• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Myslíte, že môžem byť tehotná?

(zamknutá)
31. augusta 2016 
@riana12 ahoj no piatok som si robila ovulku a vyšli mi dva // pružky ale ta testovacia je o niečo silnejšia ako controlna no a včera som si robila zase o 14.00. a zas mam silnejšiu testovaciu ako tu controlnu ale len o malilinko tak dnes zas urobim test a uvidime ako to vyde ja som zvedava a fotku by som dala ale neviem ako sa to tu robí :grinning:
15. apr 2012 o 11:09  • Odpovedz
@terez24 dakujem a dúfam že to nebude nič len nejaký blbý výkyv MS
15. apr 2012 o 16:55  • Odpovedz
Ahojte mam otazku moj akamoška vlastne naša krsnička ma partnera spolu mali styk ako vzdy ale tentokrat sa spravil 2 krat do nej a ona nebere tabletky o 5 dni nato si robila test tehu a boli tam 2 čiarky a tak i spravila na dalsi den dalsi ale tam uz bola len jedna a o tri dni dalsi a tiez tam bola len jedn aje toto mozne?? ze najpr su 2 čiarky a potom len 1??? nemate baby nejake snazilky co ste skusali s takouto haluzou skusenost???ona nema nic na nijakom takomto fore tak ma poprosila ze ci sa spytam
15. apr 2012 o 16:59  • Odpovedz
@vivien11 po 5 dnoch od styku by jej podla mna ziadny test neukazal dve ciarky, takze to mohol byt jedine nejaky omyl...
15. apr 2012 o 17:06  • Odpovedz
divečata prosim vaz o radu velmi v piatok som si robila ovulačnii test a vyšli mi paličky // dva rovnake farby ale tesovacia bola o malilinko silnejšia než kontrolna potom sobota som si robila test a vyšlo mi to iste testovacia zas silnejšia o malilinko než kontrolna a dnes je nedela tak som si zas sparavila a testovacia mi vyšla dnes ešte o niečo silnejšia než kontrolna no može to byt takto tolko dni že ti to takto ukazuje :unamused: som z toho jelen už fakt ale milovanie prebehlo včera a dneska tak uvidim :dizzy_face:
15. apr 2012 o 17:38  • Odpovedz
Ahojky holky.Můžu se k vám přidat? :slight_smile: Dneska jsem si jen tak dělala těhotenský testík,protože mi bývalo špatně a k mému velkému překvapení tam byl duch :slight_smile: tak nám snad bude čárečka sílit a ms už nedorazí :slight_smile:
15. apr 2012 o 17:43  • Odpovedz
@deniska2 ked ti to ukazuje stale pozitivne, moze byt, ze uz si tehu:slight_smile: ja som tiez tak hnala muza, ze "konecne vidim dve ciarky ilne na ovu a tebe sa nechce" ... a ja uz som bola tehu :grinning:
15. apr 2012 o 21:41  • Odpovedz
@smudlinka2019 je to tam :slight_smile: držím palečky aby MS už nedorazila a čárečka jen a jen sílila :slight_smile:
15. apr 2012 o 21:48  • Odpovedz
@bjoucik.15 Děkuji :slight_smile: zkoušela jsem testit i dneska a čárečka mi přijde stejná,ale s tím jsem počítala.Měl to být takový ten kontrolní testík,že tam ta čárka opravdu je :slight_smile:
16. apr 2012 o 09:29  • Odpovedz
Ahojte meskala mi od decembra menstruacia dostala som ju koncom februara a zase mi meska ked som si robila tes pred cca 2 mesiaci ukazal mi negativny ...mozem byt tehotna? :slight_smile:
16. apr 2012 o 15:03  • Odpovedz
@dadka118 tak nevím, zda si děláš srandu, nebo ne?? :sweat_smile:
16. apr 2012 o 15:07  • Odpovedz
Ďakujem za rady:slight_smile:
16. apr 2012 o 15:15  • Odpovedz
@megy nie myslim to uplne vážne
16. apr 2012 o 15:22  • Odpovedz
@dadka118 no nevím kolik ti je, jak dlouho už máš ms, aby jsi nevěděla nějaké základní věci. udělala sis test před dvěma měsíci a byl negativní a ptáš se, jestli můžeš být teď těhotná :unamused: samozřejmá odpověď je NE. otázkou je, zda máš teď ms, nebo nemáš, proto mě tvůj dotaz sakra udivuje
16. apr 2012 o 15:24  • Odpovedz
pretoze ani teraz nema ms chapes mam pocit ze som stale unavena, naladova , a mam pocit ako keby osm v bruchu mala nejake zavazie :unamused:
16. apr 2012 o 15:57  • Odpovedz
@dadka118 jediná rada - jít k dr.
16. apr 2012 o 16:05  • Odpovedz
@megy nic ine mi ani nezostava ale este pred tym si urobim este tehot.test
16. apr 2012 o 16:06  • Odpovedz
@siss_sz joj to asi nie som tehotna no ale dnes je 4 den a stale mam pozitivni test dnes je velmi silana čiarky testovacia a kotrolna slaba tak teraz neviem kedy nastane ovulka :unamused: zajtra skusim sa pomilovat z mojim dnes už nie
16. apr 2012 o 18:09  • Odpovedz
holky tak dnes je 4 den a mam stale pozitivni ovulačni test ale dnes je velmi silna barva testovacia a kontrolna slaba :dizzy_face:
16. apr 2012 o 18:17  • Odpovedz
@deniska2 napadlo mě a nezkoušela jsi těhu test?? protože ovu test pokud je až tak silně pozitivní může být i při těhu, teda aspoň, co mají některé zkušenosti
16. apr 2012 o 18:22  • Odpovedz
@megy
@deniska2 ved aj ja hovorim :wink:
16. apr 2012 o 19:34  • Odpovedz
@megy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: neskušala som ešte ale idem hned teraz mam 2 doma juujj dam vam vediet
16. apr 2012 o 20:53  • Odpovedz
@megy dievačata no počkajte ale ja zas nemožem byt v tehu ked piatok som si robila test prví a bol pozitivini a ja som sa milovala až na druhi den 2 krat sa sebou sobota a nedela to by bolo skoro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by bola hlupost dnes je len pondelok no ešte uvidim zajtra čo mi ukaže ovulačni test moja posledna meštruacija bola 30.3 a DC je dnes 19 den
16. apr 2012 o 20:57  • Odpovedz
Ahojte potrebovala by som radu cca asi pred 3 mesiacmi som mala nechraneny pohlavny styk . 10 dni po ňom som dostala menštruaciu a ďalši mesiac nato zase ale slabšiu ako som zvyknuta . Môžem byť tehotná ?
16. apr 2012 o 20:57  • Odpovedz
@deniska2 ale nechapes asi troska - ovu testy su na zaklde zvysenej hladiny luteinizacneho hormonu - ten s azvysi v case ovulacie A ked si uz tehu a uz "funguje" ZLTE TELIESKO (predchodca placenty), vtedy sa tiez hormon luteinizacny vylucuje..takzo to muselo byt z ineho milovania :wink: :grinning:
DAJ RYCHLO VEDIET :wink:
16. apr 2012 o 20:59  • Odpovedz
@didy mozes, mozne je vsetko..urob si test :wink:
16. apr 2012 o 21:00  • Odpovedz
@siss_sz ... tak test si urcite urobim . len sa hrozne bojim vysledku :( doteraz som aj celkom pravidelne cvicila + posilka denne tak 120 sklapaciek . Myslis ze ani to by nemalo nejaky vlyv na toto alebo by nebola nejaka odozva ?
16. apr 2012 o 21:06  • Odpovedz
@didy jaj, moze byt... zavysi aj od tvojho veku, sposobu stravovania (ak nejak brutus chudnes, tak jasne ze hej...)
16. apr 2012 o 21:26  • Odpovedz
@didy samozrejme že môžeš byť...prečo netestuješ??? a teraz ti mešká či prečo tá otázka?
16. apr 2012 o 21:27  • Odpovedz
@siss_sz nie nie ako za posledny cas som schudla nieco ale maximalne tak 3 kila a nie rychlo .. sposob stravovania niekedy nepravidelny to hej .. a co sa tyka veku budem mat 18 ....
16. apr 2012 o 21:33  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.