• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Myslíte, že môžem byť tehotná?

(zamknutá)
31. augusta 2016 
@suraya moja ked este nechces dieta,tak antikoncepcia by bola lepsia ako sa takto strachovat,ci dostanes alebo nedostanes....my mame financne problemy tiez,cele dni pracujeme ....napriek tomu budeme mat dietatko a pevne verime,ze problemy zvladneme vyriesit, a tesime sa na nase dietatko :slight_smile:
24. mar 2012 o 20:41  • Odpovedz
takze tehu potvrdené na 99percent.este my zobrala krv nech je to na 100percent.
26. mar 2012 o 14:50  •  1 dieťa  • Odpovedz
@sandralu prosim ta bola si u toho gyn?? a si tehotna???? :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2012 o 15:00  • Odpovedz
@desmodka to nie mne si chcela napisat?ak nie tak prepac
26. mar 2012 o 16:10  •  1 dieťa  • Odpovedz
@lilli202 fíha! Tak gratulujem. A vy ste si bábo želali? Prepáč, neviem, či si to už písala, či nie... A @desmodka si robí iba srandu z jednej provokatérky, to si nevšímaj. I keď, aj mňa by zaujímalo, čo má nové @sandralu :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2012 o 16:21  • Odpovedz
@petkave
je "neaktivni" :wink:
26. mar 2012 o 16:35  • Odpovedz
@irriss tak teraz si mi normálne pokazila náladu :grinning:
26. mar 2012 o 16:38  • Odpovedz
@irriss Jaké překvapení... napřed tady člověka tak zaměstnává a pak ani vědět nedá... další nezodpovězené tajemství mého života.
26. mar 2012 o 16:42  • Odpovedz
@petkave
@salomee

Dneska je tu vsude veselo, kam se podivat je srandy kopec..to bude tim jarem a ukradenou hodinou v sobotu :wink:
26. mar 2012 o 16:44  • Odpovedz
@irriss nooo veď som videla tému o zázraku mimotelového oplodnenia cez pupok a podobne :grinning:
26. mar 2012 o 16:46  • Odpovedz
@petkave :grinning: :grinning: :grinning:
ja vim, potkavame se dost casto :wink:

jsme jak to spermatozoo....bloudime vsude mozne, ale nakonec se sejdem :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2012 o 16:48  • Odpovedz
@petkave Kde? Můj klidový režim si žádá podobných rozptýlení...
26. mar 2012 o 16:50  • Odpovedz
@salomee http://www.modrykonik.sk/forum/tema/da-sa-otehotniet-aj-z-ejakulacie-na-bruchu-2/

@irriss jj, všimla som si, ale do témy o ejakulácie na brucho som akosi nemala čím zmysluplným prispieť, lebo mne sa tak ešte otehotnieť nepodarilo. Snáď, až keď tak otehotniem, prispejem :grinning:
26. mar 2012 o 17:00  • Odpovedz
@petkave ano chceli sme bábo.no zajtra uvidime ci sme na 100percent tehu ale dufam
26. mar 2012 o 18:04  •  1 dieťa  • Odpovedz
@lilli202 tak vyzerá to veľmi pravdepodobne a nádejne. Držím palce a daj vedieť, ako si dopadla.
26. mar 2012 o 18:07  • Odpovedz
@petkave tak velmi dufam.tak by my nepovedal ze na 99percent ze som tehotná.uz to robi nie mesiac.uz to robi vyse 50rokov
26. mar 2012 o 18:09  •  1 dieťa  • Odpovedz
takze sa ozyvam kocky... vysledok dnesneho tehotenskeho vysetrenia, spravila mi mudr. ultrazvuk... som v 6 TT, tak aj ked neplanovane, ale budem sa snazit byt dobra mama, len aby moje mimi bolo zdrave :slight_smile: o 2tyzdne opat kontrola... dovtedy sa budem pekne krasne ucit na statnice, len keby nebolo toho stresu tolko :unamused:
27. mar 2012 o 13:15  • Odpovedz
@kukucg
@salomee
Díky za odpověď..
@petkave
Tak já už jsem taky desetinásobná :grinning: Asi jsem moc četla na netu a vsugerovala si všechno co se dalo :sunglasses:
27. mar 2012 o 14:29  • Odpovedz
@fibinka001
Moc gratuluju! Taky mám teď před státnicema, s nějvětší pravděpodobností těhu nejsem, ale taky bych se bála těch státnic právě kvůli stresu.. Hlavně je třeba se snažit vše brát v klidu, drž se :wink:
27. mar 2012 o 14:31  • Odpovedz
@pepis88 dakujem :wink: veru hrozne sa bojim, lebo sice sme babo neplanovali, ale tak mam uz 25, ked sa mimi narodi tak 26 a som velky stresak, preto sa velmi bojim :frowning2: snad to dobre dopadne...a aj ja drzim palceky...nech to dobre dopadne aj tebe!
27. mar 2012 o 14:38  • Odpovedz
@fibinka001 gratuluju, zvladnes to :wink:
27. mar 2012 o 14:39  • Odpovedz
taze tehu niesme.krv je negativne.ale toto nerozumiem ked ten debil gyn tam vydel nieco tak krv preco neukazalo??teraz neviem. a ms este stale nedosiel a v stvrtok mam ist na LPSK
27. mar 2012 o 16:29  •  1 dieťa  • Odpovedz
baby ja som dnes 15DPO BT mam stale 36,9 - 37,1 ale tehotensky test mam negativny :sweat_smile: mam rovnake priznaky ako pri PMS tak som uz uplne pomylena , vam kedy ukazal test //?
27. mar 2012 o 19:17  • Odpovedz
o babo snazime cca 7 rokov :slight_smile:
27. mar 2012 o 19:21  • Odpovedz
Ahojte. Som tu nová. Neviem, čo si mám myslieť, keďže sme ďaľšie dieťatko neplánovali. Mám týždeň do menštruácie a pred 4 dňami ma začalo veľmi bolieť v podbrušku. Bolesť nie je veľká, niečo ako pred menštruáciou. Mám synčeka, ktorého ešte stále kojím. Okrem tej bolesti v podbruchu ma začalo bolieť kojenie. Nebolia ma celé prsia ako keď som bola tehotná s ním, ale bradavky. Vyzerá to tak, že sme mali sex pred ovuláciou, ale keďže si dávame pozor, neprebehol do konca. Týždeň čakať, to bude hrôza.
27. mar 2012 o 19:22  • Odpovedz
@fibinka001 Gratulujůů :slight_smile: A neboj zvládneš to :slight_smile:Moc ti držím palečky :slight_smile:
27. mar 2012 o 22:21  • Odpovedz
@ajina17 dakujeeeeem :slight_smile: este ma caka mensi problem, oznamit to buducim starym rodicom :unamused:
28. mar 2012 o 09:19  • Odpovedz
@fibinka001 neboj to bude v poho dyk ti je 25 :slight_smile: horší by to bylo u mě..Když mi je 18.. :unamused:
28. mar 2012 o 19:35  • Odpovedz
@ajina17 diky ....pripravujem sa na to psychicky...nechcem znicit ten skvely vztah co mame s nasimi :unamused: doteraz ma vlastne zivili... a stale zivia, kedze som este student... a az teraz koncim statnicami Mgr. a bez prace, ani matersku nedostanem... ach jaaaaaj :frowning2: premohla ma daka depresia.... co budem robit vobec... aj ked mam uzasneho priatela... on jediny ma drzi nad vodou!
28. mar 2012 o 19:51  • Odpovedz
@fibinka001 neboj..oznámila bych jim to,až ve 12tt,aby tě netlačili k ukončení těhotenství..a i když budou hudrovat tak budou nakonec rádi :slight_smile: uvidíš :slight_smile:
28. mar 2012 o 19:57  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.