Možno sme v tom

nikus20
18. nov 2013

Baby kedže čakám že cez víkend mi MS nepríde aj príznaky mám..tak som sa rozhodla 🙂 že každá z Vás ktorá má nejaké tie príznaky alebo čakáte že budete v tom najbližší čas tak sem kľudne napíšte a spolu sa budeme držať a veriť si že teraz sa to už podarilo 🙂a informovať sa a i skúsenosti si napísať 🙂)

lene27
27. dec 2013

@dudulik1986 môžeš a nemusíš 🙂 skús test
@majka_3 maji, vidíš, čo z teba malo byť? pani doktorka... 🙂

majka_3
28. dec 2013

@dudulik1986 😀 mozes 😉
@lene27 😀 😀 😀

newesta
29. dec 2013

takze vyslo to na prvykraat 🙂 je to tam 🙂 kramy 6den meskaju a obe testy pozitivne pichanie v podbrusku 🙂 v stvrtok idem k lekarovi..kocky drzim palce a nezufajte 🙂!

bellisperennis
29. dec 2013

ahojte baby, tak my s priatelom praktizujeme prerusovany styk,ale ked uz boli tie Vianoce... 😉 tak 3 dni dozadu sme to rozbehli naplno....no a vec sa ma tak,ze kramy mavam absolutne nepravidelne,aj po 50 dnoch niekedy,takze neusim kedy som plodna,kedy mi maju prist a pod. veci...tak si vravime,ze aka by to bola nahoda,keby sa nam hned na 1x zadari...no a bolo to 3 dno dpzadu a vcera som mala hnede spinenie a dnes tiez + trosicku aj s krvou...ale spinim trosku cely den dohneda...tak premyslam,ci uz dat test ci nie (kramy boli posledne 9.12.)...tak kedy mam testovat? je vobec mozne,ze je to to zaciatocne uhniezdovacie spinenie? 🙂 alebo sa radsej predcasne neradovat? lebo ako darcek k novemu roku by to bolo super 😉

karmela
29. dec 2013

@bellisperennis na testovanie je este skoro,kedže ste mali poh.styk cez Vianoce.Testik skús v novom roku alebo ak to nevydržis tak na Silvestra.Moze to byt uhniezdovanie ,alebo začínajúca ms.Ale držím palce 😉

newesta
2. jan 2014

@karmela nie my sme nemali pohlavny styk cez Vianoce ja som si vtedy robila testik 🙂 pohlavny styk sme mali 1.12 🙂a mrcha meska 10den 🙂 ja som si uz ista ze som v tom 🙂

karmela
2. jan 2014

@newesta tak gratulujem super a pekne tehulkovanie prajem 🙂

newesta
3. jan 2014

@karmela dakujem 🙂

beka25
5. jan 2014

tak ja aby toho nebolo malo som dostala MS po 16 dnoch, takze pred Vianocami aj po Novom roku...
Človeka musi porazit 😢 😢 😢

zizimimi
9. jan 2014

Ahojte babulky... 7.1.2013 som mala dostat ms ale kedze mam nepravidelnu ms tak sa nad tym nepozastavujem...lenze vcera som mala strasne bolesti v podbrusku take ako menstruacne len o dost silnejsie...no dnes som mala vela vytoku ako keby vajecny bielok ale bielo priesvitny...nikdy som taky nemala a uz vobec nie tolko...co to moze byt?Dakujem

zuzicek88
9. jan 2014

@zizimimi mozno si tehu,baby tu niekde na mk mali podobne priznaky a boli tehu 🙂

satanka1
9. jan 2014

@zizimimi nechcem plašiť,ale možno by nebolo zlé ukázať san a gynde s tými bolesťami..viac kočiek tu písalo o takých silných bolestiach a mali mimomaternicové tehotenstvo.snáď nič také nehrozí a všetko bude fajn.

zizimimi
9. jan 2014

@zuzicek88 a co ta strasna bolest podbruska? Pokial viem tak nam nic neuslo...som z toho nanic...ale dakujem ti za odpoved...

zizimimi
9. jan 2014

@satanka1 kvoli silnemu menstruacnemu krvacaniu mi doktor dal antikoncepciu....ta pomohla potom som ju vysadila a odvtedy mavam taketo bolesti ked mam dostat ms...mala som ju dostat 7.1 ale vzhladom nato ze mam nepravidelnu ms tak neviem ci som mala taketo silne bolesti kvoli ms alebo...aj teraz ma to trochu pobolieva... a ten vytok som mala teraz prvy krat...dakujem ti za odpoved...

evita123
1. apr 2014

ahojte, takýto krásny testík som mala vo štvrtok, včera som bola u gyn... na sone nič nevidel, len zväčšenú maternicu a záhadný tieň,ale krv všetko potvrdila, takže v pondelok opäť sono a už by sme mali niečo vidieť aj na obrazovke :-ň

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre