Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

garzonka
22. apr 2012

teoreticky mozes byt tehotna, v podstate by si mohla byt +/- 10. den po ovulacii.... ak budes este cakat, tak uvidis, ci ti je zle stale alebo nie, keby MS neprisla, tak mozes testovat a uvidis.
Ale kludne moze byt ta nevolnost aj nieco ine, nejaka viroza a pod...

lenkalienka01
23. apr 2012

Ahojte, v tejto teme som nova, ale na MK uz stara paka 😀
Chcem sa opytat na radu. Minuly mesiac som absolvovala IUI. Dnes som 27 DC ale netestovala som. Bielych testo som videla habadej ☹ 10 dni od IUI som mala velmi slabe spinenie, keby som sa nesledovala, asi by som ho ani nezaregistrovala. Toto trvalo 4 dni. Potom to preslo a po troch dnoch prislo pichanie v lavom vajecniku a krce....ale riadne. Zacala som si davat pre istotu magnezium. Krce mam doteraz, nafuknute brucho, ze nemozem zapnut ani rifle 😝 Krce mam hlavne, ked sa mi chce na " malu " 😝 . Od vcera sa pridruzili aj bolesti krizov. Naozaj neviem, co si mam mysliet....dufam, ze to nieje nejaky zapal. Prsia ma nebolia vobec. Stretli ste sa niektora s takymito priznakmi ? Co to moze byt ? Dakujem za kazdu odpoved 🙂

lamarika
23. apr 2012

@lenkalienka01 Ahoj, já jsem se s tím "potkala" koncem roka. Měla jsem naprosto totožné příznaky. . . Bohužel pro mě to znamenalo, že jsem měla zánět děložního hrdla. Mně k těm příznakům, ale ještě přibylo špinění po sexu.
Moc ti přeju aby to u tebe byly příznaky těhotenství!!! Přece jenom každá žena má tady ty intimní věci trošku jinak.
Opravdu držím pěsti!

lenkalienka01
23. apr 2012

@lamarika dakujem 🙂 ja teraz moc nenasexujem, ledva sa prehodim na bok 😀 😝 prajem pekne tehulkovanie 😉

pralinkaaa
23. apr 2012

@lenkalienka01 ahoj ja ked som otehu - tak som presne na desiaty deň od OVU mala tiež takéto slabunke špinenie...a asi to bolo uhniezďovanie 🙂 lebo to trvalo päť dní, potom prešlo ja som nevydržala test spravila bola tam slaba

yokralovnayo
23. apr 2012

@pralinkaaa a prosím ta aké špinenie? 😅 moze byt hnedé alebo do žlta?? vdaka ...

pralinkaaa
23. apr 2012

@yokralovnayo ja som mala hnedé

yokralovnayo
23. apr 2012

@garzonka zajtra rano skusim testnut ... myslíš že by už vyšiel test ak by som bola tehu?
kúpila som si prvý krát pepino test 😝 máte s ním niektorá skúsenost? má citlivost 10

garzonka
23. apr 2012

@yokralovnayo ja som si takto skoro nikdy nerobila test, vzdy az ked som bola asi 3 tyzdne po ovulacii...takze neviem, ci v pripade tehu by test uz ukazal 2 ciarky...ale tak ak nevies vydrzat, mozes otestovat, vacsinou sa pise, ze sa moze testovat uz v den predpokladanej MS...tak mozno by sa uz zajtra dalo...

yokralovnayo
23. apr 2012

@garzonka ked som bola tehu prvy krat, testovala som 3-4 dni po meškaní MS, lebo ma ani nenapadlo že možem byt tehu 😀 😀 len mi začalo bývať strašne zle a únava.... a bol krásne pozitívny ..
dnes som mala trochu výtok, chvílu žlté, chvílu hnedé.... hm neviem.. uvidíme... ja skúsom testnúť ráno okolo 4hod , ked vstávam k malej .. potom už určite id toho výsledku nezaspím, či už bude pozit. alebo negat. 😀

asdaf
24. apr 2012

ahojte chcem sa spytat viem ze to bude mozno blaba otazka, ale ja to risknem pred mesiacom som mala sex nechrANENY tri dni a jeden den pred kramamy neurobil sa do mna, normalne som ich dostala...mala som vtedy nepldne dni. teraz nemam zaidne priznaky ale trosku sa bojim dnes mi dosli kramy ale zatial su dost slabe...myslite ze by som mohla byt tehotna

riana12
25. apr 2012

@asdaf mala pravdepodobnost... ale na upokojenie, ak by tá to stresovalo atale, sprav si tehu test, bude to po tej dobe objektívne...
vieš, slabá MS nie je len príznakom tehotenstva, ale aj dôsledok malej hormonálnej nerovnovahy pocas cyklu - ak slabo narástla vystelka maternice, môže sa to odraziť na slabšej MS... stáva sa to raz za cas kazdej z nas, je to normalbe...

asdaf
25. apr 2012

@riana12 dakujem🙂

deniska2
25. apr 2012

ahojte hoky poterbovala by som radu nakupila som si ovulačne testiky a som testovala s priatelom sme sa tulili 14.4. 15.4. a to som mala n a ovulačnom teste // dva rovnake paličky potom ešte toho 17.4. a to som mala testovaciu silnejšiu paličku než kontrolnu takže to znamen a že ovulacia nastane 24 hod alebo 48 hod, a od včera citim talky v pošve ako keby som tam mala tapon a ma to tlači von neviete čo to može byt mal niekto taketo pociti každu chvilu citim ako keby mi niečo vypadlo z pošvi ☹ ale bolesti nemam žiadne ani pri moženi nič tak neviem čo to može byt dne sosm si robila test a nič jedna / ale je ešte velmi skoro moja meštruacija ma prist až 3,5. čo to moe byt a mam husty vytok taky bieli zatim žiadne priznaky okrem tohoto 😵

deniska2
25. apr 2012

ahojte hoky poterbovala by som radu nakupila som si ovulačne testiky a som testovala s priatelom sme sa tulili 14.4. 15.4. a to som mala n a ovulačnom teste // dva rovnake paličky potom ešte toho 17.4. a to som mala testovaciu silnejšiu paličku než kontrolnu takže to znamen a že ovulacia nastane 24 hod alebo 48 hod, a od včera citim talky v pošve ako keby som tam mala tapon a ma to tlači von neviete čo to može byt mal niekto taketo pociti každu chvilu citim ako keby mi niečo vypadlo z pošvi ☹ ale bolesti nemam žiadne ani pri moženi nič tak neviem čo to može byt dne sosm si robila test a nič jedna / ale je ešte velmi skoro moja meštruacija ma prist až 3,5. čo to moe byt a mam husty vytok taky bieli zatim žiadne priznaky okrem tohoto 😵

garzonka
25. apr 2012

@yokralovnayo tak ako to dopadlo? 😅

laurica123
25. apr 2012

@deniska2 no nejako takto som to mala aj ja...len ja netestujem ovulku viem presne kedy je mavam bolesti take ako opisujes teraz ty 🙂 asi pred vyse mesiacom som bola tehu moje sice nedopadlo dobre...ale taketo bolesti a divne pocity som mala presne od ovulky az po kym som zistila ze som tehu proste som sa citila aj inac 🙂 ..no zatial si myslim netestuj lebo je to skoro pockaj kym ti nevynecha ms alebo v ten den ked uz ju mas mat.. 🙂

deniska2
25. apr 2012

@laurica123 tak ti si mala tiež teto pocit je to neprijemne ja to stale pocitujem od včerajška až do dnes 😖 ja sa bojim či znahodi nebudem mat niaky zdravotni problem ale ked ma nič zatial neboli taj to necham tak inač diky

laurica123
25. apr 2012

@deniska2 nie to sa neboj...to za to ze mne to nedopadlo dobre tebe nemusi...sa nestrachuj zbytocne 🙂 ...a ano presne taky pocit este ma bolelo v podbrusku obcas a dost neprijemne pocity.. 🙂 nemas za co

mimzy123
25. apr 2012

@yokralovnayo ja som mala pepino test a mne sa zdal dobrý, hneď ukázal, že som tehu

didy
26. apr 2012

@siss_sz tak urobila som si test .. bol negativny ale MS mi meska uz 10 dni ...mozem doverovat dvom testom ak maju rovnaky vysledok ci aj tak mozem byt tehotna ?

siss_sz
26. apr 2012

@didy este aku koncentraciu mal test? 10 ci 25 ?
no ale uz by mal test isto ukazat...iba ak by si mala inokedy ovulaciu..napr. tesne pred zac.menstruacie..takze este by nemusel ukazat v tom pripade...

yokralovnayo
26. apr 2012

@garzonka nakoniec som ani netestovala..... došla už MS 😝 my sa ani o druhé baby ešte nepokúšame- začneme až v lete .... ale prihodiť sa mohlo... 😀 cítila som sa inak, 2 dni mi bola ráno zle... teraz sa mi zdá že mám slabšiu MS - ovela ako obyčajne...
ale tehu je už podla mna vylučene... hlavne že mám kúpené v zásobe 2 testy do budúcna 🙂
sú tu nejaké kočky ktoré dostatali MS aj mesiac po tom ako otehotneli?? ale určite niesom, lebo je to krv a nie hnedé .... 😎 tak neva, my si počkáme do leta 😉 ostatným držím palce... 😵

chcembabatko
26. apr 2012

Ahojte dievčatá, chcela som sa spýtať jednu vec. Menštruácia nechodí, robila som si dva testy a vyskocili mi úplne kolajnice=)...Mozem sa zacať tešiť?🙂 alebo sa moze stat ze to nemusí byť tehotensvo. Nechcem sa zbytocne tesiť a potom sa sklamať...Ďakujeeem🙂)

riana12
27. apr 2012

@chcembabatko ak su kolajnicky, take oci vybijajuce bakule, tak je to jasne, nemusis pochybovat, ci to tehu je alebo nie je 😉

mimzy123
27. apr 2012

@chcembabatko si tehotná určite 🙂 ale, keď si si niesi istá choď k doktorovy

deniska2
28. apr 2012

ahoj holky s ktori ma sem si psala ja vam oznamujem spravu tak večra sem mnela ducha na testiku a dnes je tam taky o niečo silnejši 😀 😵 😵

laurica123
28. apr 2012

@deniska2 super 🙂 🙂 tak ukaz foto ak mozes 🙂

deniska2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laurica123
28. apr 2012

tak sa s tebou tesim 🙂 🙂 potom rychlo pis ako co povedal doktor 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre