• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Myslíte, že môžem byť tehotná?

(zamknutá)
31. augusta 2016 
@nikushka323 presne ako hovoris... to sa clovek aj snazi na to nemysliet, ale neda sa to velmi :slight_smile: drzim nam vsetkym palce :slight_smile:
1. aug 2012 o 12:24  • Odpovedz
@alceola jj salat :slight_smile: ja sa inak stravujem velmi zdravo ale urobila som vynimku lebo som si doma neprichystala papat...pockame obe a buduci tyzden sa budeme informovat
1. aug 2012 o 12:34  • Odpovedz
@depi dobre, som zvedava, aj ja sa stravujem tak isto..niekedy zhresim aj vcera vecer tak bolo, mm ma zobral na veceru..a tak veru dala som si o 8mej vecer:slight_smile:
1. aug 2012 o 12:53  • Odpovedz
@alceola keby som sa nestravovala zdravo az chvilu mam aj sto kilov...takto sa radsej obmedzim a drzim si vahu aspon
1. aug 2012 o 13:10  • Odpovedz
@depi aj ja presne tak, ja som mala 106 kg, ked som isla rodit, som pribrala pri malom 50 kg, co bola hroza!!ale dala som to dolu...
1. aug 2012 o 14:17  • Odpovedz
@alceola fuuuuha to je hrozne vela.....a za ako dlho sa ti to pdoarilo zhodit ?
1. aug 2012 o 14:51  • Odpovedz
@nikushka323 @depi ...baby mam tu jednu novinku a neviem co si mam o tom mysliet... mam dnes taky jemny biely vytok, taky co sa trochu natahuje medzi prstami, tak neviem, ci sa mi zas nejak posunula OVU alebo co.... :unamused:
1. aug 2012 o 17:22  • Odpovedz
@ebi52 moja v tomto som uplne mimo..skusala si hladat co to moze znamenat ??? ja uz mam zacinam mat priznaky ako nevolnost ale iba mierna, naliat eprsa, picha ma v brusku .......nevydrzala som a urobila som si test a zsa negativny....
1. aug 2012 o 18:37  • Odpovedz
@depi za 2,5mesiacov, ale tvrdy trening, fitko, 2x denne, a maly mi nespal v noci, aj som akurat skoncila prvy rocnik na vyske, takze skusky do toho, potom zase skola..
1. aug 2012 o 18:38  • Odpovedz
@ebi52 biely vytok moze byt aj tehu hlien,xixi
1. aug 2012 o 18:39  • Odpovedz
@nikushka323 ahojkaj ak si mala vecer teplotu tak to mozes mat priznak tehotensta :slight_smile:
1. aug 2012 o 18:56  • Odpovedz
@alceola @depi aj ja ho mam...a je mi to divne, nikdy pred menzesom som to nemala...a viete co...napina ma ked si umyvam rano zuby....
1. aug 2012 o 19:41  • Odpovedz
@misselin ahoj, no je to zvlastne, bezne nemavam zvysenu len tak...mas s tym aj nejaku skusenost? :slight_smile:
1. aug 2012 o 19:42  • Odpovedz
@ebi52 aj ja, uz asi stvrtý den ho mam...a pred menzesom to nemavam ako som pisala uz...tak neviem ci sa tesit, ci co :grinning:
1. aug 2012 o 19:43  • Odpovedz
@misselin inac teplota stale zvysena,prave som namerala 37,4...
1. aug 2012 o 19:46  • Odpovedz
@alceola to si mala pekne nabite...no klobuk dole dost rychlo to slo ...

@nikushka323 rychlo urob test :slight_smile:
s mojim drahym sme zvazili ze asi som v tom aj ked to test neukazuje...minuly tyzden sa mu podarilo v piatok tak je dost mozne ze to test este neukazuje
1. aug 2012 o 20:34  • Odpovedz
@nikushka323 ahoj ja nemam s tym skusenost ale kamoska pred mesiacom otehotnela a stale my vravela v praci ze je jej zima tak sme sli domou a mala par dni zvysenu teplotu z nicoho nic a o tyzden zistila ze je tehotna a tiez jej na teste nekuazovalo zidnu druhu ciarku ja byt tebou tak este pockam kym nepride mrcha a ak bude meskat tak si urob test tak za tri dni a budes vediet na com si :wink:
1. aug 2012 o 20:38  • Odpovedz
@depi skusala, ale je tam toho viac vela tipov tych hlienov :sunglasses: tak fakt neviem
1. aug 2012 o 21:17  • Odpovedz
@nikushka323 ved uz zajtra uvidime :slight_smile: teda u Teba ... ja asi nevydrzim do piatku s testom asi ho dam zajtra :slight_smile: dnes je to 38 dc
1. aug 2012 o 21:18  • Odpovedz
och baby... to uz je tolko tych priznakov... :slight_smile: aj ked sa inak nadychnem, tak mne to uz pride ako priznak :slight_smile: na palicu...
1. aug 2012 o 21:20  • Odpovedz
@depi same to islo, lebo ja som umelo pribrala z infuzii, mala som vysoky tlak, odchadzali mi oblicky, aj srdce , tak som musela brat infuzie, a lezat v nemocnici skoro 4 mesiace..ale aspon sme boli super partia, vsetko baby okolo 20, takze ako intrak, nasi mi tam doniesli telku, konvicu na kavu alebo caj, a bola som sama na izbe, aj ked posteli bolo 6 no nebolprijem, a tak baby cele dni u mna...aspon som mala s kym kocikovat..
1. aug 2012 o 22:31  • Odpovedz
@ebi52
@depi spravim ho ak asi az v piatok ak by zajtra mrcha neprisla. no uvidime baby moje :grinning: nakoniec budeme vsetky tri v tom :grinning: to by bola pecka
1. aug 2012 o 22:46  • Odpovedz
@misselin mas pravdu, to uz vydrzim do zajtra :slight_smile: a ak by zajtra neprisla, tak v piatok rano spravim test
1. aug 2012 o 22:46  • Odpovedz
@ebi52 ja uz mam tiez kopec priznakov a hlavne mrcha nechodi :slight_smile: vcerajsi test negativny a moj zenich uz ma diriguje co mozem a co ne :slight_smile:

@alceola no tak aspon ze tak si to zvladla...skladam klobuk dole ja by som sa asi zlozila a trucovala ako male decko

@nikushka323 ja by som moja nevydrzala..sak som vcera urobila stvrty a nic...no keby sme boli vsetky v tom to by bola ozaj nahoda :slight_smile: dali by sme potom niekde kafe hmmm? zoznamkove to by nebolo zleeee
2. aug 2012 o 07:14  • Odpovedz
@depi jasne, kludne :slight_smile: no dnes je moj den D, mam take vselijake bolesti v brusku, ale neviem jednoznacne urcit ci je to prichadzajuca mrcha alebo nieco ine...snazim sa to v hlave moc neriesit, ale ved to poznas....uz to vidim s akym pocitom budem dnes cely den chodit na zachod. :grinning:
2. aug 2012 o 07:36  • Odpovedz
@nikushka323 ja mam tusaka ze si v tom :slight_smile:
2. aug 2012 o 07:55  • Odpovedz
@depi zlata :slight_smile: no ved sa dozvieme, hlavne je, nech uz viem na com som :grinning: toto nevedomie je najhorsie
2. aug 2012 o 08:36  • Odpovedz
2. aug 2012 o 08:54  • Odpovedz
@ebi52
@depi kočeny, ja mam v brušku motyliky, nemam tusenia ako to dopadne :grinning:
2. aug 2012 o 08:58  • Odpovedz
@depi ale ved to je v pohode, ja mam mrchu v plnom prude..takze u mna nehrozi nic
2. aug 2012 o 09:01  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.