Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

fibinka001
28. mar 2012

@ajina17 to nevydrziiiiiim ☹ som v 6tt to nevydrzim v sebe dusit

kukucg
28. mar 2012

@fibinka001 Ahojky, aj ja koncim mgr, mam uz 5 rocneho syna a vyse roka sa pokusame o druhe, co je dokazom toho ze sa to da zvladnut a ze je to uzasne 😵 😵 😵 Neviem ako budu vasi reagovat ale ako ti pise ajina nakoniec sa budu velmi tesit, uvidis. Nasi by maleho od samej lasky zozrali 😅 😅 😅
Neboj sa naozaj, aj financne aj vselijako inak sa to zvladnut ozaj da a pri prvom som nemala matersku ani ja 😉 Ber to tak ze mas velke stastie, nasla by si tu milion bab co by sa dieta dali vsetko a nejde to, takze urcite radsekj skor ako nikdy 😉 😉 bude to dobre, uvidis 😉

kukucg
28. mar 2012

@fibinka001 Skus to vydrzat aspon do konca 12tt, aj kvoli tomu ze je to rizikove obdobie, nikdy nevies co sa stane, ja som o babo prisla v 11tt asi pred pol rokom, takze najlepsie je v tichosti pockat a po poradni co byva v 12tt to mozes aj vykricat do sveta 😵 😵 😵

fibinka001
28. mar 2012

@kukucg Dakujem za povzbudive slova 😉 uvidime ako a co vlastne bude... hrozne sa bojim ich reakcie... moja mama je ako moja sestra a ja nechcem znicit nas vztah 😒 velmi ju potrebujem mat pri sebe... a ked som v takomto vypati...ani na statnice sa mi neda ucit ☹ a to ma cakaju 26.4 ach jaaaaj...a mas krasneho chlapceka 🙂 🙂 🙂 drzim vam velmi palceky!! Viem o tej materskej, ze ju nedostanem..ale aspon rodicovsky prispevok...

kukucg
28. mar 2012

@fibinka001 Pokial mate dobry vztah tak by som sa nebala, myslim ze bude stat pri tebe ked ju budes potrebovat neboj sa 😉
Ja mam 20.4 odovzdat diplomku no a ja pre zmenu sa nemozem na nic sustredit lebo mam stale nejake problemy od potratu a nedari sa nam a chcela som byt tehu ked budem koncit preto sme sa zacali snazit pred vyse rokom a vidis, a mam z toho dobre nervy 😖 😖 a platim si inak DNP aby som matersku mala ale ak neotehotniem do septrembra tak tiez dostanem len rodicak, neboj da sa to zvladnut aj tak 😉 😉
Ak mas moc stresy zo skoly porozmyslaj ci neist neskor na statnice alebo tak, zaciatky tehu mozu byt vselijake tak nech mas pokoj 😵

katren
28. mar 2012

@fibinka001 my sme povedali hned, ako nam dr. potvrdil tehu....ja neverim na nejake povery, ked sa ma stat, stane sa.....a stari rodicia sa budu tesit, neboj 😉

koniarova
28. mar 2012

@katren Súhlasím, načo tajiť. Si dospelá, máš partnera. Rodičia pochopia a budú sa tešiť. 😉 😉
@fibinka001

ajina17
28. mar 2012

@fibinka001 Víš co tak pozvěte jak tvoje tak přitelovo rodiče k vám domů např. na večeři a tam jim to oznamte 🙂..určitě buou rádi 🙂

fibinka001
29. mar 2012

Kocky uz je to vonku.... 🙂 vcera som im to povedala... som stastna z ich reakcie... a mam pocit, ze sa aj tesia 😉 povedali mi, ze mam na to vek a skolu pomaly skonecnu, tak co to dramatizujem... radujem sa a uz sa budem len sustredit, aby som skoncila uspesne skolu a aby bolo mimi zdrave 😉 Dakujeeeeeem Vam vsetkym kocky za podporu!!!

katren
29. mar 2012

@fibinka001 no vidis 😉

kika1111
29. mar 2012

@fibinka001 ja som mala tiež problém povedať to rodičom, hoci s nimi nežijem už 4 roky, mala som mesiac pred svadbou ked som sa dozvedela, že budeme mať bábo.. tiež chodím externe do školy.. no ked som im to išla oznámiť, spravila sa mi guča v krku a ledva som to zo seba dala...a ked to konečne zo mňa vyliezlo, rodičia aj sestra plakali od radosti.. som si vydýchla 😅

fibinka001
29. mar 2012

@kika1111 veru aj ja som mala gucu a nie len jednu v hrdle... kym som to zo seba dostala... ale odlahlo mi a som rada, ze je to vonku zo mna...a mozem sa ucit na statnice... 😉

kika1111
29. mar 2012

@fibinka001 ja mam bakalárske skúšky o rok.. no som zvedavá, ako to zvládnem popri dieťatku, ale chceli sme to, plánovali, tešíme sa tak sa nemôžem na nič vyhovárať 😀

fibinka001
29. mar 2012

@kika1111 neboj sa zvladnes to!! musime 🙂 ked bude mimi citit, ze sme spokojne bude i ono a bude sa nam dobre ucit... ja si chcem tiez este JUDr. dorobit popri miminku... len nech je zdrave... a vsetko bude OK! 😉 sice ma to velmi prekvapilo a my sme neplanovali, ale tak dieta je dar... 😀 uz sa len tesim!

kika1111
29. mar 2012

@fibinka001 my sme plánovali, ale každý nám tvrdil, že ak som tak dlho brala antiku, tak minimálne 3 mesiace nemám ani dúfať..a vyšlo to na prvý výstrel 😀 tak sme tomu najprv nemohli uveriť..teda ja nie.. 🙂

fibinka001
29. mar 2012

@kika1111 no ja som brala antiku a vidis 😀 neplanovali sme..a zrazu to prislo ako z neba jasneho 😉 az stale neverim... ja zacnem asi verit, ked mi bude brusko rast 😀

kika1111
29. mar 2012

@fibinka001 a keď ťa bude všetko bolieť 🙂 mňa tretí deň bolí krk a z toho aj hlava.. no včera ma predpôrodnej príprave potešili, že si mám zvykať - záťaž pre telo, najmä chrbticu, stavce.. tak som zvedavá, v akom stave budem o mesiac.. 🤐

fibinka001
29. mar 2012

@kika1111 no to mi je uz teraz jasne... je to predsa len uzlicek co daco vazi 😀 ale neboj sa... ty uz to mas co chvila za sebou a zvladnete to! 😉 hlevne, ze ma clovek o koho sa opriet a ze mu ma kto pomoct... vsetko uz sa potom da...

kika1111
29. mar 2012

@fibinka001 to máš pravdu, a ty si v kolkom tt?

fibinka001
29. mar 2012

@kika1111 ja som len na zaciatku... som v 7TT... takze radsej nechcem posuvat dalej este sa moze vselico stat 😒 do 12tt, tak radsej si to nechavam pre seba a rodinku...a vam samozrejme este to vykecam 😉 ved kto by mi poradil...

trish22
29. mar 2012

Kika1111,fibinka001 - ja som svoje prvé dieťa čakala počas školy, plánovane, mesiac pred pôrodom som mala štátnice Mgr. a počas materskej som robila RNDr. Da sa to v pohode zvládnuť, vieš si pekne zadeliť čas.
držím vám palce. a tiež som mala iba rodičovský príspevok vtedy nejakých 160€ a to bolo všetko.
a starý rodičia sa budú určite tešiť.

my by sme chceli druhé a možno že nám to aj vyšlo. som si robila test v pondelok 26.3 slabá druhá čiarka, dnes som si robila ďalší a už sú tam dve čiarky.
ja som mala ťažkú formu endometriózy tak sa veľmi teším, že sa nám to tentokrát podarilo bez liečby a operácií.
ešte neviem ako to poviem manželovi.....ale asi počkám na to čo mi lekár povie

fibinka001
29. mar 2012

@trish22 jeeeeeeej... tak to si ma nabudila silou a myslim, ze podstatne je chciet a potom ide vsetko lahsie... verim, ze to bude tazke, ale tak musim zit...a poslanim zeny je byt matkou... tak nou budem a chcem byt co najlepsou... chcela som karieru uspesnej advokatky, ale ta pocka...a mozno ma caka nieco ovela lepsie... 😉 hlavne, ze budem vediet... ze mi rastie pod srdieckom moje male babatko a je to z lasky 😀

trish22
29. mar 2012

@fibinka001 ja som mala 23 ked som porodila prvé, ozaj som bola mladá a neľutujem svoje rozhodnutie. kariéra počká....ved robiť budeš do konca svojho života ešte dosť. treba si užiť materstvo a dieťatko, lebo to je to najkrajšie v živote a najdôležitejšie. kariéru si môžeš budovať aj neskôr. ja by som chcela druhé do 30ky a potom sa budem venovať rodine a pritom svojej kariére. hádam nebudem na to ešte stará 🙂
držím palce!

deniska2
29. mar 2012

ahojte velmi by som bola rada keby ste mi poradili skuseneeee mamičky z priatelom sme sa milovali 11.3. a 13.3. som mala ovulku pravdebodobne dnes je už 4 den čo mi meška menštruacija urobila som si test a bol negativní potom som si kupila test za 200kč celearblue ukazal mi negativni.prsia ma nebolia len tak troška na dotik ale mam ich trocha akoby viedčšíííí emoticon v praci som mala včera velke bolesti križe ma boleli a podbruškom akoby som to mala dostat každu chvilku a nič poslednu menštruaciju som mala 25.2 a 30 dni ciklus mala so to dostat teraz v pondeli a dnes je štvrtok čo mam robit ja som nemala nikdy žiadne potiže ani problemi mam ist zajtra ku gynekologovi !!!!!!!!! čo si myslite a ešte tížden pred očakavanim mentruace sem mnela velky boleti a bolo mi špatne krutila sa mi hlava a aj na zvracanie mi bolo no a včera to isteee myslite si že možem byt tehotna a momentalne mam rym zatim nic jiniho mi neni ahojteeeeeeee

erika439
29. mar 2012

@deniska2 no tvoje tehotenstvo sa na základe daného opisu nedá ani vylúčiť ale ani potvrdiť, ale myslím ze ak by si bola tehotná tak by ti to test už ukázal. Ku gynekológovi by som ešte nešla,počkala by som ešte týždeň a potom by som sa zariadila poďľa toho čo nastane. Ja som vedela, že som tehotná este predtým ako mi začal meškať menzes, hlavným príznakom boli bolavé prsia, hlavne pri pohybe ako skákanie, beh a celková únava. Test som si robila asi ked mi menzes meškal 2 dni a bol pozitívny .... o mesiac čakám bábatko 😵

janulap
29. mar 2012

@deniska2 prvy test si si robila dost skoro,to ti este nemohol ukazat.Skus si ho urobit teraz,uz ti ukaze ci si,ci nie.Podla priznakov mozes byt,aj nemusis.Ja som menzes mala tiez 25.2,a take iste priznaky 🙂 K dr.mas este cas ist,na sone by este malinke asi nebolo vidno.Drzim palce 🙂

kika1111
29. mar 2012

@deniska2 mne menzes meškal 13 dní a až vtedy sa mi ukázala druhá slabulilinká čiaročka.. bola som stále unavená, mala som pocit, že už TO dostanem, bolela ma hlava..samozrejme ma boleli aj prsia a zväčšili sa - resp. zmenili tvar, hlavne bradavky. k doktorovi pôjdeš ešte zbytočne, na ultrazvuku to môže byť vidno aj nemusí.. a prvý ultrazvuk by ti mali robiť až okolo 10týždňa tehotenstva a od toho máš ešte daleko zrejme..

deniska2
29. mar 2012

@erika439 ahoojky no tie prsia ma bolia pri bohybe určite ale malinko stale ma picha v žalutku tak trocha mam bolesti v podbřišku no teraz som si robila test a nič negativni / ☹ z priatelom si už nevieme čo si mame mysliet teraz neviem či je mi stale zle z toho že mi meška 4 den alebo či nie som tehotna ja už zufalaaa tak mysliš že mam počkat ok počkam do nedele 😵

deniska2
29. mar 2012

@kika1111 ahoj som velmi rada že si mi napisala tak tebe sa ukazali // až ked ti meškali 13 dni a po 13 dnoch sa ti len ukazalo že si tehotna hmmm mam hned lepšiu naladu ale vieš ja už ani tomu neverim že by som bola tehotna a na druhej strane stale možna v kutku duše ešte verim že možem byt v tom no ja včera som mala velke bolesti v praci ako keby som to mala dostat hlavne ma boleli velmi kríže stale som behala na zachod či to už nemam a nič huraaan 😀 boli ma hlavne 2 dni žaludok torcha a mam teraz aj rymu aj hlava ma boli teraz neviem čo mi je!!!!!! či je to z toho že som tehotna alebo je to kvoli tomu že mi je tak zle že mi to meška no neviem uvidim počkam do nedele teda diky 😉 pááááááá

salomee
29. mar 2012

@kika1111 Okolo desátýho, to už teda málokterá vydrží a to je už zbytečně pozdě - ne ve smyslu, že by to nestačilo, ale že i srdeční akce už je...už jsem toho tak matená, že nevím přesně, ale já byla v 9+0 poprvé u svého gyn s tím, že už před tím jsem tak dva tři týdny před tím viděla srdíčko v nemocnici na ultrazvuku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre