Môžem pri nechránenom styku otehotnieť 1-2 dni po menštruácii?

evulilik
12. dec 2010

Partner to akosi nestihol...a nie že by to bol problém ale planovali sme to až v lete to snaženie ....Aká je tam pravdepodobnosť???

bosoriak
13. dec 2010

Kedykolvek pri nechranenom styku mozes otehotniet. Niekedy je sanca vyssia, niekedy nizsia, ale mozes vzdy.

kvojtanikova
13. dec 2010

mozes, mne sa to stalo 2x. Ale to je velmi individualne. Zalezi kedy mas ovulku, aku vydrz maju muzove spermie... Akoze nie je to zas az tak pravdepodobne, ale ako vravim, nam "motyka dvakrat vystrelila..."

shira_
13. dec 2010

no ak rátam 5-6 dní menzes, potom ešte 2 dni, potom pohlavný styk a potom nejakú životnosť spermií 3 dni, možno aj viac, tak už sa blížime k 11.dňu. neviem koľko máš rokov a koľko partner ale...v mladom veku väčšia pravdepodobnosť. mne sa to stalo, tehotná som nebola ale ovuláciu mávam ako hodinky 14.deň a cyklus 28 dní. Ale bežala som hneď na gyndu lebo som bola asi v 2.r.na Vš, nespoliehala som sa, že nič nebude. Dr. mi dal postinor lenže to som nechcela, tak radil počkať a potom urobiť test.

salma22
13. dec 2010

vzdy je tam pravdepodobnost treba si davat POZOR 😀 ak (dalsie) babo este nechcete mat

ivett1
13. dec 2010

ahoj...je to možné 😎

22mamina
13. dec 2010

mozes a este je tam vacsia pravdepodobnost, ked nemas pravidelny cyklus

lucka1987
13. dec 2010

booze ako sa mozu dospele zeny pytat taketo otazky..... naozaj mi je luto ze niektore zeny nepoznaju svoje telo ani co sa tyka primitívnych veci.
áno možeš byt tehu.... ale aj nemusis... vies ono nie vzdy sa to podari na prvy krat nam sa tak takmer dva roky nedari a snazime sa stale. a ked sa podarilo tak sa podarilo pesne na 14 den cyklu. zial aj to skoncilo potratom....
je pekne si planovat snazenie.... lenze plany su len plany a realita je uplne niekde inde...

miracko
13. dec 2010

Dobra otazka 😀 😀 😀
Počkaj par dni a uvidiš 😀

maryanna
13. dec 2010

ja som presne tak otehotnela, deň alebo dva po menštruácii:D

bobocka
14. dec 2010

jasne,ze mozes byt v tehu,ale nemusis.ja by som ukvapene zavery nerobila.sanca je tam vzdy,no ovplvnuje to vela veci.ak si tehu,tak s tym teraz uz aj tak nic nenarobis.pockaj si do dalsieho menzesu.a ak ti pride,tak budes vediet,ze holt treba si davat pozor vzdy a nie len medzi cyklami 😉 a ak menzes nepride,tak budes mat necakany,ale za to iste krasny vianocny darcek 😉

pia22
14. dec 2010

Ak mavas pohlavny styk mozes byt kedykolvek tehotna, ja nechapem tieto otazky.

katkabg
14. dec 2010

hehehe aj ja som otehu na 3 den po menstruaacii :DDD tiez neplanovane ale som ta najstastnejsia mamina.... takze mozes... 😀

bellugia
14. dec 2010

Odporúčam pozrieť pár úžasných dokumentov BBC o Ľudskom tele - hneď prvá časť - otehotnenie a tehostnosť... A tam je jasne vysvetlené, ako vajíčko vyjde a putuje a koľko má času... Takže ak si ho spermie nájdu už po vyplávaní z vaječníka, je tam šanca, že bude potomček🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre