Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

leeerinka
10. máj 2012

@anulik12 uvidíme 🙂 ale myslím, že i bez nevolností bude těch těhotenských radovánek víc než dost 🙂

anulik12
10. máj 2012

@leeerinka urcite si ich uzijes 🙂 ja sa teraz uz citim fajn,uz nie som ani taka unavena.vladzem aj upratat a navarit 🙂 brusko uz vykukuje z coho sa tesim 😀

leeerinka
10. máj 2012

@anulik12 tak na to se taky těším, zatím je to takový neuvěřitelný (krom těch nevolností), až bude vidět bříško, bude to očividný jak ostatním, tak mě 🙂

anulik12
10. máj 2012

@leeerinka brusko rychlo vykukne.aspon mne bolo brusko rychlo vidno.asi aj preto,ze som väcsinu mala zapchu 😉 a uz to bude o nieco uveritelnejsie 🙂 🙂

joyka
11. máj 2012

ahojte, potrebovala by som poradiť. S manželom sa pokúšame o dieťatko už od marca a stále nič no teraz som nedostala menzes, ktorý mi chodí presne ako hodinky a tak som sa potešila, no robila som si už dva testy a na každom len jedna čiarka, ☹ menzes mi mešká 5 dní a stále nič,k lekárovi som ešte nešla. Myslíte , že by som mohla byť tehotná aj ked testy ukazujú nie.

riana12
11. máj 2012

@joyka ak MS meska a mas negativne testy, mohla sa ti posunut ovulacia... ale aj pri posunutej ovulke je sanca byt tehu, ak mate pravidelne sexik... ak by ti MS meskala viac ako dva tyzdne, chod pre istotu ku gyn... nie kvoli tehu, ale celkovo kvoli cyklu, nech pozrie, ako to tam dnu vyzera... pripadne pichne vyvolavacku, aby si sa nemusela s nechodiacou MS dlhsie trapit... a mozte sa potom o to skor snazit nanovo 😉

joyka
11. máj 2012

ovulaciu mavam pravidelne 14-ty den vždy mam vtedy taký krvavý výtok aj teraz som ju mala pravidelne ako vždy,divné skôr príjde to , že ja veľký milovník mäska teraz už týždeń len ked vidim niekomu porciu mäsa na tanieri tak sa mi s toho nerobi dobre, stále ma bolí žaludok a za ovocím tropického typu sa idem zblázniť, čo nie je u mňa normálne-preto som taká neistá...počkám ešte a uvidíme

anulik12
11. máj 2012

@joyka mozes byt tehotna,ja mäso nemozem vidiet nie ho este jest odkedy som tehotna 😖 kazdemu inak stupa HCG skus este o par dni znovu test a uvidis.drzim palce 🙂

deniska2
11. máj 2012

@laurica123 ahoooojj 🙂 no toto moje tehotenstvo je niake depresivne som taka nesvoja stale som nervoznaáá a je mi dost mizerne ☹ rano je mi zle ale len trocha zatial som ešte nezvracala a potom ku večeru mi pride zle 😒 .No a dneska mi prišlo na odpadnutie v kauflande sa mi točila hlava takže ani von nechodim nikam!! som len doma lebo ked idem von tak idem ako opita dufam že to dlho nebude trvat ☹ Cele dni som taka unavena a ani spat neviem len ležim a v noci mam tiež špatny spanok a jedlo nemožem ani vydiet jojj je to hrozne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja to prežijem za babo urobim aj nemožne 😀 len aby som nezvracala lebo to je moja najslabšia slobost v tele a sa velmi toho bojííím bojííím keby to bolo takto že nezvraciam do 3 mesiaca bola by som štastná. tak ahojky 😵

laurica123
12. máj 2012

@deniska2 no ahoj 🙂 to sa neboj to bude ok len o musis vydrzkat len si musis najst nieco co ti na to bude pomahat 🙂 napriklad moja mama mi hovorila ze ked ma cakala a bolo jej zle jedla nanuky 🙂 a potom jej bolo skvele ja napriklad pri malej som zase jedla sladkosti a tiez mi hned bolo lepsie 🙂 divne ale naozaj to pomohlo...neboooj ved to zladnes ono to potom odznie po tych troch mesiacoch.. ked ja som to zvladla a to ja som ozaj mancika... 😀

venuss
12. máj 2012

Ahoj holky s přítelem se snažíme o miminko. Jsem ve 37 DC tzn, ze mam 9 dni zpozdeni...Test mi vcera vyšel negativní a ve čtvrtek jsem šla k doktorce s tím, že se mi nedostavila menstruace a že mě pobolívá v podbřišku. Doktorka mi udělala ultrazvuk a vyšetřila mě a řekla, že mám vysoko sliznici a že mi raději veme krev na HCG. Mám strach, že bych mohla být mimoděložně, když mi testy vycházejí negativní. Výsledky budu mít jinak až v pondělí, tak jsem z toho taková nervozni... Je možné, že mám zánět třeba?

deniska2
13. máj 2012

@laurica123 no mne pomaha kysle ked s papam je mi lepšie 🙂 tak to dufam zvladnem pre babo urobim aj nemožne 😀 verim tomu že to nebude dlho trvat však už som 2 mesiaci zajtra bude 6 tyžden 😀 huraaaaaaa

laurica123
14. máj 2012

@deniska2 tesim sa stebou 🙂 🙂 inak odkial si??

alitomk
14. máj 2012

ahojte, vo štvrtok by som mala dostať menštruáciu no ale už vyše týždňa ma hrozne pichá v podbrušku, hlavne na pravej strane. niekedy neviem ani sedieť a musím si nájsť nejakú vhodnejšiu polohu, lebo mám občas pocit, že mi na tej pravej strane ide niečo prasknúť 😠 prsia ma bolia, ale tak to pripisujem menštruácii, aj sa mierne zväčšili... mali ste s tým niektorá skúseností? môže to byť zápal? alebo čo by to mohlo byť? bábo by sme veľmi chceli, už vyše dvoch rokov sa snažíme a nič, tak si to nechcem ani pripustiť, že by to mohlo byť tehu, aby som sa zase raz nesklamala... ☹

riana12
14. máj 2012

@alitomk pockaj do stvrtka... moze to byt aj obycajne PMS... zbytocne sa nesleduj, vtedy sa "priznaky" zvyknu este zintenzivnit... zamestnaj hlavu... a keby nie, najistejsie je vzdy aj tak spravenie tehu testu... najskor od zajtra-stredy...

alitomk
14. máj 2012

@riana12 ja viem, snažím sa na to nemyslieť, no nedá sa 😀 už pomaly ani neverím tomu žeby som mohla byť tehu... 😖 už sme vyhľadali aj pomoc lekára, akurát 29. 05 ide manžel na spermiogram... ja len že to pichanie je dosť intenzívne, tak či to náhodou nemôže byť aj nejaké prechladenie, zápal... ale keby to bolo tehu, skáčem od radosti po plafón 😵 určite vydržím do štvrtka, ani test si pred menšt. neurobím, lebo už som sa toľko krát sklamala... 😢

moniciak
14. máj 2012

@alitomk Ja si myslím že kľudne môžeš byť tehotná veď sa snažíte 🙂 Mňa zas bolelo podbruško ako menštruácia a to v čase keď som ju mala dostať tak to som už tušila 🙂 Inak keď sa už snažíte tak dlho bola si aj u ženského (ej)??? Možno ti mohla niečo predpísať na pomoc

kessica
14. máj 2012

Baby co poviete na to ze vcera som mala ducha a dnes test negativny ☹
Foto je zo vcerajsieho testu 🙂 ma veeelmi potesil,ale dnes prislo sklamanie mamatest negativny....

alitomk
14. máj 2012

@moniciak bola som samozrejme už po roku snaženia, no povedala mi, že to bude riešiť, až po dvoch rokoch. tak som od zobrala kartu a išla som k doktorovi. ten sa nám snaží pomôcť, no najprv chce vidieť výsledky manželovho spermiogramu a podľa toho sa zariadi, pretože ja som sa mu videla v poriadku... tak uvidíme ☹ dúfam, že už sa to konečne niekam pohne a hlavne dúfam, že k lepšiemu, aby sme sa mohli konečne aj my tešiť 🙂

deniska2
14. máj 2012

@laurica123 ja som z lučenca ale žijem 6 roky v CZ 🙂 a ti

laurica123
15. máj 2012

@deniska2 🙂 ja som z bb....inak kolko ti meskalo ked si si spravila test lebo mne uz dva dni meska..

petruska10
15. máj 2012

Ahojte baby 🙂, potrebovala by som pomoc a síce s tým či môžem byť tehotná? Totiž to mešká mi menzes 3.deň, predtým mi nikdy nezvykol meškať a posledné mesiace dva dozadu som dostávala presne na deň. Takže nechápem, test som si ešte nerobila, príznaky na moje počudovanie žiadne, prsia sa mi zväčšili, ale nebolia ( to neboleli ani posledné mesiace) a je tiež pravda, že som začala so zdravou stravou a aktívnym cvičením, ale to už nejako v marci. No viem, že najlepšie je si urobiť test, ktorý som si ešte nerobila, neviem či mám počkať alebo nie. A čo je druhá vec, posledný mesiac som mala dosť problémy s nadúvaním. Ďakujem vám za dotaz. 🙂

sunny15
15. máj 2012

@petruska10 kup test ak si tehotna uz po 3.dnovom meskani ukaze vysledok...ak vyjde negativny...skus pockat este 5dni ak ms nedojde tak skus opät testovat alebo sa vyber za gynekologom.

petruska10
15. máj 2012

@sunny15 Ďakujem ti, asi tak som to chcela riešiť aj ja, je skoro nato, aby som si myslela, že som tehotná, ved napokon ms zvykne meškávať, je možné, že sa mi predĺžil cyklus vzhľadom k zvýšenej fyzickej aktivite. Ešte počkám zo 5 dní a urobím test. Neplánujeme ešte bábo, ale keby som tak som isto šťastná 🙂

kixi
15. máj 2012

@petruska10 me prijde zbytecne cekat...udelala bych test...drzim pesti...

julka31111
16. máj 2012

ahojte babi,potrebovala by som jednu malicku odpoved od vas.. 😀 😀 s priatelom sme spolu 3 roky sme skusali no snazili sa o babo a nic.. ☹ no minuli mesiac som dostala o dva dni skor 🙂 a teraz mi meska uz 2 den.. 😀 😀 mam strastne hnusne priznaky no mozno sa to takto da nazvat.. bolest bradaviek, mam raz zapchu raz ne a uz som stoho na nervy,potom som hladna a ked jem nieco tak to hltam jak nejaka pazrava s.. 😀 a unava och to stale iste kazdy den som unavena..mam aj kusok nafuknute brusko 😀 😀 vyrazky sa mi stale robili pred menzesom ako nie nejak extra vela ale mala som ich a aj teraz som ich mala ale uz niesu 😀 😀 😀 bolesti v podbruska som mala asi tyzden pred ocakavanou mrchou a teraz nic.. nic a nic.. ja sa sama cudujem..ze kde su bolesti a ani nic necitim v bruchu.. akurat som mala taka pobolavanie v bruchu na jednej strane 😀 😀 a v poslednom case mam taky pocit akoby sa nieco chvelo take cudne ani opisat sa to neda.. 😀 😀 😀 prosim vas skuste mi poradit co to je,kolko mi moze meskat menzes,ci som tehotna alebo ci mi len sibe stoho uz 😀 😀 😀 prosim dik babenky 😀 😀

riana12
16. máj 2012

@julka31111 sprav test 😔

anulik12
16. máj 2012

@julka31111 urob si test,inac to nezistis 🙂 ked by ti vysiel negativny,tak ho zopakuj o par dni.

endzu
16. máj 2012

ahojte, je mozne aby zena pocitovala nevolnosti este pred menstruaciou? zhruba 3-4 dni? PMS to asi nieje,kedze nikdy predtym mi zle nebolo. dakujem

zabka88
16. máj 2012

@endzu ahoj, ako ti je zle? aj vraciaš, alebo ti je len ťažko od žalúdka či ťa až napína? prejde ťa to keď sa naješ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre