Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sofinka333
21. jún 2012

@cutce co je DPO?

cutce
21. jún 2012

@sofinka333 den po ovulaci 😉

sofinka333
21. jún 2012

@cutce och, neviem kedy som mala ovulaciu, ale prvy den mrchy bol 22.5. takze ak ratame 15dni tak cca 15 DPO???

cutce
21. jún 2012

@sofinka333 zkus si zajit na gyndu a na krev, to je lepsi 😉

sofinka333
21. jún 2012

@cutce ked ja by som to ani neriesila, ale ja mam presne take iste pocty a bolesti ako pri prvom ( potratila som pri autonehode) , .. presne ma tak boli ako ked sa vtedy zvacsovala maternica, .. tak sa asi zastavim na krv ale az na dalsi tyzden, skor nestiham... a dovtedy mi mozno aj dorazi mrcha.... uvidim. Bojim sa, aby som kvoli tej nehode nemala problem pri dalsom tehot, dufam ze nebudu nejake nasledky... :(

cutce
21. jún 2012

@sofinka333 to je mi moc lito, ze jsi potratila. Ty jsi nesla na gyndu na kontrolu? Pokud ti rekli, ze je vse v poradku bez nasledku tak bych se niceho nebala, neboj 😉

siss_sz
21. jún 2012

@katren dik za opravu 😉

sofinka333
21. jún 2012

@cutce jasne ze som chodila niekolkokrat na kontrolu . . . 🙂 dakujem aj za odpoved aj za povzbudenie 😉

vodnari
21. jún 2012

Môže mi niekto poradiť? Mešká mi menštruácia už 10 dní...od začiatku ako mi mešká mi je zle a to nielen ráno ale aj počas dňa. Mám aj bolesti brucha. Niekedy až krče ako keby som už mala dostať. Robila som si už dva krát test ale oba mi vyšli negatívne, Doktorovi chcem ísť až na budúci týždeň. Ak by som bola aj tehotná tak nech to je už vidieť. Čo si myslíte môžem byť tehotná i keď mi testy ukazovali niečo iné? ĎAKUJEM za radu.

cutce
21. jún 2012

@sofinka333 tak ver ze bude vse v poradku 😉
@vodnari jo to ti poradit nemuzu, to se mi nestalo, ale urcite bych zacla na gyndu 😉

vodnari
21. jún 2012

@cutce Ďakujem za odpoveď.....idem na budúci týždeň len som už dosť nervozna a je mi vážne dosť blbo tak som chcela vedieť či niektorá z vás nemala tiež podobnú skúsenosť.

cutce
21. jún 2012

@vodnari a delala jsi si testy s nejvetsi citlivosti? preju aby to byli priznaky tehu 😉

vodnari
21. jún 2012

@cutce júúúúúúúúúj to neviem ani neviem ako sa presne volali,len som si pýtala v lekárni dva rôzne.

berni
21. jún 2012

@vodnari skús si kúpiť mamatest, ten je spolahlivy

vodnari
21. jún 2012

@berni ďakujem zajtra si ho hneď kúpim...

berni
21. jún 2012

@vodnari držím palce 🙂 a daj vedieť 🙂

vodnari
22. jún 2012

@berni Tak bola som dnes predsa u lekára a robil mi krvný test a tak nie som tehotná...ževraj sa tak cítim zle lebo sa mi nevie spustiť menštruácia. Tak možno nám to výjde na budúce.... ☹

cutce
22. jún 2012

@vodnari joj to je mi moc lito ☹

berni
22. jún 2012

@vodnari to mi je ľúto, ale nebojkaj, vsetko príde ... doktor nech ti odsleduje ovulku a sup 😉 tie príznaky sú asi PM syndróm... aj ja som ich mávala...

vodnari
22. jún 2012

ďakujem vám babulky. Na prvé sme čakali 10 rokov. Až sme nakoniec mali naše zlatíčko ale až po umelom oplodnení. A teraz by sme chceli už aj druhé. Začali sme skúšať a som si myslela že sa nám to podarilo. Sme sa s doktorom dohodli že keď sa nám to nepodarí do konca roka tak zaas pôjdeme na to umelé oplodnenie. Trošku som si poplakala ale verím tomu že sa to nakoniec podarí či už klasicky alebo s pomocou. Ešte raz ďakujem.

cutce
22. jún 2012

@vodnari tak ono je nejlepsi se vyplakat, aspon se ti trosicku ulevi 😉. je jedno jakou cestou prijde miminko, ale hlavne, ze prijde 😉

vodnari
22. jún 2012

@cutce len dúfam že nato druhé tiež nebudeme čakať ďalších 10 rokov ☹

cutce
22. jún 2012

@vodnari ne urco, jak jsi psala, kdyz by se vam to nepovedlo prirozene do konce roka, tak byjste sli na umely 😉 , doufam, ze se vam to podari driv 😉 , priroda je mocna carodejka 😉

vodnari
22. jún 2012

@cutce Ďakujem si zlatá 😉

vodnari
22. jún 2012

Môžem mať také bolesti a krče len preto že sa mi to nechce spustiť? Dnes som už mala dve tabletky od bolesti aby som mala aspoň na chvíľku pokoj a mohla sa aj s malým trošku pohrať.

misa84
24. jún 2012

Vím, že už to tady někde určitě je, ale - od kterého dne po oplozeni jde na testu vidět druhá čárka?ms mi meska 4 dny, ale pokud došlo k oplozeni, bylo to před 8 dny. (ovu mívám ke konci cyklu) díky

timbouctou
24. jún 2012

@misa84 no všude se píše, že to máš zkusit, když ti ms nepřijde. Ale podle mé zkušenosti to chce cca tři týdny. No, kup si test a zkus to, když nevyjde, tak za týden a zase za týden. Mě bylo blbě skoro od prvního dne při druhém těhu, myslela jsem, že už jsme nějakou dobu těhotná a pořád se mi tam nic neukazovalo. Když se konečně ukázalo, letěla jsem ke gyndařce a ta na mě, že to je hrozně brzo, že prý jsou to tak tři týdny, skoro tam ten puntík ani nebyl vidět 😀
Jo, třeba bys mohla zkusit to ClearBlue, teda stojí dvě stovky, ale určí ti to už cca od pátého dne, je prý hodně citlivý.

romcovaklarka
25. jún 2012

@misa84 Většinou tak kolem týdne od oplození (ačkoli to může být třeba i jen 5 dní anebo dokonce až 9 nebo 10) trvá, než dojde k implantaci - než se vajíčko zahnízdí v děloze a teprve potom začne do tvého krevního oběhu vyplavovat HCG, tedy to, co se měří těhotenským testem. Pak ještě pár dní - dva tři - trvá, než to HCG dosáhne takových hodnot, aby to test zaregistroval. Já jsem si například první dítě "vytestovala" už 10. den po oplození, ale spolehlivé bych to viděla tak po těch 2 týdnech.

Bezva zkušenosti mám s mamatestem anebo s testy Dr. Max, které prodávají ve stejnojmenné lékárně, stojí pár šupů a jsou dost citlivé.

amanra
29. jún 2012

je mozne aby bolo vajicko oplodnene ked uz je usadene v maternici?

moni
29. jún 2012

@amanra k oplodneniu dochadza vo vajcovodoch a v maternici sa uhniezdi len oplodnene vajicko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre