Môžem mať falošne pozitívny tehotenský test?

bisogno
21. apr 2007

Ahojte, mešká mi menštruácia 3 den, tehotenský test som mala negatívny po cca hodine sa objavila aj druhá ciarka, styk bez prezervativu som nemala je možne, že som aj napriek tomu tehotná? to by sme o tom vedeli keby nam praskol kondom nie? mate skusenosti s falosne pozitívnymi testami? vysli takto až dve.

lesik
27. máj 2013

Caute babulky.Podelim sa s vami o moju skusenost s testami.Takze prve testovanie pozitvne, kupila som si ten najlacnejsi tehotensky test.Na druhy-treti den mi to nedalo a kupila som si znamy tehotensky test,kt. ukazuje v ktorom tyzdni ste...Aj ten ukazal,ze som v tom, dokonca v tretom tyzdni...Cela natesena som isla k lekarovi, odobral mi krv na hormon HCG.Sestricka mi povedal,nech si zavolam o vysledok.Ja v presvedceni,ze konecne som v tom a budeme mat konecne babo som bola ako zmyslov zbavena.No krvny test ukazal,ze ziadne tehotensvto nie je...Takze taka skusenst s tehotenskymi testami u mna ☹ ☹ ☹

silvia2103
4. jún 2013

Viete mi prosim povedat ci som tehotna

jaan7780
4. jún 2013

pockaj tyzden a urob test znova, moja gynekologicka tvrdi ze neexistuje falosne pozitivny test, tak pockaj par dni a zopakuj ho, pretoze hladina hcg hormonu je najvyssia cca 3 tyzdne po otehotneni, alebo chod k doktorovi nech urobi krvne testy 🙂
@silvia2103

silvia2103
4. jún 2013

@jaan7780 testy som skusala vcera boli pozitivne vecer dnes som sa dost naliala vody a rapid clear bol slabunko pozitivny aj dnes...gynekolog ma objednal az na 12.6.menzes mi ma prist zajtra ale povacsine mi chodieva skor dva tri dni..a nic tak som zvedava

jaan7780
4. jún 2013

tak dufam, ze to dopadne tak ako chces , drzim palce

lucyliena
4. jún 2013

@silvia2103 podla mna to je jasne tehu 😉 ale odporucam este testik za par dni. ..ja som mala tiez najprv ducha a az po par dnoch boli silne // a aj tak som uverila az ked to potvrdil lekar :D

castania
4. jún 2013

@silvia2103 tak ja som mala oveľa slabsiu čiarku a uz mi tu behá maly poklad;) podľa mňa siii;)

aplless
14. jún 2013

ahojte ja som mala asi 10 testov roznych znaciak pozit. robila som si aj ten dig. vyslo 2-3 tt bola som na sono a nic nebolo vidno este idem na kontrolu v pondelok kedy je vidno aspon vacok kolko dni alebo tyzdnov po oplodneni?

silvia2103
22. jún 2013

Po mesiaci je nieco vidno..mali ste pravdu baby uz nas caka s babatkom druhy mesiac ...veselo vraciam😀

lucyliena
22. jún 2013

@silvia2103 jeeej blahoželám 😉 a teším sa s tebou ♡

silvia2103
23. jún 2013

Dakujeeeemeee.snad bude vsetko okkiii.

ingrida4
23. jún 2013

ahojte baby moja dcera ma Danu ktoru jej dal lekar uz 3rok ju bude mat a vcera si spravila tehotensky test a ukazalo jej to 2pekne vyrazne ciarky, menzes mala na posldy 28.4.2013 je stoho nestastna lebo babo nechcu mat este nakolko mala bude mat len 3roky v auguste,a ona by chcela ist do prace. stretli ste sa uz stakym ze sa da otehotniet z danou?

donna11
23. jún 2013

@ingrida4 myslim, ze pokial test ukazal 2 rovnako vyrazne ciarky a ms nemala, tak je to jasne..uz som citala, vraj sa to stat moze..aj tabletkova HAK je spolahliva na 99%..mozno sa jej to tam uvolnilo al co a je to..a tym padom by uz mala byt uz v 2mesiaci, ak dobre ratam..

ingrida4
23. jún 2013

ale minuly mesiac bola u gynekologicky na vysetreni nakolko bola strasne nachladnuta a ta ju vysetrila aj ultrazvukom a nic jej nenasla a predpisala aj antb.tak ja to nechapem .

barny
23. jún 2013

@ingrida4 poznam jednu babu, otehotnela aj ked mala vnutromaternicove teliesko, takze mozne to je urcite a teraz maju uz takmer polrocneho syna a dve dievcata, bol to sok ale teraz je rada ze ho maju

donna11
23. jún 2013

@ingrida4 a minuly mesiac kedy asi bola na kontrole?na zaciatku, v strede?a netreba zabudnut nato, ze na sone je bodku vidno, az ked ms meska min tyzden..cize minuly mesiac dr nemohla ani nic vidiet, to je jasne..

lujzicka212
27. nov 2013

Ahojte, chcela by som sa Vám opýtať, robila som si včera test a vyšiel mi tak, že ta druha palička bola viditeľná, ale len dosť slabo. Po akej dobe by som mala test zopakovať, ab som vedela, ako som na tom? Za akúkoľvek odpoveď Ďakujem :D

rita86
7. feb 2015

Ahojte, tehotensky test mi vysiel pozitivne ale necitim ziadne zmeny. Pri predchadzajucich tehotenstvach mi bolo zle. Je mozne ze je test nespravny alebo to signalizuje nieco ine?

lavinis
7. feb 2015

@rita86 veď veľa báb, čo majú detičky, píše, že nie vždy im bolo zle a mali príznaky, nemusí byť každé tehotenstvo rovnaké 🙂

cekankacamomille
7. feb 2015

dievcence, nehnevajte sa, ale co uz tu sa riesi a to tusim aj kazdy druhy den 🙂)))) sak ani jedna z matiek/nematiek na koni predsa nevie potvrdit ani vyvratit tehu, len nekonecne polemizovat. Na to mame predsa gynekologov......zajdem za nim a HNED viem na co som .... zivotu zdar ;)

cekankacamomille
7. feb 2015

@lujzicka212 ahoj. nemusis ho opakovat vobec, Tvoj gynekolog odpovie na vsetky Tvoje otazky ;)

srnkaknm1
1. jan 2020

@bisogno sklameme ťa ja som otehotnela pri používaní kondómu asi po roku aj niečo čo mi vypadla mirena po pôrode sa podarilo skoro som odpadla lebo ďalšie už nechcem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre