Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

deniska2
7. máj 2012

@laurica123 ale som sa zabudla to hlavne spitat pani Dr. Že ktori den som sa mohla oplodnit neviem podla čoho sa to počita prej se to počita podla poslednej meštruaciji ale ja som mala sex 14.5 15.5. a 17.5. tak rada by som to chcela vediet ☹ a moja posledna MŠ byla 30.3.

mojedieta
7. máj 2012

@anulik12 ďakujem 😀 dám vedieť. Neviem či to môže byť uhniezďovanie vajíčka ale ked mi meškal MS tak 1-2 dni tak som citila taky tlak v podbrušku aj v krížoch iba na pravej strane a pocity boli akoby mi mala už dojsť MS. Ale neprišla. V živote som takéto nič nemala..A ked si od toho odpočitam 4 dni ako pišu po styku že to nastava tak mi to presne vychadza vtedy ked sme to najozaj robili 2 krát po sebe 😅

moischaaa
7. máj 2012

@anulik12
@mojedieta
@luckamihi
baby tak ja testla a test negativny 😕 neviem co si mam o tom mysiet ale pockam a uvidime co na to doki ,
ta BT je vysoka od ovulky a stale sa drzi 😵 tak uz som uplne mimo 🙄

anulik12
7. máj 2012

@mojedieta vela dievčat pisalo,že cítili takto uhniezdenie..ja som ani nevedela,že sa to dá pocítit.skus o par dní dalši test,alebo chod radšej rovno k dr.nech zisti ako to je.citis aj nejake príznaky?a určite daj vedieť 🙂 ja som už nevedela ako mam počitať tie plodne dni,tak sme sa rozhodli,ze budeme mesiac sexovat každy den a určite neminieme ten správny čas.a podarilo sa 🙂

anulik12
7. máj 2012

@moischaaa to ma mrzi,bola by som povedala,že bude určite pozitívny.maš BT vysoku,tak šanca tam je. 😉 verim,že nakoniec bude pozitívny.nesmúť,možno je ešte skoro.

mojedieta
7. máj 2012

@moischaaa si z toho na nervy asi ako ja. Ja tiež testujem testujem a stale nič. v stredu sa objednam doktorke tak dúfam že ma nevyhodí 🙂 že čo ju otravujem zbytočne..

mojedieta
7. máj 2012

@anulik12 príznaky mám asi také že som trošku citlivejšia možno a sem tam mávam pichanie v podbrušku na pravej strane a častejšie močím ale to tiež ako ktorý deň, ale viac nič. Moja mama tiež vravela že ona nemala žiadne ťažkosti počas tehotenstva tak som to možno zdedila 🙂

luckamihi
7. máj 2012

klesla ti teplota pod hornú hladinu? akú dlhú si mala luteálnu fázu (od ovu - m)?
tehotná môžeš byť. tehu testy fungujú na sledovaní výšky tehu hormonov v moči - nemusíš mať dostatočne vysokú hladinu... tiež závisí aj od kvality tehu testov....

anulik12
7. máj 2012

@mojedieta ja mam dve kamarátky čo nemali žiadne príznaky..na tom asi niečo bude moja mama mala nevolnosti v tehotenstvo a ja aj sestry sme mali nevolnosti od začiatku.najlepšie je isť k dr.pre pokoj duše,nech vieš na čom si.

mojedieta
7. máj 2012

@anulik12 tak tak...este som ti zabudla napisat ten hlien čo som tu už pisala ten som tiež nemavala, jedine počas ovulacie. Takže je to dost divne. Sestra mi tiež vraví že asi budem v tom. Ozaj nevadi ak som začala brať BABYPLAN až teraz ked mi to meškalo?

anulik12
7. máj 2012

@mojedieta hlien je dobre znamenie 😉 ja som calibrum babyplan zacala brat az ked som mala // ciarky 🙂 určite to nieje neskoro.berie sa cely prvy trimester.brala som kys.listovu

moischaaa
7. máj 2012

@deniska2 ahoj ja som mala tiez poslednu 30.3. 🙂 a gratulujem

mojedieta
7. máj 2012

@moischaaa že jaké náhody ja zase 31.3.2012 😀 jáj bodaj by nám to vyšlo..

moischaaa
7. máj 2012

Uvidime co z toho bude len dufam ze to nebude cysta alebo nieco podobne 😠

mojedieta
7. máj 2012

@moischaaa juj tak to dufam aj ja že nie..musim isť kočky zatiaľ sa majte pekne. 🙂

deniska2
7. máj 2012

@moischaaa ahoj to je nahodna tak si tehotná tiež 5 tyždni ako ja cheeeehahaa a už si si robila test 😵

leeerinka
7. máj 2012

ahoj holky, psala jsem tu někde poměrně dávno, nedařilo se nám mimi hlavně kvůli tomu, že jsem po vysazení HA neměla menstruaci. Byla jsem na vyvolávačce, brala utrogestan, ale po dobrání se zase ztratila. Teď před 18 dny jsem byla na další vyvolávačce - prý to přijde za 7 - 10 dnů a pořád nic. Navíc mě začalo být před pár dny šoufl, tak jsem si dnes udělala test a je pozitivní. Ale u doktora jsem byla před těma 18 dny a říkal, že těhu nejsem. Tak nevím, jestli se neraduju předčasně. Jak moc jsou ty testy spolehlivý? Jen si nechci dělat zbytečné naděje. Díky

anulik12
7. máj 2012

@leeerinka ahoj,gratulujem k // ciarkam. mne vzdy vysiel pozitivny test len ked som bola tehotna.a pred 18dni ti robil ultrazvuk? to vidiet este nic nemusel.urob si este jeden test najlepsie hned rano a ked bude aj ten pozitivny,tak to asi tak bude 😀 drzim palce,aby to tak bolo 🙂

leeerinka
7. máj 2012

@anulik12 Díky moc 🙂 jsem z toho celkem nervózní, manžel už slaví, ale já chci po tom roce nejistoty opravdu nějakou jistotu 🙂

anulik12
7. máj 2012

@leeerinka ja ti verim.my sme sa snazili viac ako dva roky.ja kym mi doktor nepovedal,ze som tehotna,tak som neverila.ale ak su testy pozitivne,tak väcsinou to tak je 😀 lekar ti to uz z krvi bude moct potvrdit 🙂

leeerinka
7. máj 2012

@anulik12 zítra ráno zkusím další test a uvidím. Chtěla jsem hned dneska dr zavolat, ale asi mají volno, jak je zítra ten svátek, tak si to asi protáhli. Tak zavolám ve středu.

anulik12
7. máj 2012

@leeerinka daj zajtra vediet ci bol aj druhy test pozitivný.ja verim ze bude 🙂 hlavne uz nic nedvihaj a v stredu sup,sup k dr.

leeerinka
7. máj 2012

@anulik12 jasně, ozvu se, jak to dopadlo 🙂 ale už tomu začínám pomalu věřit 🙂

anulik12
7. máj 2012

@leeerinka ja som urobila 4 testy kym som uverila 🙂 je to uzasne vidiet dve ciarky,nie? 😉 ja ked som bola prvy krat tehotna,ale to nedopadlo dobre,tak som sla k dr.ze ma velmi boli podbrusko,ze neviem ze co to.on ma pozrel,ze asi prechodeny zapal.figu zapal,tehotna som bola 😀 to som bola u dr.tyzden predtym ako mala prist MS

leeerinka
7. máj 2012

@anulik12 já si koupila test spíš, abych měla potvrzené, že nejsem těhu, abych hned mohla volat dr, že mi pořád nezabrala ta vyvolávačka. Takže jsem byla hodně překvapená a tak pořád překvapená jsem už několik hodin 🙂 vypadá to, že když to člověk nejmíň čeká, tak to přijde 🙂

anulik12
7. máj 2012

@leeerinka na tom urcite nieco bude.asi ked sa clovek menej sustredi,tak to vyjde 🙂

misha1104
7. máj 2012

ahojte zaujimalo by ma asi dva tyzdne alebo 10dni cca pred menzesom som mala dva dni hnedo krvavy vytok ale iba dva dni potom to prestalo co to moze podla vas byt mala to nejaka z vas?

leeerinka
7. máj 2012

@anulik12 je to tak, jednu dobu jsem myslela jen na mimi a pak jsem si řekla, že bych se z toho musela zbláznit a víc se soustředila na ostatní věci...a hle 🙂

anulik12
7. máj 2012

@leeerinka ja som sa na to sustredila a aj tak ma to prekvapilo 🙂 ale veeelmi milo 😀

laurica123
7. máj 2012

@deniska2 vaaaaaaau 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 super tak sa veeelmi tesim s tebou ..drzkaj sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre