Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ceresnicka1990
7. jún 2012

Holky a este sa chcem opytat, bazalna teplota, zacala som si ju merat az teraz ked mi meskaju a tak,cize nemam vobec info o tom aka by mala byt..ci u kazdej zeny je to inak? alebo ma byt taka aka je normalna teplota 36.6 ?

rohlicka
7. jún 2012

@penelope111 - fuuha čo znamená par rokov? obdivuje že s usmevom to píšeš ale v tých situáciach asi človek sa nesmie len utapat v smutku .. aj tak co má prist príde a TOHO SA DRŽIME AJ MY - nechali sme to na nahodu 😝

penelope111
7. jún 2012

@rohlicka cca 4 roky. Tiež sme to nechali na náhodu, ale nejako tá náhoda nechce prísť 🙂 Nemôžem plakať nad všetkým a stále 🙂 Keď príde príde a keď nie no tak máme smolu kúpime si malú opičku 😀 ( ale neboj sa nie som taká veselá vždy občas to namňa príde, že ma to fakt ser..) 🙂

rohlicka
7. jún 2012

@penelope111 - hmm mne sa zosilnelo spinenie .. 😖 pockam par dni a uvidim .. kazdopadne este jednemu testiku neodolam 😠 .. ale chcem pockat nech sa to aspon kusok ulkludni ... fuu 4. roky - tak v tomto prípade mas prednost ty 😝 aby si nasla // - drzim palceky

penelope111
7. jún 2012

@rohlicka Ďakujem pekne 🙂 Aj ja tebe držím palce a daj mi potom vedieť ako to dopadlo 😉

kamila222
8. jún 2012

ahoj, vyzkoušela jsem Predictor Early...Použila jsem jej několikrát a opravdu nezklamal...

xradka79
8. jún 2012

@lucia2505 ahojte. Rozhodla jsem se, že na UTZ půjdu. Právě pro klid duše, že budu vědět, že je vše v pořádku. Mimoděložní těhotenství mě hrozně děsí, ale pořád si říkám, že je prostě vše OK. Díky moc.

xradka79
11. jún 2012

@lucia2505 ahoj, jestli to je pro tebe citlivé téma, tak nemusíš odpovídat, ale tvá odpověď ohledně mimoděložního těhu mě nedá spát. Poznala si to nějak - nebo jsou nějaké jiné příznaky než u normálního těhu nebo ti to prostě může říct až doktor?

kacenkaharris
11. jún 2012

@slavicita Vcera rano (33DC) zase negativ, dnes 34DC, mrcha nikde, ani spinenie, nic, uz nemam vysvetlenie...ale prestavam mat nadej, ze sa to podarilo, skor sa obavam, ze nebola ovulka a preto to meska... Dost vsak chodim curat, i v noci, nevies, co by to mohlo byt? 😅 Blahozelam k tvojmu tehu 🙂

kacenkaharris
11. jún 2012

Dievcence, neviete ako najdlhsie moze vychadzat nepravdivy negativny test tehulke? Mate skusenosti?

A vyjde pri mimomaternicovom tehotenstve test pozitivne, ci len niekedy?

fidoorkaa
11. jún 2012

@kacenkaharris ja som ten pripad kedy som uz bola tehotna ale test mi vychadzal negativny. Menzes som naposledy dostala 13. novembra teda som ocakavala okolo 13. decembra menzes ten samozrejme neprisiel tak som si urobila test a aj tak nic po dvoch dnoch som si opat urobila test a stale nic. Cakala som do pondelka teda od planovanej menstruacie 6 dni (meskania) a urobila som si opat test a uz som mala pasiky dva ale ta jedna bola veeeelmi slabunka. Tak som počkala dva tyzdne a potom to uz ukazalo na 100%. A ano aj pri mimomaternicovou tehotenstve ti test ukaze pozitivne ale hodnota HCG nerastie co vie zistit lekar pri odbere krvi.

kacenkaharris
11. jún 2012

@fidoorkaa Vdaka 🙂 Len skoda, ze tie testy nepredavaju na kila, ze by clovek na ne cural kazdy den a nemusel cakat dni, tyzdne, kym si to HCG konecne rozmysli 😀

fidoorkaa
11. jún 2012

@kacenkaharris este ti poviem ze ja som si kupila vzdy tie najdrahsie a vysli najhorsie a potom som isla len do drogerie a kupila najlacnejsi a ten mi ukazal najlepsie takze nie vsetko co je drahe je aj dobre. A kolko ti to uz meska?

kacenkaharris
11. jún 2012

@fidoorkaa No v stredu to malo byt 29DC, cyklus mam vacsinou 28-29 dni, ale posledne dva boli 32 a 33 dni, ten posledny som mala tak sialene bolesti, ze musel prist manzel za mnou do prace, nemohla som si ani gate natiahnut na zachode... doktorka vsak nic nenasla, mala podozrenie na prasknutu cystu. Takze dnes som 34DC - ak ratam od zaciatku tej poslednej uz aj tak oneskorenej mrchy...
Haha, s tymi cenami mozes mat pravdu... kupim ten najlacnejsi co najdem 😎

jitrulka
12. jún 2012

Zdravím dámy.. mám tak trochu strach. 2.6. jsme měli s přítelem "nehodu", sklouzl nám kondom. Obsah zůstal uvnitř kondomu ale přesto jsem si po příjezdu (poplašeně) udělala výplach slaboučkou octovou vodou a mazala si pro postinor, který jsem užila 4 hod po něhodě a další dle návodu.
Na doporučení sve doktorky jsem si 10 den po tom udělala tt. Z první ranní moči to vypadalo na jednu čárku ale chvíli po limitu se objevil slaboulinký stím, nádech, možná jsem si ho i jen vsugerovala, ale asi tam byl. Hned na to jsem se vymočila podruhé a na druhém testu už nebylo vůbec nic, ani náznak.
Nemáte některá podobné zkušenosti? Chranili jsme se dost ale i přesto mám strach. Samozřejmě si test zopakuju ale nějak to musím dostat ven

slavicita
12. jún 2012

@kacenkaharris ďakujem za blahoželanie 🙂 to s tým častým chodením na záchod som mala rovnaké pri prvom tehotenstve ale teraz pri druhom je frekvencia cikania normálna...práveže chodím málo...skús ešte počkať nejaký týždeň a uvidíš...držím palce... 😉

slecnalu
13. jún 2012

@kacenkaharris
@fidoorkaa

s týmto súhlasím, ja som si robila tiež najdrahšie testy a nič a až som kupovala test kamoške obyčajný z billy a zdalo sa mi to tak málo, že som kúpila pre istotu viac 😅 😵 no a samozrejme že jej nakoniec stačil jeden negat., tak druhý som si spravila už len čisto zo srandy ja a aha ho 😀 2 čiarky tam boli tak som začala panikáriť že to je preto, lebo je to lacný test veď som predsa mala normálne menštruáciu a predtým neg. testy... a teraz ma mrcha ešte len čakala, tak ako by to mohlo ukázať skor? bežala som si kúpiť ďalšie 3 testy a všetky boli pozit. 😀 no doteraz to nechápem.....
takže asi fakt bude pravda to, že lacnejšie ti skor ukážu ako drahé testy z lekárne....

lucinka1104
13. jún 2012

a kolko si bola po tej mrche? lebo ja som amla tiež taku divnú čo ale nechápem že som na 16 den po tej mrche začala špiniť tak raz dva krat dene trochu rožového vytoku trvalo to 4 dní ako keby ovu krvácanie ale BT teplota mi moc nestupla len telesná nechapem

lucinka1104
13. jún 2012

@slecnalu to bolo pre teba ta správa 🙂 a inak krásne mená si vybrala

lucinka1104
13. jún 2012

@jitrulka musíš zopakovať lebo z toho druhého moču ti nič nemuselo ukazať lebo test sa ma zopakovať min o Dva dni a medzi cikaniami musí byť rozdiel aspon 3 hodiny lebo v nom nemuselo byť dostatok HCG snad to dopadne ako chceš ale ber totak že ak si tehu malo to tak byť niekto tam hore to tak chcem ak sa mimi udržalo napriek tabletke.....

slecnalu
13. jún 2012

@jitrulka myslím že je to rovnaké ako pri nechránenom prerušovanom pohl. styku, čiže pravdepodobnosť tam nejaká je, ale veľmi malá, podľa mňa nie si tehu, ale sprav si pre istotu neskor ešte nejaký test.... mne sa inak tiež veľakrát stalo že som si tak vsugerovala tú čiarku, že som ju naozaj videla (ale opisovala som to presne ako ty, niečo ako nádych) 😀 a nebola tam, a potom keď tam tá čiarka bola už naozaj, pretierala som si oči či vidím dobre, či sa mi nesníva a musela som bežať za kamoškou či sa mi zdá alebo ju tam vidí aj ona tak možeš to skúsiť tiež niekomu ukázať či to tam vidí alebo nie a tak sa aspoň uistíš či to boli alebo neboli tvoje paranoje 😵 😀

slecnalu
13. jún 2012

@lucinka1104 no tu už asi nezáleží koľko som bola po mrche, keďže ja už som bola v 2 mesiaci keď som sa dozvedela tehu... prvý mesiac som normálne mala mrchu, síce trvala kratšie ale bola rovnako intenzívna a bolestivá ako stále takže som tomu neprikladala žiadny význam a takisto som si robila tie drahé testy ktoré som mala negat. a to som bola už dávno v druhom stave... no a ten lacný z billy som si spravila fakt zo srandy, asi týždeň pred očakávanou ďalšou mrchou a až ten mi ukázal....

slecnalu
13. jún 2012

@lucinka1104 takže test mi vlastne ukázal // až niekedy v 6tt.....

laurica123
13. jún 2012

ahojte baby neviem ci si ma poniektore pamatate ale pred par mesiacmi som sem pisala ze som asi tehu 🙂 a aj som bola len to neskoncilo dobre..teraz mam rovnaky pocit len nechcem si robit test hned lebo si myslim ze je to skoro...mam priznaky bolest prs a aj meskanie ale zatial malo takze netestujem bolesti v podbrusku asi tri dni no potesilo by nas keby ano..citim sa tak inak no davam tomu malu sancu lebo sme si ako tak davali pozor.(prerusovany).stalo sa vam to niekedy niektorej ze ste otehotneli a ani neviete ako aj ked ste si davali pozor??

lili333
13. jún 2012

Super test, nejpřesnější co může být!

laurica123
13. jún 2012

ziadna zienka ?? ☹

vavrenka
13. jún 2012

@laurica123 mne hej 😉 , len to vtedy neskoncilo dobre. ani som len netusila, kedy sa to udialo, ono ziadna antikoncepcia nie je 100%na, lebo pri nej moze zlyhat ludsky faktor 😉

mamutovazena
13. jún 2012

zdravim 😎 no moj mamut to ma na haku co bude so mnou ani sa netesi na babetko ani nestresuje ak sa potvrdi tehotenstvo 😖 zajtra idem na sono,dufam ze to bude v poriadku bjim sa mimomaternicoveho tehotenstva :-chcem sa opytat je sterilizacia dobra?je to uz navzdycky?a neni problem s hormonami..?dakujem pekne,snad mi bude vediet poradit z osobnej skusenosti,lebo neviem sa rozhodnut 😉

laurica123
13. jún 2012

@vavrenka fakt takze si otehu prerusovanym?? 🙂 🙂 ja uz neviem vsade citam ze sa to az tak velmi neda..a tak zase keby som tak velmi sa bala ze budem dalsie tak sa asi urcite chranim inak ..len sa mi nezda ze ja by som mohla mat tolko stastia 🙂 🙂

katren
13. jún 2012

@laurica123
@vavrenka kocky, skuste sa pozriet tu..... 😉
su tam "pripady" ktore skoncili tehu aj pri tejto ochrane
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/prerusovan...
https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/kvapky-lasky-a-mozne-tehotenstvo/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre