Môžem mať falošne pozitívny tehotenský test?

bisogno
21. apr 2007

Ahojte, mešká mi menštruácia 3 den, tehotenský test som mala negatívny po cca hodine sa objavila aj druhá ciarka, styk bez prezervativu som nemala je možne, že som aj napriek tomu tehotná? to by sme o tom vedeli keby nam praskol kondom nie? mate skusenosti s falosne pozitívnymi testami? vysli takto až dve.

veva1
21. apr 2007

ahojcek, v navode testu je napisane do akeho dlheho casu sa maju pocitat vysledky na testiku. U väcsiny je to do 10 min,pretoze potom sa vysledok moze zmenit. Takze odporucam spravit este jeden a po 10min ho zahodit a viac nestudovat. 😉

evelyin
21. apr 2007

Ahoj, ja som mala na rapicleari po hodine // a tehotna som nebola, a raz sa mi po nejakej dobe /nad dobu použiteľnosti testu/ objavila slabá druhá palica a tehotná som bola. Ťažko povedať....

emmaelzer
21. apr 2007

ja som citala, ze falosny negativny test neexistuje, ale po hodine...no mojej kamoske sa ciarka objavila az po niekolkych hodinach... a tehu bola..

bisogno, precitaj si, po kolkych minutach je test uz bezhodnotny, alebo vyskusaj inu znacku

svetluska.p
21. apr 2007

ja by som skusila inu znacku. mne sa toto stalo s rapidom. po hodke asi sa objavila druha palicka, ale tehu som nebola...

loss
21. apr 2007

AJ JA SOM MALA FALOSNE POZIT.TEST,CHVILU POCKAJ ZMEN ZNACKU A SKUS ZNOVU

pollyanna
21. apr 2007

tehotna mozes byt aj ked kondom nepraskol... 😒 som niekde videla- mylim, ze na markize, ze kazdy treti kondom je vadny... 😠

escada17
21. apr 2007

ahojky , ja som raz volala na cislo na teste ( tu v USA ), test sa NESMIE citat po dlhsom case, to sa nepocita...bud ukaze hned alebo vobec sa necita uz..teda hned- po kolko case tam pise, ze je citatelny...takto som dufala, ze som tehu a nebola som. Asi az o dva mesiace naozaj, hura...

bisogno
autor
21. apr 2007

pollyanna- toho som sa bála, že mi niekto napise...ale zas take vadne by nemali byt vsak musia ist kontrolou ked idu na trh..to fakt asi len HAK je spolahliva..ale....aj ta nie vždy nie? :( no uvidim dufam, že v tom nie som.

escada- dik v to dufam aj ja 😎

escada17
21. apr 2007

drzim palce, ja som dufala, ze som, ale neplati to, ozaj. Ked mas pochybnosti, zopakuj zase...ale len pozri vtedy, ked sa ma.

bisogno
autor
21. apr 2007

escada- dik zacinam si mysliet že tie testy sa fakt neoplatia sice som este men. nedostala...ale na edusane viac žien pisali, že niekedy sa tam ciarka zobrazi aj ked k otehotneniu nedoslo.

escada17
21. apr 2007

moze to byt este z prveho tehu...ved vies...😉 si videla septembrovky 2007 album . foto moje?

bisogno
autor
21. apr 2007

escada- krasna fotka, vidno, že sa bella tesi 😉 idem okupat maleho este mi spi tu pri PC 😀

escada17
21. apr 2007

joooj, ale netipla si si ci co? 😉

bisogno
autor
21. apr 2007

escada- neviem..ale asi zase dievcina 😀

escada17
21. apr 2007

noooo, elbo som ti chcela povedat, ze vcera som bola v nemocnici ( som dostala alergiu na penicilin ) a lekarka pozrela na uzv babo a chytilo sa sice medzi nozky, ale vraj videla tuuuto, tak si myslime, ze naozaj teda dievcatko ;_))) take zlate bolo, som nemohla spat az, tak som sa tesila 😉

maca793
21. apr 2007

mne pri prvom tehu test ukázal hneď 2 čiarky, pri druhom som si musela robiť 3 testy rôznych značiek, lebo jeden ukazoval že nie som v tom, druhý zas že aáno a ten tretí mi doniesol bývalý partner a tenukázal že som. ale radšej som išla ku doktorvi, kde mi tehu potrvdil. 😉

levon
22. apr 2007

ja som si robila Rapicleer a v časovom limite mi vyšli dve výrazné čiarky a mrchu som o 3dni dostala...teda tehotná som nebola...
O mesiac som preto kupovala inú značku testu a tie už ukázali pravdivé dve // 😵

escada17
22. apr 2007

levon, akoze este nevies pohlavie- chces sa nechat prekvapit? 😉

levon
22. apr 2007

escada, chcela som vedieť pohlavie, ale v 20tt na veľkon sone mi taký mladunký dr. povedal, že niekomu to je vidieť perfektne a niekomu zasa nezretelne a že to tam neni dobre u nás vidieť. potom povedal, že sa mu to vidí na dievča a o 5 minut hovorí že sa mu zasa vidí chlapec. a uzavrel to tým, že on nevie a že si mám počkať na 30tt..
Ale pri prvom tehotenstve mi povedali na 100% dievča, ukazoval mi na sone dievčenské pysky a ováriá či čo a narodil sa mi chlapisko jak hora a jeho pinďúrik teda rozhodne nebol mini 😀 😀
Tak teraz to beriem s ooooobrovskou rezervou, to čo mi povedia na sone...aj keď samozrejme, väčšine lekárov to čo povedia aj vijde 😉 ale neni to ako vidíš na sto percent 😀
a okrem toho verím že aj toto druhé bábetko bude chlapčekom, inú možnosť akosi nepripúšťam 😵 😵 Dokonca som sa pri nákupoch zamerala na modro 😀 😀

albertova
22. apr 2007

ahojky, aj mne raz vyšiel test pozitívny a tehu som nebola....tak som sa cítila trápne u doktorky, ale tak oni to berú normálne...

ale ja som tam išla taká vytešená a nič 😠

nikusska11
22. apr 2007

ahojte.....neviete ked je žena tehotna tak može ležkat na brušku?????ale ked je v takom 3-7 tyždni

escada17
22. apr 2007

levon, no vidis...ja som mala teraz na pohotovosti mini ultrazvuk ( velky mam v utorok ), lekarka sekundu kukla na babo, ci je ok- lebo som mala alergicku reakciu na penicilin ...babo bolo zlate, ok vsetko, zdvihlo rucku, zamavalo a polozilo ju medzi nozicky a lekarka vravela, ze spravanie sice chlapske ( ruka medzi nohami 😉), ale zdalo sa jej , ze vidi dievcensku bambinku, tak som zvedava, ale tusim, ze ozaj dievcatko 😉 tak by si chcela opat chlapceka ?

escada17
22. apr 2007

nikusska, ja som v 21 tt a este sem-tam lezim na brusku, ale kratko, nevydrzim dlho, jasne...v 3-7 tt uuuuurcite mozes, lebo mnohe zeny vtedy este ani nevedia,ze su tehu...ale plai aj to, nerobit nic, z coho sa necitis dobre.

andrejka382
28. mar 2012

Ahojte,mešká mi menzes 4 dni,urobila som si 3 testy rôznych značiek a všetky vyšli pozitívne,už 3roky s snažíme o druhé dieťatko,myslíte že už by som mala zájsť ku gynekologičke?Mám nafúknuté brucho a mierne bolesti v podbruší ako keby som mala menzes...Je to normálne?

lu2112
28. mar 2012

@andrejka382 tak gratulujem si tehotna skus to este zajtra a ked bude pozitivny tak sa objednaj k doktorovi 😀

zuzanka.h
24. apr 2012

Ja som ešte nemala falošné tehu testy...

patula266
17. apr 2013

Dobry den mohla by som vas poprosit o pomoc ...robila som si tehotensky test a vyslo mi to asi takto ..som alebo nie som tehotna ?

patula266
17. apr 2013
monicka79
17. apr 2013

@patula266 je to jasné, si. ja som mala oveľa slabšiu čiarku a bola som 🙂

patula266
17. apr 2013

dakujem vám pekne za radu ...prvý krát som si robila tak som si nebola istá 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre