Môžem otehotnieť, aj keď si dáva chlap pozor?

scarletka34
8. sep 2017

Zaujíma ma ci niektorá z vás otehotnela aj keď si váž muž dával pozor čiže sa do vás nespravil.

bobacik_29
8. sep 2017

Ja.mam.dve deti.na.dávam si pozor hehe

evkacik5
8. sep 2017

Jasne ze hej, uz ta tekutina, ktoru chlap vylucuje pred ejakulaciou obsahuje spermie. A davanie si pozor nie vzdy musi stihnut.
Lepsi vinny strik, ako nevinny vystrek 😂

noname26
8. sep 2017

Ano znamej sa tak 3tie podarilo.a mnoho inym.preto je to nespolahlive. prve kvapky lasky muzi vraj necitia 😉

deti95060810
8. sep 2017

aj môj mi vždy vravel že má všetko pod kontrolou...a dom plný detí...🙂

4stanka4
8. sep 2017

My tak fungujeme 7 rokov a zatiaľ sa nestalo nič....takže za nás spoľahlivá metóda

sense
8. sep 2017

Ano, ...moze sa stat....

diana20
8. sep 2017

@scarletka34 no mne tiež vždy hovoril, že neboj sa, nebudeš tehotná, veď len raz a dávam pozor... mám 22 rokov, dvojročného a trojmesacneho syna 😉 veľmi nespoľahlivá metóda ak naozaj nechceš deti podľa mňa.. ja som si dala implantát teraz a zatiaľ som spokojná 😊

scarletka34
autor
8. sep 2017

😀 asi tak

scarletka34
autor
8. sep 2017

@diana20 aký implantát? Myslíš Danú?

gulisko
8. sep 2017

Môj muž si tak dával pozor 6 rokov v pohode. Tri deti mame lebo on chcel. Ja tiež ale on si prestal davat pozor.

diana20
8. sep 2017

@scarletka34 ja som v zahraničí a nie sú tu také mená ako na Slovensku, ale myslím, že Dana je vnútromaternicové teliesko? To nie je ono.. ja mám implantát, volá sa nexplanon.. je to na tri roky, potom ho buď dajú preč, alebo vymenia, pichli mi to do ruky.. a môže sa to aj skôr dať von.. ja som ešte len začala, mám to len mesiac asi.. ale zatiaľ stále nie som tehotná 😂 keďže nám sa to vždy podarilo veľmi rýchlo .. prvýkrát za jednu noc 😂

michaelamedova
8. sep 2017

my sme takto fungovali 5rokov bez ochrany potom sme si povedali, že by sme teda už mohli mať bábo a na prvý šup bol Tomáško 😝..potom som si radšej dala ATK a po 6tich rokoch sa zas na prvý šup zadaril Martinko 😉😉

pininka
8. sep 2017

Ja som takto pri tretom otehotnela. Nikdy sme nepouzivali antiku, 15 rokov nam to fungovalo,iba ked sme chceli deti,na prvy sup a druhy na treti sup boli. Pri tretom som bola na bruchu, muz od zadu a nepustil do mna nic, len jak vyberal,tak na zadok a ono to stieklo. A kedze ja mam obratenu maternicu,tak to bola jasnotka. Doktorka sa zo mna smiala ze som superplodna. Muz to tyzden predychaval

sendyyy777
13. sep 2019

Dobrý deň.
Mám 20 rokov a mám jednú otázku na Vás. Viem že to patrí gynekológovi a veľmi sa hanbím sa opýtať na túto otázku gynekológa aj keď je to normálne.
Jedna sa o to, že som tehotná a som v 5 týždni. S mojím priateľom som mala (sex) včera, otázka je... môžem otehotnieť ak už som tehotná ?
Dôvod...: pretože som išla dnes ráno na wc a vyšlo zo mňa spermia.. potom ešte raz...
Ja vám veľmi pekne ďakujem vopred za odpoveď a prajem pekný a príjemný zvyšok dňa.

4stanka4
13. sep 2019

@sendyyy777 nie nemôžeš keď si už tehotná...a to vážne???veď niekde to vytiecť musí predsa nevyparí sa to len tak niekde....

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
c_est_la_vie
13. sep 2019

@taskataska to je znak ze caka chlapceka a uz si “ pohonkava” 😀😀😀

ave17
13. sep 2019

@diana20 no tak tomu sa povie mimoriadne nesikovny chlap... 🤔

mmoni89
13. sep 2019

@sendyyy777 ano da sa to 😉

doly7
13. sep 2019

@scarletka34 Prepac tuto otazku myslis vazne?Ked sa nespravil tak asi zo vzduchu.Prepac primitivne.

dolce_principessa
13. sep 2019

@scarletka34 ja som tak otehotnela tiez si daval pozor 👍🤣

doly7
13. sep 2019

@dolce_principessa Tak si asi nedaval pozor .

dolce_principessa
13. sep 2019

@doly7 daval dieta sme uz mali a dalsie nechceli cize do mna nedal nic..asi mu len ubehlo a bolo🤣

diana20
13. sep 2019

@ave17 no a čo 😊 ja som spokojná s mojim nesikovnym chlapom, zbožňujem deti a chcem aj ďalšie, dúfam, že ešte bude aspoň jeden alebo dvakrát taký nesikovny 😊

kiwi3
13. sep 2019

asi je rozdiel v tych "davaniach si pozor". vacsinou to je tak, ze ak tam zostanu spermie z predoslej cesty von, (cize ak sa na to ide aj druhykrat, pripadne si muz pomahal predtym sam), tak zabludia casto az k vajicku.

dolce_principessa
13. sep 2019

@kiwi3 my sme mali styk len raz a predtym muz nic nerobil,vytiahol ho ako obvykle a tehotna som bola tak ci tak..hold asi mal supermanov spermie🤣

mudrdusanfrko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sendyyy777
13. sep 2019

@taskataska Povedz mi načo je táto skupina? Čítala si vôbec niečo onej "dievča..

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sendyyy777
13. sep 2019

@mudrdusanfrko - Dobrý deň. Ja Vám veľmi pekne ďakujem... som budúca mamička a preto toho veľa netuším, tak sa Vám ešte raz chcem poďakovať a prajem príjemný zvyšok dňa a príjemný víkend

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre