Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lenuska85
6. júl 2012

Ahojte, ak môžem, rada sa podelim s vami o moje príznaky že som tehu 🙂
V prvom rade mi prestala chutiť káva, ktorú som doteraz pila každý deň. Jednoducho som ju nedokázala dopiť. A potom ma pobolievalo podbruško ako pred MS už asi 5-6 deň od možného oplodnenie. Pobolievalo ma každý deň (nie celý deň) až som si 2 dni pred MS urobila test a boli tam krásne //. O 2 týždne idem k lekárovi a pevne verím že je všetko OK. Inak mi nebolo vôbec zle ani nič podobné, ale bola som skoro unavená.

zlatanka
6. júl 2012

Ahojte 🙂 a sme traja 🙂 silnejsie uz ani nemozu byt // 🙂 velmi sa tesim 😀

riana12
6. júl 2012

@zlatanka jeej, krasa 😵

lenuska85
6. júl 2012

@zlatanka gratulujem 🙂

michalag
6. júl 2012

@zlatanka gratulujem 🙂

lenocka24
6. júl 2012

@zlatanka gratulujem 😉

zlatanka
6. júl 2012

Dakujem krasne.len este musim ist k doktorovi aby mi to potvrdil ale ked su take silne uz to musi byt pravda nie? 🙂 strasne sa tesim moja mama uz obvolava celu rodinu 😀

riana12
6. júl 2012

@amanra vajíčko neoplodnene zaniká do 48hodín po ovulacii... nečaká v maternici az do ms... tá doba od ovulacie do spustenia ms je taká kvôli hormonom, nie cakajucemu vajicku 😉

trish22
6. júl 2012

@zlatanka ahooooooooj, no to je supeeeeeeer. Vidíš, že sme mali pravdu....toto iné ani nemohlo byť iba tehu.
GRATULUJEM A PRAJEM PRÍJEMNÉ A BEZPROBLÉMOVÉ TEHULKOVANIE 🙂

zlatanka
6. júl 2012

Len nech je vsetko v poriadku.len neviem co si mam mysliet.strasne sa tesim ale sa aj bojim.
Ako budem ja rodit? 😀 ved ja sa bojim aj inekcie.len ked som sla vyberat ten vajecnik som revala ako mala
🙂 a vravela som ze sa tam uz nikdy nevratim.a myslite ze je skoro ist uz pondelok k doktorovi?chcem mat istotu.

michalag
6. júl 2012

@zlatanka ja by som este nesla, na sono este nemusi byt nic vidiet, iba ak by ti zobral krv na hcg

zlatanka
6. júl 2012

Ale vychadza mi uz 6tyzden uz by mohol nieco vidiet a aspon nech vezme krv a potvrdi ze je to pravda 🙂

kate013
6. júl 2012

@ciusinka taky jsem tomu nejdřív nemohla uvěřit a to jsme se snažili...ale jak to potom uvidíš na utz, tak je to ůžasný 🙂 hele mě bylo taky porád špatně, bylo to chvilinku po oplodnění...jak se spojí vajíčko se spermií, tak už ti může být zle @lenocka24

anulik12
6. júl 2012

@zlatanka blahozelam,tak si si to dnes konecne testom potvrdila 🙂 ja som bola u dr.na zaciatku 7tt a z bolo pekne vidno aj srdiecko.takze kludne uz moze tvoj lekar nieco na utz.vidiet 😉

michalag
6. júl 2012

@zlatanka tak si tam skus zavolat a sestricka alebo dr. ti uz povie kedy mas prist, ale 6tt to uz ano 🙂

katche
6. júl 2012

@zlatanka gratulujem 🙂

trish22
6. júl 2012

@zlatanka ja by som išla. možno že tam toho ešte nebude veľa vidno, ale aspoň plodový vak, a môže aj mimomaternicové vylúčiť. @michalag má tiež pravdu, možno že tam ešte nič nebude, ale ja by som aj tak išla 🙂

katche
6. júl 2012

@trish22 ja som dnes bola u dr, vyratali termín a poslali má po odbere domov, že este skoro. Prvy utz mam až 8.8. a dajú mi rovno tehotensku knizku. To už budem asi v 10tt...

bubbble
6. júl 2012

ahoj baby, bola by som rada keby ste mi povedali ci ste sa s niecimi takymto stretli.. asi dva tyzdne dozadu som si robila test. MS mi nemeskala, dokonca beriem HAK... iba ma vkuse bolelo brucho a k tomu neustala naladovost, plac, atd. Aj frajer do mna furt hustil ci nie som tehotna, tak som si teda spravila test, nech nie som paranoidna, mala som doma nejake navyse... No a ten bol pozitivny, druha ciarka nabehla normalne hned, mam ho aj tu v albume. Tak sok poriadny, no na druhe rano som si urobila dalsi a ten bol zrazu negativny, ani o dalsi tyzden nic, este aj vcera som si pre istotu jeden spravila. Su tam take neviditelne tieniky, ale to je skor iba ta presvitajuca ciarka, proste negativne. Medzicasom som uz aj MS mala mat, no mala som tri-styri dni len take spinenie, to ale moze byt aj kvoli mojej HAK...
Tak ja uz neviem, co by ste si o tom mysleli? Myslim ze ak by to bol nejaky mikropotrat tak by neodislo tak rychlo vsetko hcg z tela, ale zase este som sa nestretla s tym ze by hcg takto skakalo, takze mi vychadza jedine, ze to bol chybny test. Aj ked som sa pravdupovediac este s takym nestretla, ze by test ukazal dve ciarky len tak. A co vy, nestretli ste sa nahodou s nejakymi inymi dovodmi, co by toto mohli sposobit?

trish22
6. júl 2012

@katche tak to asi závisí od lekára. môj mi robil UZV hned ked som prvýkrát prišla. možno závisí aj od toho či si predtým mala nejaké problémy alebo nie. ale za pokus to stojí.
podľa mňa 10tt je už trošku neskoro na vylúčenie mimometrnicového tehu napr.
ale každý to robí inak asi.

katche
6. júl 2012

@trish22 jediný problém bol.s otehotnenim. Dr hneď povedala, že na sono je skoro, on je ten problém, že nasledujúce dva tyzdne tam maju všetci dovolenku, zastupujúci lekár iba v urgentnych pripadoch. Mňa nasackovali na prvý bežný utz. Žiadne zápaly som nemala, takze problém s priechodnostou vajcovodov by byť nemal. Tak dufam, že mi dovtedy nenarastu rohy a všetko bude v poriadku. Trochu mi je divne cakat až do 10 tt ale ja som medicínu nestudovala, oni vedia.

slavkaadusko
6. júl 2012

@zlatanka gratulujem ja som tiez v 6tt a ku gyn.idem vo stvrtok.tak som zvedava ci uz bude nieco vidno 😉

6katka10
6. júl 2012

@zlatanka veľmi sa tešíííím s tebou ;) gratulujem... 🙂

trish22
7. júl 2012

@katche ja si myslím, že nebude to taký problém u teba....teda dúfam. silno držím palce 🙂
jaj a treba si dávať pozor na lekárov. netreba sa nechať, lebo oni niekedy ani nepovedia pravdu.
netreba im až tak slepo dôverovať. síce študovali medicínu ale žena najlepšie pozná svoje telo a príroda je vždy múdrejšia ako lekári 🙂
ja som mala kyret 30.4. lekár mi odporúčal počkať so snažením 6 mesiacov.....my napríklad nečakáme.....ale aj tak je to jedno, lebo tento cyklus mám zas anovulačný....takže príroda si to zariadila
ked bude telo aj duša pripravená tak to príde, ked nie tak nepríde....momentálne sa k tomu staviame takto, no je to ťažké, lebo túžba po dieťatku je silná.

zlatanka
7. júl 2012

ahojte kocky chcem sa vas spytat ako sa da spravit ten fotoalbum?chcela by som pridat foto dakujem pekny den

katche
7. júl 2012

@trish22 ja už som lekárku vymenila. Ten predošlý má bez akýchkoľvek vyšetrení chcel poslať rovno do CAR. Táto dr mi velmi pomohla, ved vlastne už mam výsledok, len tam nešťastne vpadla ta dovolenka a twhotensku knižku dávajú lekari rôzne. Tak nech sa ti to podari 🙂 držím päste

katche
7. júl 2012

@zlatanka daj si "môj fotoblog" a tam mas taky listu, albumy, klik, a vytvoriť album🙂 tak nejak

zlatanka
7. júl 2012

dakujem uz som to nasla aj fotky som uz pridala 🙂

martincankasr
7. júl 2012

@zlatanka ahoj a kedy mas termin v marci ja som mala poslednu ms 10.06.2011 termin mi urcili na
12-15-17.03.2012 a 12.03.2012 sa nam narodila krasna dcerka Mia s vahou 3090g a 49cm.velmi sa tesim s tebou.precitala som si viacere tvoje prispevky a co sa tyka tej vahy ja som za cele tehotenstvo pribrala 6kg a jedla som fakt dost od klobasy po rezne .DRZIM PALCEKY

zlatanka
7. júl 2012

@martincankasr ahoj este som nebola u doktora ale podla vypoctov mi vyslo okolo 3-7.marca to by sa narodil na svokrove narodky 🙂 ja som tiez marcova ale az ku koncu.ja som zatial pribrala 1,5-2kg a prsia mam uz vacsie o 7cm 😨 a pupok tiez rastie.kocky a vy ste kolko uz pribrali?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre