Možné tehotenstvo napriek ms?

kristina2828
15. apr 2019
Ahojte, s priateľom to uz dlhší čas robíme do konca bez akejkoľvek ochrany. Začala som badať na sbe zmeny nemám chuť na kávu, prestala som ju pit. Začalo ma napínať na vracanie pri vôni alebo uvidenia mäsa na hríboch. Menzes som dostala o deň skôr ako zvyčajne. Mám si spraviť test alebo je skoro? Mám počkat do ďalšej mrchy a čakať či ju dostanem? Ďakujem vám za rady
baby26
15. apr 2019
Ked mas menzes tak tehotna asi nebudes
tosomja
15. apr 2019
Keď si dostala asi nebudes tehotna.
nika3136
15. apr 2019
Si vôbec dospelá?
Keď si dostala menštruáciu, nie si tehotná, ak si tehotná, nie je to menštruácia. Test si môžeš urobiť kedykoľvek
fridi96
15. apr 2019
No ja som mala normálne menštruáciu ešte mesiac a bola som už tehotná 🙂
veronikaszabova
15. apr 2019
@kristina2828 ak si niesi ista, sprav si test. Ak si tehu, uz by ti ukazal //.
No ak mas menzes normalny, tehu to nebude
nika3136
15. apr 2019
@fridi96 Ak si bola tehotná, nie je to menštruácia. Krvácanie je možné aj po otehotnení. Podotýkam ešte raz, nie je to menštruácia
andrejka159
15. apr 2019
Neviem presne, akú radu tu očakávaš. Reálne, ak si dostala menzes - tehotná nie si. Tvoje príznaky môžu byť len nejaká viróza prípadne túžba bábätko mať. Ale áno, sú ženy, ktoré krvácajú a sú tehotné. Minimálne bez tehotenského testu sa ďalej nepohneš. Ideálne návšteva gyndy. Držím palce.
tyaja5
16. apr 2019
@kristina2828 mozes mat menzes a byt tehotna do 3mes uplne v pohode, stava sa to, pockaj kym skoncia a urob si test ale myslim si ze bude negat

Tu začni písať odpoveď...

Odošli