Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

dyka
16. jún 2012

@kitta má šťastie 😀 si by som ju mojou uprimnosťou nepotešila

vavrenka
16. jún 2012

@laurica123 no vidis, supeeeeeeeeeerrr 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 v zdravi uzivaj tento nadherny cas 😉

sunny15
17. jún 2012

@laurica123 dakujem 😀 si zlata...a tebe prajem pekne a bezproblemove tehulkovanie 😉

klaudia2425
18. jún 2012

Ahojte , snazime sa o babatko ale nejako nam nie je stale dopriate . Poslednu menstruaciu som mala 7.6 a skoncila mi v utorok . Hned na to v stredu, stvrtok a v sobotu rano sme sa milovali . Myslite ze tento krat by to uz mohlo prist ? Lekar povedal ze je tam velka sanca

lucinka1104
18. jún 2012

@klaudia2425 no neviem švagrina otehotnela hned po mrche ale zvyčajne byva ovu v strede cyklu vieš kedy ju mavaš?

klaudia2425
18. jún 2012

@lucinka1104 no viem ale mala som nepravidelnu menstruaciu nejako a lekarka mi povedala ze je to velmi velka pravdepodobnost ze som mohla otehotniet v sobotu

riana12
18. jún 2012

@klaudia2425 prosim ta, skus teraz neriesit "den po styku", ci si mohla otehotniet... to ani Pan Bozko nevie, toboz nikto - lekarka ti povie, ze je vysoka pravdepodobnost, ale aj tak ti to nezaruci, ze naozaj otehotnejes... vydrz do terminu ocakavanej MS... vyhnes sa tak aj posmesnym komentarom, ako som si stihla vsimnut a aj mne trha kutikmi pri takychto otazkach, bohuzial 😔

lucinka1104
18. jún 2012

je jasné že chceš počuť že ano samozrejme šanca tu je ale dozvieš sa o 10 dní....

kacenkaharris
18. jún 2012

Dievcence, tak to predsa len vyslo! Som tehulka! 🙂 🙂 🙂
Test 33DC negativ, 38DC duch, 40DC celkom decentne plusko.
Priznaky: uhniezdovanie tyzden po (tam to pichlo, tam to zabolelo, ach jaj)
nocne curanie (u mna nezvyk) tesne po uhniezdovani az doteraz
ospalost okolo piatej poobede a o desiatej uplna mrtvola (ale len okolo uhniezdovania, uz je to lepsie)
dost zle bolesti v den zmeskanej mrchy, ale ani kvapka
trosku bieleho vytoku v case okolo mrchy (u mna uplny nezvyk)
curanie a pitie a curanie a pitie a chut na pomarancovy dzus den, noc (total nezvyk 😀)
trochu citlive bradavky ("41DC")
a tuzba upratat ten bordel po prerabani podlahy 😀

sunrose
19. jún 2012

ahoj baby podla ovulacnych bolesti ovulacia okolo 14 dc par dni dozadu 3 dni pobolievanie v podbrusku napate prsia ale test negativny na 21dc pri 31dnovom cykle.mal by uz test ukazat ?

radka89
20. jún 2012

Ahojte tehulky. Snazime sa o babo s partnerom, milivali sme sa pred ovulaciu, pocas aj po. Mam tri dni pred mrchou, ale strasne ma "picha v posve" ako s vidlicou. Dost bolesrive. Prsia mam napnute a bolave, ako pred MS. vzdy pred MS mam take tie bolesti ale teraz nie, az na to pichanie, presne ako pocas ovulacie. Vzdy mam ovulaciu bolavu. Myslite ze sa "to" podarilo? Nemate s tym niektora skusenost? Dakujem za kazdu odpoved

piacere
20. jún 2012

@radka89 😕 prečo si neurobíš test? My nie sme hcg testy online.... toto všetko čo opisuješ môžu byť príznaky tehotenstva, prichádzajúcej mrchy alebo zápalu...

radka89
20. jún 2012

@piacere robila som si dva. Jeden neg druhy poz. Pri prvom tehu som taketo nieco necitila, preto som sa pytala, ci s tym niekto nema skusenost..

kacenkaharris
20. jún 2012

@radka89 Ja som mala tiez divne bolesti, denne asi tak 6. az 10. den po predpokladanej ovulacii, bolo to pichanie. Zjavne uhniezdovanie. Nebolo to proste uplne to iste co pred mrchou alebo PMS. V den zmeskanej mrchy (28DC) som mala pekne klasicke krce, ze to uz-uz idem dostat, ale ani kvapka. Odvtedy bolesti skoro uplne ustali.

radka89
20. jún 2012

@kacenkaharris dakujem za odpoved. Toto ze viem ake mavam PMS ale Toto pichanie poznam len led mi zacne ovulacia asi tak dve hodiny. Lenze mam akurat pred mrchou preto mi to vrta v hlave 😉 chodim aj na wc castejsie ale to si mozno len nahovaram lebo chcem to babo. Ale naozaj chodim aj raz za noc :D

radka89
20. jún 2012

@kacenkaharris od vcera mam aj taku divnu chut v ustach. Ako ked sa rano hned zobudis a citis ze nemas umyte zuby. A to som si ich dnes umyvala uz 4x

kacenkaharris
20. jún 2012

@radka89 Ja uz curam ako prietokovy ohrievac! Ale najprv som zacala chodit v noci, este tusim pred zmeskanou mrchou, potom viac i cez den a mala som pocit, ako by som sa nesla "docurat", svaly nechceli spolupracovat, musela som viac zatlacit (vraj je za to zodpovedny progesteron). A popri tom, ale nie hned, ma zacalo viac a viac smadit, vcera som vychlastala asi 5 litrov vody a mineralky s trochou pomarancoveho dzusu (ale to uz mi zacali mierne ranne nevolnosti (poobede) a pitie tekutin mi trochu pomaha tlmit ten blby pocit v zaludku.

Telo vraj automaticky pocita s mrchou, ked ma prist jej cas a vysiela telu signaly, ja som mala vsetky moje PMS priznaky plus to "pichanie", len krvacanie neprislo.

Kolko sa snazite o babo? 🙂

radka89
20. jún 2012

@kacenkaharris ja mam len 10dni po ovulacii ale dnes som si musela v praci vziat volno lebo ma dva dni napina, nie len rano, ale aj cez den. Snazime sa 6 mesiacov, ale este ani raz som necitila taketo nieco. V ktorom tt si teraz ? 🙂

radka89
20. jún 2012

o uz som si vsimla, 6tt 🙂

kacenkaharris
20. jún 2012

@radka89 Super, tak drzim palce, nech vsetko dopadne OK 🙂
Nam sa to podarilo na prvy pokus 😉 A tusim presne v den vyrocia svadby, haha.

sofinka333
20. jún 2012

ako uz som si zvykla ze mi tu nikto neodpisuje 🙂) ale skusim este raz... ten duch na teh.teste co to vlastne je? moze to byt bezfarebna ciarka, taka akokeby len tien? na jednom vidno lepsie a na druhom len pri urcitom uhle. ... vie mi s tym niekto pooradit? dakujem

love232
20. jún 2012

Ja som mesiac uzivala antikoncepciu a na druhy mesiac som otehotnela ...nevedela som ze prvy mesiac je rizikovy 🙂 ked som si robila test tak som v momente ako som ocikala uvidela dve ciarky ...obydva boli zretelne vidiet ale stava ze test aj klame myslim ze moze byt aj slabsia ta druha ...tak zelam vela stastia aby sa podarilo krasne zdrave babo 🙂

siss_sz
21. jún 2012

@sofinka333 to vacsinou znamena, ze si tehu, ale este mas nizku hladinu HSG..takze pockj par dni a mala by zosilnit...
ak ti nezosilnieva, ale ostava alebo slabn...pravdepodobne moze ist o potrat... 😒

katren
21. jún 2012

@siss_sz
@sofinka333 nizku hladinu HCG, nie HSG 😉

cutce
21. jún 2012

ahojky holky, mohla bych se zeptat. Vim, ze us jste to tu probirali. jsem 9DPO a rano s prvni moci jsem si delala test, Myslim, ze jsem ho skoro cely pocurala, ale objevil se tam duch. Pak jsem si delala dalsi 2 testy ale ty byly byli jako snih 😖

Stalo se to nekomu?

lucinka1104
21. jún 2012

@cutce no v ranom moči bola vyžšia koncentracia mne sa to stalo ale tiež čakám ako sa to vyvinie

cutce
21. jún 2012

@lucinka1104 tak snad tam budeme mit za chvilku dalnice 😀

anjelicek26
21. jún 2012

@cutce - 9dpo je skoro, aby v poobednom moci nieco bolo...takze pekne opät zajtra rano ;)

sofinka333
21. jún 2012

@siss_sz dakujem za odpoved... no uvidime 🙂 necham sa prekvapit

cutce
21. jún 2012

@sofinka333 kolikaty jsi DPO?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre