Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

alceola
31. júl 2012

ahojte vsetky, prepacte, ze som sem tak vtrhla, ale chcela by som sa pridat, ak sa da... mrcha mala dorazit 27/7/2012 a stale nic, test vcera z tesca bol negat, pokusame sa o babo dva roky a stale nic..este sa mi sice nestalo, ze by meskalo, max tak den. Myslim, ze este do 2/8/2012 budem cakat, nebudem testovat, bolo by to superske, lebo mm a v sobotu narodeniny, tak by to bol asi naj darcek..ja mam jedneho syna,ale ten uz ma pomaly 13 rokov, takze male babo by bolo skvele a zaroven uzasny dar...stalo sa to niektorej z vas? dakujem krasne.

depi
31. júl 2012

@nikushka323 snazim sa ako to len ide ...neda sa povedat ze stres ale uz nemam energiu ani napady 🙂 ale sak nejak bolo nejak bude lne nechapem zradnost tych testov

depi
31. júl 2012

@alceola mne meska vyse tyzdna a tri testy su negativne...niekde som tu citala ze niektorym babam dlho testy ukazovali negativne vysledky a ani doktor nic nevidel a boli tehotne...treba uz len vyckat..aj ja cakam 🙂 ale kludne ti zatial to stastie posuniem bo mam pred svadbou 🙂

nikushka323
31. júl 2012

@depi neboj, ja to poznam, minuly rok som okrem svadby riesila uver, statnice a zmenu pozicie v praci a poviem ti, ze sama sa cudujem ze som to vsetko zvladla a nezblaznila sa 😀 hlavne to urob podla seba. a v com su zradne testy? vychadzaju negativne aj ked vsetko nasvedcuje pozitivnemu vysledku ci ako si to myslela? 🙂

depi
31. júl 2012

@nikushka323 presne tak som to myslela 🙂 aj ten moj nastavajuci uz ma podpichuje len ja si stale v duchu nahovaram nech to je az po svadbe

nikushka323
31. júl 2012

@alceola aj ja si to testnem 2/8 aj ked som mala straaasne pokusenie dnes zbehnut do lekarne a kupit test....ja mam dostat druheho kramy, tak uvidim. ja si myslim ze pokial nemas nejaky stres alebo nieco ze by ti meskali kramy len tak, tak by si toho druheho uz mohla mat aj pozitivny 🙂

nikushka323
31. júl 2012

@depi ja som tiez nechcela byt na svadbe tehotna, to si potom neuzijes, stale sa kontrolujes podla mna....nadych vydych, nestresuj sa zbytocne aj tymi testami. nechaj tomu tyzden, staraj sa o draheho a o svadbu a potom uvidis ci bude prirastok alebo len vynechali kramy jeden mesiac 😉

depi
31. júl 2012

jj mas pravdu kaslem na to ..na svadbe sa budem miernit a potom sa otestujem sak som sa vcera zasobila mamtestami 🙂 ....a inak este pevne dufam ze mi mrcha nedojde rovno na svadbu ☹
@nikushka323

nikushka323
31. júl 2012

@depi no tak to by riadne nastvalo keby sa hodlala ukazat rovno na svadbe.....takeho hosta netreba 😀

depi
31. júl 2012

@nikushka323 ona mrcha si vybere tu najlepsiu dobu verim tomu 🙂 no nic dnes to skusim s teplou vanou a oharom vina

nikushka323
31. júl 2012

@depi dobre robis, daj si pekne horucu vanu a pohar cerveneho a bude 😉

alceola
31. júl 2012

@nikushka323 vobec neviem, nemam stres, praveze nie je z coho, teraz je klud..aj ked sme s mm skusali ovela viac ako inokedy🙂 ale zas na druhej strane to moze byt teplom, vykyvmi teplot. VIes uz som velakrat myslela, ze som, aj ked mi nemeskali, ale som to nejak citila a nic, tak preto ,aj po vcerajsom teste, sice som ho robila vecer, ukazal / tak som skepticka...

alceola
31. júl 2012

@depi haha, tak pred svadbou, to ja som bola v 5tom mesiaci s malym, ale teraz akurat ideme na dofcu, a tak by to bolo super, akurat som si kupila bagetu, kt. mam rada, a polku som zahodila, bo mi prislo z nej zle... mozno su to len PMS stavy....

nikushka323
31. júl 2012

@alceola tak com tu pozerala nejake diskusie tak vela krat vychadzal dlho negativny test a pritom bola zena tehotna, tak jedine skusit pockat a testnut to o par dni neskor...a ak nepride mrcha tak skus ist na gyndu na vyvolavacku...ale drzim palce, vidim ze by ste sa potesili dalsiemu prirastku 😉

nikushka323
31. júl 2012

@alceola inac dakedy tazko odlisit priznaky PMS od tehotenskych, ze? citala som o tvojej bagete...mne zacal smrdet jeden moj parfem, ktory som mala velmi rada.........normalne ze smrdi mi

alceola
31. júl 2012

@nikushka323 lenze, ja si nechcem zbytocne nahovarat nic, ja som opatrna, nikto o tom ani nevie, iba dnes rano som mm povedala, no cez fcb som mu oznamila, ze mimochodom mi to meska 5 dni, a on ze opá super... nechcem sa zbytocne tesit..pockam do toho piatku a uvidim co sa stane, ak m nepride MS 2/8 tak je to urcite jasne, aj ked predvcerom som mala na papieri take slaboruzove, uz som myslela, ze sa pustilo,ale nic...

alceola
31. júl 2012

@nikushka323 no mne sa to nestava, ale som uplne plna, vone mi nevadia, vsetko je ako ma byt, nic ziadne priznaky nemam..aj mojej kamoske smrdel parfem,a teraz ma ten priznak skoro rok🙂)

nikushka323
31. júl 2012

@alceola ja si to tiez nechcem nahovarat....moj mm ani nevie radsej nic, lebo nechcem zbytocne robit "paniku"...mne sa teraz sklbilo vela veci co by mohli byt priznakom, len sa obavam, ci uz to skor nerobi ta moja psychika niekedy....ale moje podozrenie zacalo, ked asi pred tyzdnom a pol (nepamatam si presne den) som si nasla dve kvapky krvi na nohavickach. ani som to neriesila az kym nezacal ten parfem, potom vytok, potom krize, zvysena teplota (myslela som ze som prechladnuta, ale nie som), vseliake nove tlaky v podbrusku a zabil to raz taky zvlastny vnutorny hlas, ze si tehotna....tak neviem, aj by ma to potesilo ak by to vyslo, lebo v praci to mam teraz take divne, takze by materska prisla vhod....

depi
31. júl 2012

@nikushka323
@alceola
je mozne ze si to z casti aj nahovarame ze baby??? ja som mala cely den dnes guču v hrdle...vcera kyselina, stale chodim na wc a chutit mi nic extra nechuti jem aby som prezila....troska som spuchnuta ale inak pohoda...

riana12
31. júl 2012

@depi ak sa na hocico clovek velmi sustredi, navodi si kadeco 😅

alceola
31. júl 2012

@depi ja som teraz prisla z wc a uz som mala na papieri kvapku krvy, takze u mna sa to tymto skoncilo....mozem ocakavat mrchu..skoda, ale vam drzim palce..nech to vyjde!!!

alceola
31. júl 2012

@nikushka323 Drzim TI palce, som pisala, ze ja uz tento mesiac som mimo z tehuliek...skoda, myslela som, nikdy mi to nemeskalo, ale tie moje signaly boli asi nespravne, jediny ktory ma nesklamal, bol ten, ze sa netesit...uz ani smutna neviem byt..po tolkych mesiacoch snazenie, v maji boli 2 roky, co ideme na plno a nic..tento mesiac mi to meskalo 1x, nikdy predtym, vzdy na hodinu presne

nikushka323
31. júl 2012

@depi
@riana12 ved to,ze ked sa clovek na nieco namota, tak telo sa tomu prisposobi, ulozis si to do podvedomia a potom uz nevies, ci je to naozaj, alebo si to len nahovaras...

nikushka323
31. júl 2012

@alceola nehadz flintu do zita, ta kvapka este neznamena ze nie si tehotna. nechcem ta na to namotavat, ale uvidis, mozno sa stal maly zazrak o ktorom este nevies 😉 drzim silno palceky, ak to aj nevyslo, daj si vecer pohar vina s drahym a uvolni sa 🙂

riana12
31. júl 2012

@nikushka323 obvykle staci, ze zena nevydruzi, spravi test, vyjde negativny a razom zmiznu priznaky alebo sa zisti, ze pricina bola inde - neskore ranajky, zmeny pocasia, stres v praci...

ozaj, ty uz ked to mas kadejake, hlavne myslim spinenie, nelaka ta test? aspon budes na istom, co to je...

depi
31. júl 2012

@riana12 clovek si vtedy vsima vsetko a prave vtedy vsetky detaily tomu nasvedcuju ze to tak je 🙂

@alceola este nehadz flintu do zita .-) co ty vies ....

alceola
31. júl 2012

@nikushka323 zlaticko🙂 ale u mna je to podla predpokladaneho predpisu, presne takto zacina ms, a bude pokracovat vo svojom standarde☹( ale aj tak mi to nejde do hlavy, ze meskala 5 dni, to sa mi za cely zivot nestalo..iba pri malom mi meskalo 3 tyzdne, a to som mala 19 tak som to ani nevnimala, ze sa nieco deje,len mm hned vedel, ze som v TOM. na prvy sup...

alceola
31. júl 2012

@depi ved toto presne, ze viem..tusim..aj my je zle, na vracanie, cely zaludok sam i toci..mozno to je mikropotrat☹ ale nie som lekar, tak neviem, v auguste idem na preventivku, takze mozno mi povie, preco to takto je...skoda.ale aj tak budem tu, a budem vas obe sledovat, ako to dopadne...ja som mimo hru, je mi to luto, ale mm mi napisal, ze nech nie som smutna....takze nebudem, zivot ide dalej..

riana12
31. júl 2012

@depi vidim to podla seba... ked sa mi ale vzdy prinavrati zdravi rozum, hned vychladnem 😀

nikushka323
31. júl 2012

@riana12 mas uplnu pravdu, naposledy ked som si myslela ze som tehotna, tak ked vysiel test negativny vsetky priznaky razom zmizli 😀 ale teraz som tym kvapkam krvi nevenovala pozornost, ale kolegyna tak vedela ze je tehotna, lebo vtedy sa jej uhniezdilo vajicko.....az ked sa objavilo viacero priznakov, tak som zacala o tom viac uvazovat...ale nechcem sa sklamat, takze tak. laka ma ten test, len nechcem zbytocne vyhodit prachy ked este neviem ci pridu kramy...su to dva dni, aj ked pokusenie je velkeeeeeeee... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre