Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

yokralovnayo
21. máj 2012

@mirusska1 mne sa to tiež stalo prvý krát.. a chcem aby to bolo tehu :D
tak som zvedavá či dostanem dnes MS alebo zajtra... tak mi to vždy vychádza 28 - 29 DC... 🙂
ked som bola tehu prvý krát.. v den kedy osm mala dostat MS sa mi objavili príznaky chodenie na wc, ráno mi bývalo zle.. a ja som vobec netušila že om tehotná!! 😀 a asi 4 dni po "meškaní" som si urobila tehu test, a bol tam duch 😵 😵

mirusska1
21. máj 2012

@riana12 ovulacia .. ja len ze ci mozem mat 10 dni po MOZNOM oplodneni tieto priznaky tehotenstva ( ak to vobec priznaky su)

poleva
21. máj 2012
mirusska1
21. máj 2012

@yokralovnayo ale vies, ty mas tieto priznaky den pred MS .. ale ja 12 dni pred MS .. takze skor ty mozes byt tehu ako ja :( .. 🙂) neviem si predstavit tento pocit 🙂)) :D budem ti drzat palce aby tieto "priznaky" znamenali to co by sme obidve chceli 🙂) a dufam ze tie priznaky to budu znamenat aj u mna 🙂) :D

yokralovnayo
21. máj 2012

@riana12 ved ja viem 😉 my začíname poctivo snažilkovať od augusta..
ale v poslednej dobe sa moc nechránime.. takže hmm teoreticky ..... 😀 by som si tehu moooc priala aj hned.. 😵

mirusska1
21. máj 2012

@poleva hm :(

poleva
21. máj 2012

@mirusska1 je to veľmi skoro na 10 den

yokralovnayo
21. máj 2012

@mirusska1 no ja verím tomu tehu tak 50:50 😀 uvidíme... každopádne dám vedieť 😉

yokralovnayo
21. máj 2012

@mirusska1 a dakujem za držanie palcov 😉 aj ja držím tebe... uvidíme... vy sa snažíte kolko o bábo?

mirusska1
21. máj 2012

@yokralovnayo budem ti velmi drzat palce 🙂) jasne .. budem tu tak mi potom napis ;))

riana12
21. máj 2012

@mirusska1 10 dni sa uz moze vykytnut, ale je to skor zriedkave, ale v tvojom pripade su to skor ovulacne priznaky... aj ked si to nikdy nezazila doteraz, moze to byt aj tak...

mirusska1
21. máj 2012

@riana12 myslis skor tie ovulacne hej? .. hm :( skoda ..

slinka3
21. máj 2012

ahojte kočky moja kamoška nema mrchu od 1.5 test si robila a bol negat je možne ,že hcg ma ešte nizke? lebo niektore baby nemaju test pozit a su tehu poradte diky

riana12
21. máj 2012

@mirusska1 chces byt tehu? tak sa teraz snazte...

riana12
21. máj 2012

@slinka3 nech ide k lekarovi na kontrolu...

mirusska1
21. máj 2012

@riana12 Ale ak doslo k oplodneniu, vajicko sa mohlo nasledne uspesne usadit v maternici. K tomu dochadza priblizne tyzden po oplodneni vajicka. cize to ked ako tak ratam tak mi to aj vychadza .. pretoze nie vsetky zeny maju ovulaciu v strede, niektore maju na konci MS .. a pri usadeni vajicka tiez su take priznaky ako pri ovu .. to pichanie a tak .. takze neviem :(

riana12
21. máj 2012

@mirusska1 pozri, ked mas stale pochybnosti, sprav si test... cez internet ti nik nepovie, ci si tehu alebo nie...

mirusska1
21. máj 2012

@riana12 a myslis ze to nebude zbytocne ? ze ci mi vobec nieco ukaze ..

riana12
21. máj 2012

@mirusska1 pockaj do vikendu, sprav mamatest s citlivosotu 10mIU... ak ti nic neukaze, bola to ovulacia...

mirusska1
21. máj 2012

@riana12 okey .. dakujem ti 🙂

maja367
21. máj 2012

ahojte od 15.4 nemam svoje dni a test som si robila ked mi este nemeskali a bol negativny a minuly tyzden v utorok mi lekarka dala vyvolavacku a stale nič ... no a posledne 2-3 tyzdne mi nechutia niektore potraviny ktore som doteraz zboznovala tak neviem či to s tim ma nejaky vyznam dakujem

bodka13
21. máj 2012

@maja367 však si urob ďalší test 😉 🙂

maja367
21. máj 2012

@bodka13 och ale sa bojim vysledku... ale ci bude alebo nie tesila by som sa rovnako 🙂 😉

anjelicek26
21. máj 2012

@maja367 - fakt skus dalsi test, ak menstruacia nedojde ani po vyvolavacke a inak chodila pravidelne, byva to tehu 🙂 Ak by bol test negativny, urcite po dalsiu vyvolavacku, nie mat nekonecny cyklus, anovulak moze byt kludne aj 60 dni ;)

bodka13
21. máj 2012

@maja367 neboj ...však už si veľká 😉 😀

maja367
21. máj 2012

@anjelicek26 ked mi meska tak maximalne tyzden alebo par dni ale po menstruacii čo som mala naposledy asi v strede cyklu som tri dni krvacala ale tak velmi slabo ako keby spinenie... tak neviem prečo či to s tym nejako suvisi ... počkam este do konca tyzdna a tak pôjdem ku gyn...

anjelicek26
21. máj 2012

@maja367 - moze to byt nejaka hormonalna nerovnovaha, problem zo stitnou zlazou, spinenie uprostred cyklu nie je ok. Kazdopadne to spomen u lekara a daj sa poriadne prehliadnut 😉

maja367
21. máj 2012

@anjelicek26 len to sa mi stalo prvykrat este nikdy predtym nikdy nebolo ... a este k tomu som bola na dovolenke tak ufff a ked som mala ovulaciu tak som take bolesti mala ... fakt to bolo prvykrat vzdy mam bezbolestive

maja367
21. máj 2012

@anjelicek26 lekarka mi poovedala ze tomôze byt ze ked ovulacia ze je bolestive niekedy ... 😒

anjelicek26
21. máj 2012

@maja367 - nemohla ti prasknut mensia cysta pocas ovulky? Ono vela lekarov tak vysvetluje ovulacne krvacanie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre