• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Myslíte, že môžem byť tehotná?

(zamknutá)
31. augusta 2016 
@moni a co sa stane s vajickom ked dorazi do maternice neoplodnene? nie je mi jasne naco tam potom zostava tak dlho kym je vyplavene, ja si cosi pamatam z biologie ze aj v matenici caka na oplodnenie, blbost?
29. jún 2012 o 20:35  • Odpovedz
@amanra kym doputuje do maternice; prejde par dni a potom spolu s vystelkou maternice odide pocas menstruacie ak nedoslo k oplodneniu. ale samotne oplodnenie prebehne vo vajcovodoch; teda tak si pamatam ja :slight_smile:
29. jún 2012 o 20:45  • Odpovedz
ahojte chcela by som radu je tomu druhy tyzden ci sme nedaly pozor s
partnerom ale na druhy den som dostaa slaby menzes mala som len 2dni a
teraz druhy tyzden ma boly v bruhu aj picha aj prsia ma pichaju aj nieedy
bolia chcela by som radu ak ne niekto tak isto tak mi dajte vediet ci mozem
byt vtom :slight_smile: dakujemm selina
30. jún 2012 o 18:27  • Odpovedz
@kacenkaharris ahoj, chcem sa ta opytat ze ja som tri dni pred menst. mala krce a uz som si myslela ze pride a nic teraz mi meska tyzden a vzdy ma sem tam boli brucho cez den take krce alebo len na par sekund pychne mala si to aj ty podobne? myslis ze to moze byt tehotenstvom ? nechcem si robit tak skoro test ked mi este len tyzden meskaju a aj prsia ma bolia vdaka za odpoved
2. júl 2012 o 13:08  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2014  • Odpovedz
@janka48 meska ti menzes tyzden, to nie je skoro na test....sprav si ho a budes vediet ci si, alebo nie
2. júl 2012 o 13:13  • Odpovedz
@katren tak asi si dnes kupim a zajtra rano skusim :D a ty si mala take bolesti ako ked ma prist menst?
2. júl 2012 o 13:16  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2014  • Odpovedz
@janka48 nie, ja som robila test hned v den menzesu....
2. júl 2012 o 13:19  • Odpovedz
@janka48 a skusit mozes kedykolvek pocas dna, nie len rano.... :wink:
2. júl 2012 o 13:19  • Odpovedz
@janka48 pokial ti meska tyzden uz nemusis robit test z ranneho mocu, možem kedy kolvek pocas dna :wink:
2. júl 2012 o 13:32  • Odpovedz
@michalag vdaka za radu a co myslis preco ma tak v intervaloch uz 10 dni boli brucho normalne som si musela dat podprsenku dole lebo ma tak bolia prsia
2. júl 2012 o 13:35  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2014  • Odpovedz
@janka48 skus test a uvidis, prsia mozu boliet resp mozu byt citlive aj z tehu :slight_smile: a to brucho, no v intervaloch neviem, no mna sem tam na zaciatku pichlo dole v podbrusku
Držim palce a daj potom vediet ako si dopadla :slight_smile: :wink: :slight_smile:
2. júl 2012 o 13:38  • Odpovedz
@michalag dakujem dam vediet
2. júl 2012 o 13:41  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2014  • Odpovedz
ahoj akurat som si robila testik a vyslo mi ze som tehotnaaaaaaaa waaaw parada tesim sa ale zajtra zopakujem zase :slight_smile:
2. júl 2012 o 19:19  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2014  • Odpovedz
@michalag ahoj akurat som si robila testik a vyslo mi ze som tehotnaaaaaaaa waaaw parada tesim sa ale zajtra zopakujem zase emoticon
2. júl 2012 o 19:19  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2014  • Odpovedz
@janka48 ahooj a gratulujem,
2. júl 2012 o 19:40  • Odpovedz
@janka48 jeeej super, gratulujeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a kedy by ti mal vyjst termin?
2. júl 2012 o 20:52  • Odpovedz
@michalag zajtra idem k doktorke tak mi mozno povie presnejsie ale niekedy vo februari asi alebo zaciatkom marca :D
3. júl 2012 o 09:54  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2014  • Odpovedz
@michalag dnes som si urobila pre istotu este raz a zasa dve ciarky juj tesim sa :slight_smile: moje prve babatko len nech to potvrdi aj doktorka
3. júl 2012 o 09:55  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2014  • Odpovedz
3. júl 2012 o 10:24  • Odpovedz
@janka48 http://www.pregnology.com/due-date.php tu sa da vypocitat podla poslednej ms alebo ak vies kedy bola ovu tak aj podla toho kedy ti vychadza termin
3. júl 2012 o 10:25  • Odpovedz
Ahojte,

chcela by som vediet vas nazor, ci si myslite, ze mozem byt tehotna, ked sme mali s manzelom styk den pred tym, ako som dostala menzes? Menzes som mala taky slabsi, vcera som mala dostat znovu, ale zatial nic a cely minuly tyzden mi bolo zle - ked som nejedla co len par hodin, mala som strasne krce ze som si az myslela, ze zomriem od hladu a zase ked som sa najedla, tak mi bolo na vracanie..Test som si este zatial nerobila..Myslite si, ze je mozne, ze by som bola tehotna?

Dakujem za odpovede :slight_smile:
3. júl 2012 o 17:28  • Odpovedz
@ciusinka Ahoj, myslím si, že bys mohla být těhu:slight_smile:..v prvních týdnech mi bylo podobně..udělej testík a uvidíš:wink:
3. júl 2012 o 17:32  • Odpovedz
@kate013 Dakujem :slight_smile: zajtra si asi kupim a skusim urobit..Len viem, ze vacsinou som citala, ze ovulacia byva uprostred cyklu a u mna by to bolo den pred menstruaciou, preto som zvedava, ci to je vobec mozne..
3. júl 2012 o 18:05  • Odpovedz
@ciusinka určitě si ho kup a dej vedět :wink: .. noo možno jo, moje kamarádka taky byla jakoby v období kdy měla mít neplodný dny a otěhotněla:slight_smile:
3. júl 2012 o 19:35  • Odpovedz
Ahojte,
stalo sa vam, resp. stretli ste sa s tym, ze vam rano byvalo nevolno, ale na teste este neboli ciarky? Ze sa zjavili az neskor?
Ďakujem!
4. júl 2012 o 08:22  • Odpovedz
@micak ano kolký DPO si?
4. júl 2012 o 09:05  • Odpovedz
@ciusinka možné je všetko a to ste malí sexík len ten jeden raz?nemôže to byť aj z inokedy?každpodane testni za to nič nedáš......
4. júl 2012 o 09:06  • Odpovedz
@lucinka1104 u mna je to tazke povedat tento cyklus - bud som 12dpo alebo 6dpo. tych 6dpo samozrejme nic, ale keby bola realna 1. varianta..to by uz test mal ukazat, nie?
4. júl 2012 o 09:12  • Odpovedz
@micak nemusí až o 3 dni by už mal
4. júl 2012 o 09:44  • Odpovedz
@micak ahojko inak aj mne bolo vcera zle ale vecer na grcanie :D a nespozorovala si na sebe biely husty hlien ?
4. júl 2012 o 09:47  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.