Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

stellamaris
24. mar 2012

@suraya moja ked este nechces dieta,tak antikoncepcia by bola lepsia ako sa takto strachovat,ci dostanes alebo nedostanes....my mame financne problemy tiez,cele dni pracujeme ....napriek tomu budeme mat dietatko a pevne verime,ze problemy zvladneme vyriesit, a tesime sa na nase dietatko 🙂

lilli202
26. mar 2012

takze tehu potvrdené na 99percent.este my zobrala krv nech je to na 100percent.

desmodka
26. mar 2012

@sandralu prosim ta bola si u toho gyn?? a si tehotna???? 😀 😀 😀

lilli202
26. mar 2012

@desmodka to nie mne si chcela napisat?ak nie tak prepac

petkave
26. mar 2012

@lilli202 fíha! Tak gratulujem. A vy ste si bábo želali? Prepáč, neviem, či si to už písala, či nie... A @desmodka si robí iba srandu z jednej provokatérky, to si nevšímaj. I keď, aj mňa by zaujímalo, čo má nové @sandralu 😀 😀 😀

irriss
26. mar 2012

@petkave
je "neaktivni" 😉

petkave
26. mar 2012

@irriss tak teraz si mi normálne pokazila náladu 😀

salomee
26. mar 2012

@irriss Jaké překvapení... napřed tady člověka tak zaměstnává a pak ani vědět nedá... další nezodpovězené tajemství mého života.

irriss
26. mar 2012

@petkave
@salomee

Dneska je tu vsude veselo, kam se podivat je srandy kopec..to bude tim jarem a ukradenou hodinou v sobotu 😉

petkave
26. mar 2012

@irriss nooo veď som videla tému o zázraku mimotelového oplodnenia cez pupok a podobne 😀

irriss
26. mar 2012

@petkave 😀 😀 😀
ja vim, potkavame se dost casto 😉

jsme jak to spermatozoo....bloudime vsude mozne, ale nakonec se sejdem 😀 😀 😀

salomee
26. mar 2012

@petkave Kde? Můj klidový režim si žádá podobných rozptýlení...

petkave
26. mar 2012

@salomee https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/da-sa-otehotniet-aj-z-ejakulacie-na-bruchu-2/

@irriss jj, všimla som si, ale do témy o ejakulácie na brucho som akosi nemala čím zmysluplným prispieť, lebo mne sa tak ešte otehotnieť nepodarilo. Snáď, až keď tak otehotniem, prispejem 😀

lilli202
26. mar 2012

@petkave ano chceli sme bábo.no zajtra uvidime ci sme na 100percent tehu ale dufam

petkave
26. mar 2012

@lilli202 tak vyzerá to veľmi pravdepodobne a nádejne. Držím palce a daj vedieť, ako si dopadla.

lilli202
26. mar 2012

@petkave tak velmi dufam.tak by my nepovedal ze na 99percent ze som tehotná.uz to robi nie mesiac.uz to robi vyse 50rokov

fibinka001
27. mar 2012

takze sa ozyvam kocky... vysledok dnesneho tehotenskeho vysetrenia, spravila mi mudr. ultrazvuk... som v 6 TT, tak aj ked neplanovane, ale budem sa snazit byt dobra mama, len aby moje mimi bolo zdrave 🙂 o 2tyzdne opat kontrola... dovtedy sa budem pekne krasne ucit na statnice, len keby nebolo toho stresu tolko 😒

pepis88
27. mar 2012

@kukucg
@salomee
Díky za odpověď..
@petkave
Tak já už jsem taky desetinásobná 😀 Asi jsem moc četla na netu a vsugerovala si všechno co se dalo 😎

pepis88
27. mar 2012

@fibinka001
Moc gratuluju! Taky mám teď před státnicema, s nějvětší pravděpodobností těhu nejsem, ale taky bych se bála těch státnic právě kvůli stresu.. Hlavně je třeba se snažit vše brát v klidu, drž se 😉

fibinka001
27. mar 2012

@pepis88 dakujem 😉 veru hrozne sa bojim, lebo sice sme babo neplanovali, ale tak mam uz 25, ked sa mimi narodi tak 26 a som velky stresak, preto sa velmi bojim ☹ snad to dobre dopadne...a aj ja drzim palceky...nech to dobre dopadne aj tebe!

camelinka
27. mar 2012

@fibinka001 gratuluju, zvladnes to 😉

lilli202
27. mar 2012

taze tehu niesme.krv je negativne.ale toto nerozumiem ked ten debil gyn tam vydel nieco tak krv preco neukazalo??teraz neviem. a ms este stale nedosiel a v stvrtok mam ist na LPSK

moischaaa
27. mar 2012

baby ja som dnes 15DPO BT mam stale 36,9 - 37,1 ale tehotensky test mam negativny 😅 mam rovnake priznaky ako pri PMS tak som uz uplne pomylena , vam kedy ukazal test //?

moischaaa
27. mar 2012

o babo snazime cca 7 rokov 🙂

biibii
27. mar 2012

Ahojte. Som tu nová. Neviem, čo si mám myslieť, keďže sme ďaľšie dieťatko neplánovali. Mám týždeň do menštruácie a pred 4 dňami ma začalo veľmi bolieť v podbrušku. Bolesť nie je veľká, niečo ako pred menštruáciou. Mám synčeka, ktorého ešte stále kojím. Okrem tej bolesti v podbruchu ma začalo bolieť kojenie. Nebolia ma celé prsia ako keď som bola tehotná s ním, ale bradavky. Vyzerá to tak, že sme mali sex pred ovuláciou, ale keďže si dávame pozor, neprebehol do konca. Týždeň čakať, to bude hrôza.

ajina17
27. mar 2012

@fibinka001 Gratulujůů 🙂 A neboj zvládneš to 🙂Moc ti držím palečky 🙂

fibinka001
28. mar 2012

@ajina17 dakujeeeeem 🙂 este ma caka mensi problem, oznamit to buducim starym rodicom 😒

ajina17
28. mar 2012

@fibinka001 neboj to bude v poho dyk ti je 25 🙂 horší by to bylo u mě..Když mi je 18.. 😒

fibinka001
28. mar 2012

@ajina17 diky ....pripravujem sa na to psychicky...nechcem znicit ten skvely vztah co mame s nasimi 😒 doteraz ma vlastne zivili... a stale zivia, kedze som este student... a az teraz koncim statnicami Mgr. a bez prace, ani matersku nedostanem... ach jaaaaaj ☹ premohla ma daka depresia.... co budem robit vobec... aj ked mam uzasneho priatela... on jediny ma drzi nad vodou!

ajina17
28. mar 2012

@fibinka001 neboj..oznámila bych jim to,až ve 12tt,aby tě netlačili k ukončení těhotenství..a i když budou hudrovat tak budou nakonec rádi 🙂 uvidíš 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre