Môžem cítiť bolesť v podbrušku deň po oplodnení?

anonym111
28. nov 2011

Je možné pociťovať bolesť v podbrušku deň po prípadnom oplodnení? Nie je to skoro? 😒

majkushka
6. dec 2011

@emilia25 super , a nebol ten dnes menej citlivy ? či boli rovnaka znacka ? a gratulujem

emilia25
6. dec 2011

@majkushka dakujem bol to ten isty 2v 1 ale uz sme asi prisli na to preco to tak vyslo bo ja som najprv sa naran ajkovala a kavu caj vypila tak som ten moc zriedila a preto vysiel ten test tak slabo.

emilia25
7. dec 2011

@emilia25 tak a dnes bol este silnejsi ako ten pred vcerom som to nevydrzala a musela som si ho urobit na novo aby som mala istotu ze hcg stupa a nie klesa.tak to bolo vcera sposobene tymi ranajkami cajom a kavou preto vysiel tak slabucko.juj ale som rada ze je vsetko tak ako ma byt.

lelagula
3. aug 2014

@emilia25 ahoj ja mam presne to iste co ty viem ze je to uz davno co si sem pisala ale predsa ..MS mam dostat 10.8 som si robila teraz test ale len jedna ciarka...asi tyzden po ovulke som zacala citit pichanie podbruskom a hned sa mi zvacsili prsia a straaaasne ma bolia mam na nich viditelne zilky a odvcera mam aj bradavky citlive a cervene..a ked som zmackla tak mi vytiekli dve kvapky tekutiny...oblieva ma par krat za den pot a mam zvacsene brucho take nafuknute a dnes som akurat toho moc nepojedla akurat mam strasnu chut na kvasaky :D tak uvidim skusim testnut vo stvrtok alebo piatok mozno sa mi nieco uz ukaze..tak aj ty si najprv toto vsetko citila a az v den mrchy ti ukazal test?5/6 dni pred MS ti neukazal ani ducha?diky 🙂

emilia25
3. aug 2014

@lelagula ahoj no pri druhom synovi som to citila hned.na to nikdy nezabudnem muz prisiel z blavy na 1 rocik najstarsieho a vecer sa to podarilo kedze uz vtedy mi koncila ms som len spinila rano sa muz vracal do blavy a mna 3 dni brucho bolelo no a bola som uz po ms tak som hned vedela ze sa to podarilo nik mi doma neveril a vtedy mi test ukazal druhu ciarku az v den ms.pri dvojickach tyzden pred ms a pri tretom tehu tiez az v den ms no a za posledny rok mi testy ukazovali duchov ajvnapriek tomu ze som asi ani nebola tehu.takze sme si povedali ze uz ziadne trapenie ale uzivanie si 3 krasnych zdravych chlapcov.a presne toto su priznaky krasneho tehu neboj za par dni budu dve silne krasne kolaje uvidis.

lelagula
3. aug 2014

@emilia25 dakujem uvidime teda co bude o tyzden 🙂 som citala ze ked zene vyteka par kvapiek z bradaviek po zmacknuti ze to moze byt aj zvysenym prolaktinom ci co..tak neviem ale tie ostatne priznaky co mam neviem ci su aj pri tom zvysenom prolaktine... ja mam autoimunitnu stitnu zlazu a vybrany lavy vajecnik tak uvidim ked to nebude tehu dam si spravit krvny obraz ale to asi u zenskeho ci u obvodnej, nevies nahodou?na stitnu zlazu som bola v maji tam mi nehovoril ze mam nejake zmeny v krvi...

emilia25
3. aug 2014

@lelagula neboj isto budes tehu aj mne to robilo vzdy som mala na tricku mokre.to tiez patri k tehu.a krv ti moze zobrat asi aj gynekolog a aj ked mu povies s tou stitnou zlazou tak on uz vie co sa vtedy robi.aj moja kolegina mala co si so stitnou zlazou a ma krasne zdrave deti.

scales
3. aug 2014

ahoj @emilia25 chcem sa spytat ci ti krcok maternice po ovu klesol a stvrdol, alebo ci sa to deje až tesne pred menzesom, lebo mam odsledovane to ze viem, co znamena v mojom pripade ked je nizko a tvrdy a ked je strateny a makky, len neviem kedy presne ma mat aku polohu pretoze kazdy pise nieco ine... a som den po ovulke a v podbrusku ma picha a zalievaju ma horucavy ked urobim aj beznu cinnost... A s priatelom sme si den pred ovulkou povedali ze by nevadilo keby sa aj nehoda stala, tak sme si davali len taky polovicny pozor 😀
Dakujem velmi pekne za odpoved 🙂

adelie538
22. okt 2014

Ahojte prosím vás, styk som mala minulú stredu a dnes som mala slabé krvácanie, menzes som dostať nemala, môže ísť o uhniezďovanie?? Cítim aj bolesti v podbrušku, viem, že menzes to nie je ...

meriildiko
27. feb 2015

Ahojte baby chcela by som sa opytat taku vec ze este lete som potratila ale aj som velmi tazko otehotnela..a teraz mam druheho partnere a mali sme spolu nechraneni styk je mozne ze som ma prvy sup otehotnela lebo hned na druhy den som mala bolesti podbrusi

ewendzi
18. aug 2016

ahojte žienky mam take bolieva ma pod brusku už druhy den mate stim skusenosty 😒 snažime sa o dieta

mi99
31. aug 2016

Ahojte,pytala som sa vo viacerych skupinkach ako blb ale neda mi to stale pokoj,28meho sme s partepnerom mali styk hned na druhy den ma zacalo pobolievat v podbrusku a boli ma kazdy den nie stale ale len sem tam,aj ma obcas pichne dnes som si vsimla akoby som v podbrusku mala ho take nafuknute a take tvrdsie ako inokedy nechcem si namyslat ze mozem byt tehotna ale je mi to divne predsa su to len 3dni vcera som si vsimla na nohavickach take kus akoby ruzove emoticon na test je asi este skoro doktor by nieco videl uz? emoticon dakujem

klara299
22. nov 2017

Dobrý večer, chcem sa spýtať. Už je tomu 3deň a často chodim na zachod, a aj ma dosť prehaňa, pobolieva ma pod bruškom take mierne pichanie, a tak zvlašne mi je. Som taka nesvoja. A mala som akurat plodne dni. Čitam sem dosť veľa, a tak neviem čo to je 🙂.. Tak som chcela radu.

edita333
31. okt 2023

@nibiru
@emilia25

Ahojte dievčatá. Mám tu takú otázku posledna menštruácia mi začala 10.10. Od 21.10. Sme sa snažili o babatko. Teraz mám 5 dni pred ms a asi si to vsugerujem ale mám opuchnuté prsia (môže byt pms) ale strašne ma nadúva na vracanie. A pobolieva ma v podbrušku ako pri MS. Prvé dva testy pár dni dozadu negatívne. Mám počkať do prvého dňa MS?

Ďakujem Vam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre