Môžem otehotnieť, aj keď si dáva chlap pozor?

scarletka34
8. sep 2017

Zaujíma ma ci niektorá z vás otehotnela aj keď si váž muž dával pozor čiže sa do vás nespravil.

mudrdusanfrko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h_petra
13. sep 2019

@mudrdusanfrko tak toto je slusne nechutne!!! MUDr. Dusan Frko minuly rok zomrel.

h_petra
13. sep 2019

@sendyyy777 doktor s takym menom je uz viac ako rok mrtvy. To sa tu len nejaky uchyl odbavuje...

veronikaszabova
13. sep 2019

@taskataska jeziiis, si zabila 🤣🤣🤣🤣

galioska
13. sep 2019

Môj má všetko pod kontrolou už 19 rokov, deti plánované ,😘

veronikaszabova
13. sep 2019

@amelia000 kukaj otazku od Sendyyy777 🤣🤣🤣🤣

jana_eyre_2
13. sep 2019

u nas spolahliva metoda cca 7 rokov, potom planovany syn a po 11mesiacoch po porode prisla touto "spolahlivou" metodou nasa druha dcera.. potom zase prisiel planovany syn, ale teraz opat pouzivame "spolahlivu" metodu a sme uzmiereni s tym, ze k nam moze prist este niekto necakany..

veronikaszabova
13. sep 2019

@sendyyy777 dievca a ty si ako identifikovala tu "spermiu"????

candii
13. sep 2019

My sme si dávali pozor 7r úspešne, prvý syn bol plánovaný a keď mal 1,5r som ostala tehotná s druhým, dávali sme si stále pozor. Môže sa stať.

mato22225
16. apr 2023

Môžem sa spýtať cca 2 roky dávam na frajerku na (pinku)jej spermie 😏raz po mesiaci sme malý sex a dal som to nanu a od vtedy ju boli bruško atď??! Môže byť aj stoho tehotná 😏😏lebo ja tomu neverím 🙄na odpovedať ďakujem ☺️

nepic
16. apr 2023

@scarletka34
Ja tak fungujem celý život,už skoro 35rokov čo sexuálne žijem. Mal som v živote možno 35 žien, ale samozrejme ani jednu takú,ktorú by som si aj nezobral "keby sa niečo stalo". Mám tri plánované deti a keď som chcel tak sa to vždy podarilo na prvý krát,takže myslím že aj plodný som dostatočne. Ale verím tomu,že sa to veľa ľuďom podarilo,ale tak ja tiež keď to neviem,tak nerobím klobásky napr.. 😆

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre