Môžem mať falošne pozitívny tehotenský test?

bisogno
21. apr 2007

Ahojte, mešká mi menštruácia 3 den, tehotenský test som mala negatívny po cca hodine sa objavila aj druhá ciarka, styk bez prezervativu som nemala je možne, že som aj napriek tomu tehotná? to by sme o tom vedeli keby nam praskol kondom nie? mate skusenosti s falosne pozitívnymi testami? vysli takto až dve.

patka23
17. apr 2013

ahoj kocky.....poslednu mrchu som mala 29.3.13 no a ovulka mi vychadzala na 12teho...plodne dni od 9. do 13.4....v tomto obdobi som mala s manzelom prakticky stale sexik.....cely tyzden, kedy je mozne co najskor zistit ci som tehu? Prve mimi sa nam podarilo na uplne prvy krat, tak sa chcem spytat este ci je mozne aby sa zadarilo aj po druhy raz? Velmi by som sa tomu potesila.....ja viem ze je este asi velmi skoro ale som neskutocne netrpezliva....robila som si par testikov uz, niektore boli slabulilinko pozitivne a par negativnych co to pre mna znamena?

barboritta
18. apr 2013

@patka23 že si testovala priskoro 😀 počkaj ešte aspoň pár dní.ale je tam šanca... 🙂

patka23
18. apr 2013

@barboritta tak krasne dakujem a urcite dam potom vediet, ale dufam ze to bude pozitivne, velmi by som sa potesila.... 🙂

patka23
22. apr 2013

@barboritta ahoj robila som si testík a nie sú dve čiarky ale tá druhá je akoby iba náznak? sa mi objavil iba kúsok tej druhej....no a pár testov pred tým som mala iba slabulinkého ducháčika je možné tehu, abo skôr nie? mám počkať ešte pár dní? ďakujem

barboritta
22. apr 2013

@patka23 no a menzes ti mešká už alebo ešte nie?a to že ako kúsok?bola bledá či čo?ja by som ešte počkala tak dva dni.potom testuj ale z ranného moču.no ja som mala 28 dňový cyklus a deň pred ms mi vyšiel jasne pozitívny test večer o 23.00.a snažili ste sa alebo len tak?vieš kedy si mala ovulku asi?a po akom čase si odčítavala test tentoraz?neviem neviem,ale mne test ukázal vždy hned,ešte ani na sone nebolo nič vidieť...nechcem ti kaziť radosť ale asi nič z toho nebude...ale držím palce.mne tiež raz ukázal slabú // a ms došiel s bolesťami,takže sa asi neuchytilo,ale po mesiaci krásne //

patka23
23. apr 2013

@barboritta no každým dňom čakám a stále nič a dnes ráno zase duch..... no včera iba kúsok čiarky sa mi ukázal asi tretina.....☹ ja mám tiež 28 dňový.... nesnažili, len tak ale prakticky celý týždeň keď som mala plodné dni a keď bola ovulka..... 12-13 mi ukázal ovu.test pozitívne....no a ja sa snažím odčítať vždy do času ktorý je uvedený..... môže to snáď ukázať aj po čase ktorý sa uvádza? asi nie, že? ďakujem za palčeky.....vďaka.... 🙂 tak snáď sa zadarilo....

barboritta
23. apr 2013

@patka23 vieš čo netestuj toľko,iba sa vystresuješ.daj si pár dní s tým pokoj a mysli na niečo iné.alebo nechceš ísť ny gyndu?nech ti spraví sono...alebo vezme krv.ono tie testy ukazujú // niekedy aj po dlhšom čase,ale ak ti naskočil ten duch hned tak tehotná môžeš kľudne byť.mne hned ukázal,po sekunde 😉

patka23
23. apr 2013

@barboritta máš pravdu, dám pauzu a skúsim neskôr....no išla by som aj tam, len sa nemám ako dopraviť....mužovi to chcem ako prekvapko ak by to tak bolo....ale tak uvidím o pár dní🙂

tepka
18. máj 2013

@patula266 si mne to vyšlo ešte slabšie

bambulka987
18. máj 2013

Zdravím Vás holky 🙂 čítam ako tu zaujímavo didkutujete, tak by som sa rada zapojila ... Mám stále pravidelnú menstruaciu ... No momentálne mi podľa men.kalend. mešká už 2 týždne ... Robila som si posledny test predvčerom a vyšiel mi negatívny ... Uz som si robila viac testov, myslite si že som si ich robila skoro? Nie som v strese aby mi mala meskat menstr. , testy vychádzali negatívne ... Môžte mi poradiť kedy je najlepšie si urobit test a aky ? Lebo som uz z toho na nervy ... Neviem ci môžu byt príznaky tehotenstva napr. bolest zubov, bolest hlavy, kŕče v boku, šek tam bolest v podbrušku ako pred menstruaciou ,... Prosím o radu aspon taku malú :/ ďakujem 🙂

martinusik91
19. máj 2013

Ahojte ja by som sa tiež rada podelila 🙂 menzes som mala 13.4 a dostavam to skoro vždy presne za mesiac mala som to mat 13.5 a stale nič... posledne dva mesiace som to mala pravidelne no predtym mi to dva tyždne meškalo gyn. mala dovolenku a ked som to potom dostala a o mesiac tak ako malo byť tak som nešla dva mesiace v pohode a teraz znova mešká mám tehotenský test ale neviem či si ho už spraviť lebo už som ich teda dosť pomíňala 😅 asi počkam ešte do buducej nedele a ak nedostanem tak si ho potom spravim 😉 vždy mam pred menzesom krče v bruchu a riadne a teraz mam už možno tyžden krče len tak občas hocikedy cez den a mam nafuknute brucho ako ked to mam dostat tiez uz asi tyzden, z niektorých pachov ma napína ale to sa da pripisať aj mojmu citlivemu žaludku tak neviem 🙂 no som zvedava ci som tento krat naozaj tehotna ci mi to len znovu meska 😒

bambulka987
19. máj 2013

Ja som tiez veľa minula na testy ... Posledný som si robila vo štvrtok ... Bol neg., tak sa chystám ešte zajtra alebo v utorok urobit ... Lebo uz mi meškaju viac ako 2 týždne ... A posledné 2dni mám kŕče a dnes som mala uz strašne ... No men.neprisla ... Tak som zvedava ... Ty ešte tiez počkaj ešte si nerob ... Najlepšie tak ked ti uz 10ty den bude meskat ... 🙂 daj vediet 🙂

alceola
21. máj 2013

baby co hovorite, je to tam?

koniarova
21. máj 2013

@alceola Je.

koniarova
21. máj 2013

@bambulka987 Keď ti menzes mešká už 2 týždne, na teste by to bolo už isto vidno. Podľa mňa tehotná nie si.

alceola
21. máj 2013

@koniarova dakujem lebo som zmatana, uz ani neverim ,ze po tolkych rokoch snazenia sa poradilo..

petra92
21. máj 2013

@alceola no zdá sa že možme gratulovať 🙂 Blahoželám,držím palčeky nech všetko dobre dopadne 🙂

alceola
21. máj 2013

@petra92 vazne?? vidis ja stale tomu nemozem uverit🙂) 3,5r nic, zle prognozy lekara..a vidis..prirodzene a to uz mame ziadost na IVF...boze toto sa mi asi zda...len sa bojim..stale sa toho neviem zbavit..asi to moc prezivam...

alceola
21. máj 2013

@bambulka987 ja som si vcera nasla poz test..vid hore..a to som ani len netusila..aj mna picha vlavo dolu v podbrusku..palenie zahy rano..unava, pichanie mam aj ja..ako keby uz mala prist mrcha, aj idem na wc a nic..chvalabohu..mne meska len neviem ci to mam brat od soboty tak 4dni a ak od vcera tak len 2dni..a je tam nieco, ale su zeny, ktorym to neukaze hned...tak skus testovat...a uvidis, ja som kupila rapiclear...

petra92
21. máj 2013

@alceola ale len ver 🙂 no tak už len sa zbaviť strachu a všetko bude ok uvidíš,po návšteve lekára a dobrých správach bude už iba radosť. je normálne že to prežívaš ved je to krásne 🙂

alceola
21. máj 2013

@petra92 dakujem...si zlata..jej ty mas malinke babo...ako to zvladas??ja uz mam 13r chlapca, tak som teraz ako zaciatocnik🙂 mm ma z prveho manzelstva 23r dceru a 19r syna🙂 to bude teda..

petra92
21. máj 2013

@alceola nemáš za čo...no zvládam už fajn,zo začiatku to bola drina taký mesiac som chodila ako duch 🙂 ale odkedy mi malinká prespinká celú noc je to super,užívam si to. Aj ked niekedy sa večer zamyslím a uvedomím si, že už som mama a nejde mi to do hlavy ako rýchlo ubehlo tých 9 mesiacov a že len nedávno som rodila a malá má už 3 mesiace a 4 týždne.Treba si preto vychutnať každú chvílku bo to velmi uteká.

alceola
21. máj 2013

@petra92 pravdaze treba,...jasne, prvy mesiac je kriticky, mne maly nespaval do 4rokov, to bol ked prvykrat praspal celu noc, som myslela, ze nedycha🙂

petra92
21. máj 2013

@alceola fúúúha do 4 rokov pekne 🙂

bambulka987
24. máj 2013

Uz som prestala testovat, lebo som uz asi bola z toho v strese ... Asi skúsim ešte v najbližších dňoch jeden test a Uvidím ... Nie každému hned ukáže ... Dnes to je uz 3tyzdne a 1 den co mi meška ... Mala som zase bolesti ... A nic .... Tak neviem ,.. Ďakujem že ste sa ozvala baby 🙂

bambulka987
24. máj 2013

@alceola blahoželám ak ti to tak vyšlo 🙂 a držím palce 🙂

bambulka987
24. máj 2013

@koniarova no ja uz neviem ... Asi nie ... Ale uz su to tri týždne ,..

alceola
25. máj 2013

@bambulka987 dakujem,,ale az v utorok to budem vediet..idem k doktorovi....

alceola
25. máj 2013

@bambulka987 vidim, ze tebe meskaju 3 t.to je dost...ale zbehni k lekarovi ,vykasli sa na testy!!

bambulka987
27. máj 2013

Dostala som ... Hm ... Tak neviem akože co od toho čakať ... Takze tak baby ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre