinou býva ovulácia ma aj boleli prsia, tak preto nejak neviem ,ale ďakujem za odpoved 🙂)))

lucinka1104
29. aug 2010

@misuka05 pichať vo vaječníkoch môže aj po uspešnom oplodnení.....

misuka05
29. aug 2010

@lucinka1104 ano? vazne? to by bolo super tak uvidime, dakujem Lucinka

lucinka1104
29. aug 2010

@misuka05 ono prvé tri mesiace a skoro celé tehu ale hlavne nazačiatku strašne pichá v podbrušku to sa rozťahuje maternicam koľký DPO dnes si ?

misuka05
29. aug 2010

@lucinka1104 len deviaty

lucinka1104
29. aug 2010

@misuka05 a meriaš si aj bazalku? o 4-5 dní môžeš testovať...držím palce

misuka05
29. aug 2010

vieš čo nie nemeriam si.. Ďakujem si zlatá 🙂

misuka05
29. aug 2010

@lucinka1104 Žväčšili sa mi prsia a stale ma bolia teraz, myslíš, že som len pribrala alebo to s tým može mať niečo spoločné? Keď len par dni po tom...

lucinka1104
29. aug 2010

psia byvajú u prvorodiečiek 1 z prvých príznakov....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre