Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zlatanka
5. júl 2012

boze normalne sa mi tisnu slzy do oci 🙂 zajtra utekam do lekarne.ake mate vy priznaky?este ma pobolieva v podrusku.to je tiez dobre nie?ja som tiez marcova a priatel aprilovy tak to by sme mali najkrajsi darcek 😀

zlatanka
5. júl 2012

takze uz v 6 tyzdni by sa mi mohlo uz brusko nafukovat nie?len nech je to pravda to by bolo to najkrasie co sa mi moze v zivote stat 🙂 🙂 🙂

slavkaadusko
5. júl 2012

@zlatanka no moje priznaky su,ze ma pobolieva v podbrusku a obcas ma picha v pravom vajecniku,a som viac ospala,zatial nic ine....a inac aj ja som marcova 😉 toto je moje prve tehotenstvo,tak som tiez s toho trosku mimo 🙂 🙂

zlatanka
5. júl 2012

mna pobolieva tiez podbruzku,bolia ma prsia,chce sa mi stale spta,toci sa mi hlava,nafuknute brucho.len sa bojim lebo sa mi normlane vyhodili vyrazky na brade ako ked idem dostat menstruaciu 😉 tak neviem. len 2tzydne sa mi uz nechce na priatela ani pozret a nie este mat sex 😀 som taka unavena ze teraz nato ani nemyslim.je aj toto priznak?zle mi este nieje len rano som strasne hladna a kym sa nenajem tak mi je trosku blbo az ma pot oblieva ale nenatahuje ma.a chodim stale na wc v noci aj 2krat a rano uz o 6tej bezim znova 🙂

karollina
5. júl 2012

@zlatanka ahoj, tak ja som mala tie isté príznaky ako ty, dokonca aj výražky, už desiaty deň mi meškali, dnes som spravila test a boli dve čiaročky 🙂

karollina
5. júl 2012

aj ked teraz mám pocit, že príznaky už ustupujú a nie sú také výrazné ako predtým, no možno som si na ne už zvykla

michalag
5. júl 2012

@karollina gratulujem 🙂

zlatanka
5. júl 2012

ja asi nevydrzim do zajtra 🙂

zlatanka
5. júl 2012

najlepsie je na tom vsetkom ze chudneme do plaviek aby sme boli kocky a zistime ze sme tehotne 😀 😀 😀

michalag
5. júl 2012

@zlatanka asi nemas niekde u vas lekaren?

zlatanka
5. júl 2012

Nemam len v meste.dufam ze nepride mrcha do zajtra 😢 je mozne ze uz teraz man o 5cm vacsie prsia?

michalag
5. júl 2012

@zlatanka no tak uz len vydrzat do zajtra 🙂

zlatanka
5. júl 2012

chcela som sa ist opalovat ale nemozem obsediet na tom slnku a ked som si obliekla plavky ktore som si kupila nove krasne a teraz v nich vyzeram ako jaternica 😀 keby som uz bola v tom 6tyzdni kolko sa uz pribera vaha nieje moc hore len mam velke brucho,prsia a cela som taka naliata

michalag
5. júl 2012

@zlatanka narast vahy zalezi u kazdej inak, niekto pribera rychlo, niekto pomaly a niektore naopak zo zaciatku chudnu chudnu

slavkaadusko
5. júl 2012

@karollina aj ja ti gratulujem 🙂

zlatanka
5. júl 2012

uvidim zajtra ale uz teraz mam pocit ze som nejaka velka 😀

lucinka1104
5. júl 2012

@zlatanka vyzerá to nadejne nafukuje od začiatku tehu 😉

lucinka1104
5. júl 2012

@zlatanka ano pri prvorodičke sa môže zväčšiť prsia hned na začiatku.....juj škoda že ja nakoniec mrchuejm tak som sa tešila

anulik12
5. júl 2012

@zlatanka drzim palce,aby si si zajtra nasla // ciarky 🙂 ja som mala pred tehu male prsia.prsia sa zväcsili ovela skor ako som zistila,ze som tehotna 😉 zle mi byvalo uplne od zaciatku..priberat som zacala ale trochu neskor 😉 priznaky tehu mas a este aj meska MS,tak uz len vydrzat do zajtra a testovat 😀

zlatanka
5. júl 2012

Boze len nech nepride mrcha 🙂 a vy sa ako dlho snazite?milujem na chlapoch ked vas povzbudzuju slovami neboj urcite pride mrcha 🙂 ved to si urcite nafuknuta z hrachu 😀

zlatanka
6. júl 2012

Dobre ranko.tak o8 hod.idem do mesta tak vbehnem hned do lekarne,ale kym pridem domou bude aj dvanast.velmi sa tesim dufam ze tam budu // 🙂 dnes 11den mrcha este nikde tak to vyzera nadejne.potom napisem pekny den

lucinka1104
6. júl 2012

@zlatanka ked ti mešká 11 dní tak neni čo riešiť.....
aj ked ja som tiež dostala teraz až na 42 den ale u mna to zase nie je nemožné 😝 potrebujem si upraviť cyklus aby sa konečne zadarilo

ciusinka
6. júl 2012

@kate013 no teraz mam taky plan, ze ak mi nepride MS, v nedelu rano si este urobim test, kedze prvy som si robila poobede a vraj z ranneho mocu je to najlepsie..a ak bude negativny a aj tak mi stale bude meskat MS, pojdem buduci tyzden k lekarovi, snad nebude na dovolenke..a ak bude nahodou pozitivny, tak k nemu pojdem tiez :D

lucinka1104
6. júl 2012

@ciusinka daržím palce testni rano je to zaj lepšie, aj ked už mrcha mešká, aj večer ukáže pekne

kate013
6. júl 2012

@ciusinka jojo, ranní moč je nejsilnější😉 určitě jdu k dr. co nejřív a dej vědět :-P je fakt, že já si dělala test 5 den po meškající ms a byl pozitivní,další den ráno jsem si ho udělala znova a náádherný 2 dálnice 🙂 to jsem zvědavá, jak ti vyjde 😵 😀

michalag
6. júl 2012

@zlatanka no tak ako?

karollina
6. júl 2012

moja známa v šiestom mesiaci robila, čo chcela, v ničom sa neobmedzovala, teda, že napr. upratovala, vysávala vo veľkom...ale čo v prvých mesiacoch? mám sa nejako obmedzovať? alebo môžem tiež robiť všetko ako dovtedy? som tehotná prvýkrát a neviem, či to nemôže nejako ublížit malej fazulke 🙂

adka_pajerska
6. júl 2012

@zlatanka ahoj no ako si dopadla? 😉

ciusinka
6. júl 2012

@kate013 @lucinka1104 No mne sa tomu stale nechce nejako verit, ze by som mohla byt tehotna, kedze by to vazne vychadzalo na ten den pred prichodom MS, aj ked ta MS bola vtedy velmi slaba..Ale dnes mi je zase uz asi hodinu strasne zle a na vracanie, tak neviem..

lenocka24
6. júl 2012

aj keď jedno dieťatko už mám, mám otázku.môže mi byť zle už týždeň po oplodnení?dnes mi je blbo nejako na vracanie a mám nejakú hrču v hrdle ale MS mám dostať až na budúci štvrtok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre