Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

mojedieta
30. máj 2012

@8kiss8 sprav si ho za to nič nedas, moje tehotenske pocity tiez odisli pred mesiacom spolu s mrchou, asi som spontanne potratila neviem.. ☹

mojedieta
30. máj 2012

Stále musim ale myslieť na to, že baby čo ani nechcú otehotnieť tak otehotnia a my čo chceme sa možme aj zblazniť..Je tu na svete nejaká spravodlivosť?! 😠

stanka1986ke
30. máj 2012

ahoj neviete co to znamena nepravidelna sliznica maternice?dakujem

deniska2
31. máj 2012

@laurica123 ahoj tak ešte nevieš sama či si tehotna tak potom daj vediet 🙂 mi sa mame dobre rastieme krasne srdiečko na buší pekne tak som rada som už 8tyždni a cítim sa poslednej dobe asi 4 dni celkom dobre až večer mi pride trocha na zvracanie ale nezvracia takže dobreee 🙂 🙂

deniska2
31. máj 2012

@mischell1 jeho to je krasny duch takto som to mala aj jáá gratulujem a som testovala každy druhy den a čiarka silila // 🙂

laurica123
31. máj 2012

@deniska2 tak super hej dam ale nemyslim si ze by som mala byt...no to aj mne byvalo zle hlavne vecer ked som malu cakala 🙂 nech len krasne bije srdiecko a aby pekne rastlo brusko 🙂 🙂

deniska2
31. máj 2012

@laurica123 no ja si velmi prajem aby bolo dievčatko ale ked nebude tak už nevadí hlavne je aby bolo zdrave

8kiss8
31. máj 2012

mojedieta - mne dva testy ukazali ze som tehotna druha ciarka bola slabsia ale bola tam ale co uz mrchu som dostala.podla mna aj ja som musela potratit 😒

fifitko25
31. máj 2012

@8kiss8 ahoj, to mohlo byť aj biochemické tehu... ja som to mala v januári, 4 dni po sebe druhá čiarka na teste - slabšia ako kontrolná, ale viditeľná - a nakoniec došla mrcha... bola som aj na krv a bola negatívna

mamkabeika
31. máj 2012

Ahojte 🙂 Mne po sebe vyšlo 6 pozit. testov so slabšou čiarkou, ktorá postupne silnela. Tak som včera šla ku gyn. a tá ešte nič nevidela, vzala mi krv na HCG a bolo nízke, len 10 mlU/ml, čiže je to ešte skoro. Našla mi však aj malinkú cystu. Dnes ráno som začala mať silné bolesti vľavo, kde mám cystu a začala som krvácať. Myslíte, že by sa to udržalo aj napriek tomu, že mi praskla tá cysta a krvácam?

mojedieta
31. máj 2012

@8kiss8 Bože môj čo všetko to môže byť okrem tehotenstva, človeku sa ani veriť nechce..To je mi ľúto ☹

lumixii
31. máj 2012

Ahojky všem.. chtěla bych znát Váš názor... minulý týden v úterý jsme se snažili o mimi, ovu byla ale o dva dny dříve... hned od středy mě začali bolet prsa.. Je možný, že by se to podařilo, a hned druhý den mě boleli prsa?? To se mi zdá trochu nepravděpodobné.. Koupila jsem si těhu test, vyšel negativně... ale je pravda, že by jsem to měla dostat až v pondělí, takže zpoždění zatím jakoby nemám.

xradka79
1. jún 2012

ahoj holky, chtěla bych moc poprosit o váš názor. Mám za sebou léčbu clostilbegytem, punkci cysty a Duphaston jsem dobrala včera. Do 2 dnů bych měla dostat menzes. Pokud ne, mám dělat těhu test. už týden mě docela dost píchá v podbříšku (řekla bych spíš oblast vaječnííků),tak jsem očekávala, že mrška přijde brzy. No ale šestý smysl mi nedal a udělala jsem si už test dnes. No a výsledek - přikládám. Mám z toho smíšené pocity a trochu nervy - nemůžu tomu uvěřit, že je možné, že by se po té dlouhé cestě zadařilo a já byla těhu, na druhé straně jsem podezíráva a říkám si, jestli se mi třeba nemohla za ten měsíc udělat cysta a těhu test reaguje na cystu (i když nevím, jestli to je možné). Myslíte, že mám věřit tomu, že jsem opravdu těhu nebo se raději ještě moc neradovat?K MUDr. asi nemá smysl jít, protože poslední menzes byl 7.5 a ovu 18.5. takže pokud jsem těhu, tak to je 14 dnů a to ještě nic neuvidí,ne?

betina1984
1. jún 2012

@xradka79 vyzera to na tehu, ale skor ako ked budes v 5.tt. Neuvidi nic, a srdiecko aj tak az v 6-7 tt.

betina1984
1. jún 2012

@lumixii no ked bola ovu o dva dni skor, ako styk, tak asi tehu nie, ale vse je mozne...

xradka79
1. jún 2012

@betina1984 já vím, že je brzo něco vidět. Jen jsem nervozní z těch bolestí v podbříšku. Tak snad bude vše ok. 🙂

betina1984
1. jún 2012

@xradka79 neboj, mozno si to len nahovaras, nevhaj tak, nemysli na to. Skus si spravit este test o 3-4 dni a bude to iste...

csina
1. jún 2012

@xradka79 som na tom asi ako ty.... hoci bez predchádzajúcej liečby, posledná menza bola 5.5. a test mi včera vyšiel pozitívne..pocity tiež podobné, pobolievanie v podbrušku, krížoch, k večeru mi býva nevoľno.... tiež čakám ešte nejaký čas, aby som išla k dr... načo skôr... môj lekár aj tak tehu skoro ani do úvahy neberie pred 10-12 tt

csina
1. jún 2012

@zuzankaza ak si kúpiš citliví na 10miu, tak ti možno ukáže..my sme splodili 19.5. a už mi ukázal 😉

xradka79
1. jún 2012

@csina já tomu nemůžu pořád uvěřit. Jsem hrozná, ale test jsem si zkusila před chvilkou znovu a opět //, takže to asi bude pravda, že jsem těhu!Jsem za to moc ráda.Jinde jsem se dočetla, že bolesti podbříška a v kříži je normální, tak to tak musíme brát a věřit, že bude vše OK. To bude tvé první mimčo nebo už jedno máš doma?

csina
1. jún 2012

@xradka79 mám dve 🙂 a toto som teda už neplánovala... mladšia má 2 roky a 4 mesiace, strašia 9... mladšiu ešte dojčím, musím ju odstaviť na silu a to som tiež nemala v pláne..bude to boj..už teraz máme málo miesta v tom malom byte... 😒 ale v kútiku duše sa aj teším... mám takú teóriu..že 1. dieťa je také testovné, pri 2. človek stále skúša robiť všetko lepšie ako pri 1. a 3. už si skutočne vychutná.. 🙂 😉

vejula
1. jún 2012

@csina ahojky, na nastenke som zbadala tvoj prispevok LEn ti chcem povedať, že ja ešte dojčim svojho synčeka a som v 18 tt. Pokial nemaš rizikove tehotenstvo nemusiš končiť s dojčenim staršieho dieťatka. To sa možno odstavi samo, ked sa ti zmeni mliečko na kolostrum, ale sa neodstavi ani tak. Ak chceš prečitaj si tuto temu
https://www.modrykonik.sk/forum/laktacna-poradna/dojcenie-pocas-tehotenstva/
Alebo nakukni na forum www.forum.dojcenie.eu Tam pišu aj mamičky, ktore dojčia tandemovo. Držim palce aby ste to zvladli ku tvojej aj dcerkinej spokojnosti 🙂

anzelik
1. jún 2012

ahojte snazilky patrim medzi vas aj ked som uz v starsia ,ale hadam to nevadi idem sa poradit posledny menzes som mala 23.4 vsetko som mala ok od 4maja do 16maja som mala prvykrat brat duphaston bol mi nasadeny lekarokov na otehotnenie teda na pomoc brala som ho 2x1tabletku po dvoch dnoch teda 18maja som mala dva dni jemnucke spinenie hnede a uz nic robila som si test 25maja a negativny doteraz sa mi nic nerozbehlo ziadny menzes ,ale pocitujem tlak a napatie v podbrusku a hlavne ked sedim citim take jemnne bolenie prs brusko mam nafuknute tak neviem tie ktore ste brali duphaston nemali ste takyto problem ,lebo sa mi nechce verit,zeby som mala cystu a zeby som tak rychlo otehotnnela 😉 ,alebo sa naozaj mylim 😒

xradka79
1. jún 2012

@csina tak to je dobrá teorie 🙂 Já bych tedy ale stejně raději zůstala u dvou dětí! Doma už mám kluka (2roky3 měsíce) a druhé mimčo jsme chtěli.A pokud jde tedy opravdu o těhu a bude vše OK, tak by byly od sebe cca 3 roky, tak bych byla ráda:o)Dneska manžel není doma a nechci mu to oznamovat po telefonu, tak se už těším na zítřejší překvapení:o)

csina
2. jún 2012

@xradka79 tak ako, už si oznámila??

xradka79
2. jún 2012

@csina ahoj,ne, ještě není doma. Chystám se mu to říct večer, ale měla jsem naplánované, jak mu to originálně oznámit a všechno se mi bortí. Plány naprd ☹

csina
2. jún 2012

mala si mu dať ten tehu test na tanier a prikryť ďalším a že miláčik, večeru máš na linke... 😀 😀 alebo vytiahni zopár najmenších vecí po malom a porozkladaj akoby nič po byte..keď sa bude pýtať, tak sa usmej a vyhrň si tričko nad pupok na ktorý si vopred namaľuj usmiatu tváričku... alebo tak..je to nenáročné a pôsobivé.. 🙂 😉

mischell1
2. jún 2012

@deniska2 Taak tento môj duch bol nakoniec naozaj len duch a nič nebude ☹

ondre
2. jún 2012

ahojte. mozte mi poradit ci na 8 den po snazilkovani nie je skoro na testik?

lauritka
2. jún 2012

@ondre zalezi od toho kedy bola ovulka... mohla byt aj dva dni po snazilkovani.. cize by som este par dni pockala.-

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre