Môžem otehotnieť v posledný deň menzesu?

rainbow0508
12. apr 2012

Ahojte žienky!
Dostala som zaujímavú otázku: Je možné otehotnieť, ak má žena pohlavný styk v posledný deň menštruácie? Ja tvrdím, že nie...akú máte Vy skúsenosť?
🙂

strihalka
12. apr 2012

@rainbow0508 kamaradka otehotnela na 5DC, presne v posledni den cyklu...ma krasnou 3mesicni Anicku 🙂

oskvarka
12. apr 2012

@rainbow0508 podla mna v pohode... to skorej v prvy den alebo den tesne pred MS je ovela menej pravdepodobny... ale tiez sa vraj niekedy stane...

lucia941
24. mar 2013

mam na vás jednu otázku mala som s mojim partnerom v poslední deň menštruácie sex.... bol to 6 deň pretože vždy mam len 6 dní menštruáciu a ma ju pravidelne... ale práve vtedy keď sme mali sex sa nám pretrhol kondom a on sa do mňa spravil..... tak by som rada vedela niekoho názor či môžem podľa vás byť tehotná hoci vtedy su neplodne dni a aj som mal naplodne dny ale aj tak noviem či sa ma veľmi báť... pretože som nervozná a neviem čo mam robiť..... prosím povecte mi na to niekto svoj názor....

samka78
11. mar 2015

ahojte, chcela by som sa opýtať, môžem otehotnieť, keď mám sex v 5 deň menzesu, a partner ide naplno? nepíšte mi prosím, že som humusáčka a neviem čo.. partner chodieva na služobky a nebýva často doma.. hygiena bola dodržaná.. len sa cítim strašne unavená a pobolieva ma v podbrušku.. stále si myslím, že je to len jarná únava.. tak neviem.. ovuláciu by som mala mať až v piatok 13.3.. 😒

dnp
11. mar 2015

Tak ja by som sa tiež chcela opýtať podobnú vec. Môžem otehotnieť 3 - 4 dni ale po menštruácii? Cyklus pravidelný - plodné dni by mali začať dnes. Ďakujem.

barborazilina
11. mar 2015

Baby otehotniet mozete realne kedykolvek zalezi od vasich plodnych dni ... a nezabudnite ze k oplodneniu dochadza vo vajcovode nie v maternici takze aj v prvy den menstruacie je to teoreticky mozne lebo k uhniezdeniu dochadza 5-10 dni po oplodneni.

balkica
11. mar 2015

urcite ano 🙂 kludne, kedykolvek, ja som s prvym otehotnela predposledny den cyklu a s druhym na konci menstruacie 🙂

balkica
11. mar 2015

@samka78
@dnp zeny, fakt uplne kedykolvek mozete, my ked sme sa snazili, robila som si aj ovulacne testy, vzdy som mala ovulaciu uprostred cyklu a otehotnela som raz na koci cyklu a raz na zaciatku cyklu, takze mozne je vsetko 🙂

samka78
11. mar 2015

Ach jaj..no s prvým som otehotnela na 18 deň..A keď som bola v jeseni na preventívnej prehliadke tesne pred menzesom, tak som už bola podľa ultrazvuku bez ovulácie..je možné že sa to dokáže takto meniť?hlien bol priesvitný 😖

dnp
11. mar 2015

@barborazilina ja som vedela pred tým v cykloch presne kedy som mala aj ovulku - 13. - 14. deň cyklu. Inak som si do teraz nevšimla žiadnu zmenu hlienu, teplotu si nemeriam. Teraz by mali začať plodné dni, ovulka vychádza na 13teho. Tak som bola len zvedavá. Díky.

samka78
11. mar 2015

tiež som zabudla dodať.. cyklus 27-30 dní.. ovuláciu neviem odsledovať, nakoľko som bola minulý mesiac chorá.. tak možno bola aj ten 14 deň..

samka78
12. mar 2015

a chcem sa ešte opýtať.. brala som vtedy ATB a odvtedy ma začala trápiť mykóza.. dala som si predpísať nystatinové čípky a fungicidin krém.. v prípade, ak by som otehotnela, nebude to vadiť, že ich beriem?

samka78
16. mar 2015

no už uplynulo 9 dní.. tak som si spravila testík a negatívny.. síce som stále moc unavená, nervózna.. kríže dosť bolia aj podbruško.. toto stále.. možno jarná únava, alebo čo 😖 prsia žiadna zmena.. od 15. by som mala mať ovuláciu, podľa kalendára.. 🙂

denuska123456
20. nov 2016

Ahojte baby.Chcela by som sa spýtať,aký máte názor na to,či môžem otehotnieť,ak mávam menštruáciu cca 4 dni.Včera sa mi však stala takáto vec.Menštruácia mi začala 17.11 dnes je 20.11 z 19.11 na 20.11 sme mali s partnerom nechránený sex.Ako sa vraví dal to do mňa všetko.No po tomto som už mala iba výtok.Je možné,že by som ostala tehotná?

jeanka86
20. nov 2016

@denuska123456 teoreticka sanca je vzdy 🙂 treba pockat do terminu dalsej ms, spravit test a uvidis ci ano ci nie

1petko1111
14. feb 2017

ahoj ona dostala 1menzes a ja som mal pohlavny styk 16.moze odomna otehotnet.poradte my ci je to mozne.

fomelka
14. feb 2017

@1petko1111 ja som mala pohlavný styk cez menzes a ostala som tehotná, ale tiež mi kamoška tvrdila, že to nie je možné ale bolo🙂 Ale tešíme sa, termín sa už blíži

sibalka21
14. feb 2017

@1petko1111 16teho ste mali sex a ona dostala 1.2 kramy? Nie tehotna nieje....

sibalka21
14. feb 2017

@fomelka Keby si nemala vtedy ovulaciu, tehotna by si urcite neostala.... Takze mozne je vsetko, ak mas ovulaciu 🙂

uzanka16
14. feb 2017

Nam sa tak podarilo babatko,posledny den menstruacie sme mali styk a teraz som v 11.tyzdni 😀

1petko1111
19. feb 2017

po4 tyzdnov sa da zistit ci je tehotna

larissa007
19. feb 2017

@rainbow0508 z tejto situacie mam syna. Takzeeee urcite je to mozne....

1petko1111
19. feb 2017

ona to ce dat prec pita korunky neviem ci to je moje este ma klamala ze tam us nebyva preto mi pomoste nakoho sa mam obratyt

sibalka21
20. feb 2017

@1petko1111 V com sa chces na koho obracat? Ved ma uz potvrdene lekarom, ze je tehotna? Ak nevies, ci je dieta tvoje, tak jej nedavaj ziadne peniaze a po porode nech si spravi test otcovstva... Ak si to chce dat prec a ty vies, ze spavala aj s inymi a ze dieta nemusi byt tvoje, tak nech jej prispeje aj ten druhy....

evika10
24. jún 2017

Dobrý večer mam 5 deň menstruaciu ale už mi končí a dnes som mala sex a nechal to vo mne môžem otehotnieť ďakujem za odpovede

marci987
22. jún 2020

@uzanka16 Ahoj, citala som ,ze sa vam podarilio babatko posledny den menstruacie. Zaujimalo by ma kolko dnove si mala vtedy cyklus. Ja mam 21-22,tak to vychadza,ze by som sa mala hlavne snazit v posledny den menstruacie.

uzanka16
22. jún 2020

@marci987 ahoj 28 dňový mávala som vtedy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre