Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ebi52
1. aug 2012

@nikushka323 presne ako hovoris... to sa clovek aj snazi na to nemysliet, ale neda sa to velmi 🙂 drzim nam vsetkym palce 🙂

depi
1. aug 2012

@alceola jj salat 🙂 ja sa inak stravujem velmi zdravo ale urobila som vynimku lebo som si doma neprichystala papat...pockame obe a buduci tyzden sa budeme informovat

alceola
1. aug 2012

@depi dobre, som zvedava, aj ja sa stravujem tak isto..niekedy zhresim aj vcera vecer tak bolo, mm ma zobral na veceru..a tak veru dala som si o 8mej vecer🙂

depi
1. aug 2012

@alceola keby som sa nestravovala zdravo az chvilu mam aj sto kilov...takto sa radsej obmedzim a drzim si vahu aspon

alceola
1. aug 2012

@depi aj ja presne tak, ja som mala 106 kg, ked som isla rodit, som pribrala pri malom 50 kg, co bola hroza!!ale dala som to dolu...

depi
1. aug 2012

@alceola fuuuuha to je hrozne vela.....a za ako dlho sa ti to pdoarilo zhodit ?

ebi52
1. aug 2012

@nikushka323 @depi ...baby mam tu jednu novinku a neviem co si mam o tom mysliet... mam dnes taky jemny biely vytok, taky co sa trochu natahuje medzi prstami, tak neviem, ci sa mi zas nejak posunula OVU alebo co.... 😒

depi
1. aug 2012

@ebi52 moja v tomto som uplne mimo..skusala si hladat co to moze znamenat ??? ja uz mam zacinam mat priznaky ako nevolnost ale iba mierna, naliat eprsa, picha ma v brusku .......nevydrzala som a urobila som si test a zsa negativny....

alceola
1. aug 2012

@depi za 2,5mesiacov, ale tvrdy trening, fitko, 2x denne, a maly mi nespal v noci, aj som akurat skoncila prvy rocnik na vyske, takze skusky do toho, potom zase skola..

alceola
1. aug 2012

@ebi52 biely vytok moze byt aj tehu hlien,xixi

misselin
1. aug 2012

@nikushka323 ahojkaj ak si mala vecer teplotu tak to mozes mat priznak tehotensta 🙂

nikushka323
1. aug 2012

@alceola @depi aj ja ho mam...a je mi to divne, nikdy pred menzesom som to nemala...a viete co...napina ma ked si umyvam rano zuby....

nikushka323
1. aug 2012

@misselin ahoj, no je to zvlastne, bezne nemavam zvysenu len tak...mas s tym aj nejaku skusenost? 🙂

nikushka323
1. aug 2012

@ebi52 aj ja, uz asi stvrtý den ho mam...a pred menzesom to nemavam ako som pisala uz...tak neviem ci sa tesit, ci co 😀

nikushka323
1. aug 2012

@misselin inac teplota stale zvysena,prave som namerala 37,4...

depi
1. aug 2012

@alceola to si mala pekne nabite...no klobuk dole dost rychlo to slo ...

@nikushka323 rychlo urob test 🙂
s mojim drahym sme zvazili ze asi som v tom aj ked to test neukazuje...minuly tyzden sa mu podarilo v piatok tak je dost mozne ze to test este neukazuje

misselin
1. aug 2012

@nikushka323 ahoj ja nemam s tym skusenost ale kamoska pred mesiacom otehotnela a stale my vravela v praci ze je jej zima tak sme sli domou a mala par dni zvysenu teplotu z nicoho nic a o tyzden zistila ze je tehotna a tiez jej na teste nekuazovalo zidnu druhu ciarku ja byt tebou tak este pockam kym nepride mrcha a ak bude meskat tak si urob test tak za tri dni a budes vediet na com si 😉

ebi52
1. aug 2012

@depi skusala, ale je tam toho viac vela tipov tych hlienov 😎 tak fakt neviem

ebi52
1. aug 2012

@nikushka323 ved uz zajtra uvidime 🙂 teda u Teba ... ja asi nevydrzim do piatku s testom asi ho dam zajtra 🙂 dnes je to 38 dc

ebi52
1. aug 2012

och baby... to uz je tolko tych priznakov... 🙂 aj ked sa inak nadychnem, tak mne to uz pride ako priznak 🙂 na palicu...

alceola
1. aug 2012

@depi same to islo, lebo ja som umelo pribrala z infuzii, mala som vysoky tlak, odchadzali mi oblicky, aj srdce , tak som musela brat infuzie, a lezat v nemocnici skoro 4 mesiace..ale aspon sme boli super partia, vsetko baby okolo 20, takze ako intrak, nasi mi tam doniesli telku, konvicu na kavu alebo caj, a bola som sama na izbe, aj ked posteli bolo 6 no nebolprijem, a tak baby cele dni u mna...aspon som mala s kym kocikovat..

nikushka323
1. aug 2012

@ebi52
@depi spravim ho ak asi az v piatok ak by zajtra mrcha neprisla. no uvidime baby moje 😀 nakoniec budeme vsetky tri v tom 😀 to by bola pecka

nikushka323
1. aug 2012

@misselin mas pravdu, to uz vydrzim do zajtra 🙂 a ak by zajtra neprisla, tak v piatok rano spravim test

depi
2. aug 2012

@ebi52 ja uz mam tiez kopec priznakov a hlavne mrcha nechodi 🙂 vcerajsi test negativny a moj zenich uz ma diriguje co mozem a co ne 🙂

@alceola no tak aspon ze tak si to zvladla...skladam klobuk dole ja by som sa asi zlozila a trucovala ako male decko

@nikushka323 ja by som moja nevydrzala..sak som vcera urobila stvrty a nic...no keby sme boli vsetky v tom to by bola ozaj nahoda 🙂 dali by sme potom niekde kafe hmmm? zoznamkove to by nebolo zleeee

nikushka323
2. aug 2012

@depi jasne, kludne 🙂 no dnes je moj den D, mam take vselijake bolesti v brusku, ale neviem jednoznacne urcit ci je to prichadzajuca mrcha alebo nieco ine...snazim sa to v hlave moc neriesit, ale ved to poznas....uz to vidim s akym pocitom budem dnes cely den chodit na zachod. 😀

depi
2. aug 2012

@nikushka323 ja mam tusaka ze si v tom 🙂

nikushka323
2. aug 2012

@depi zlata 🙂 no ved sa dozvieme, hlavne je, nech uz viem na com som 😀 toto nevedomie je najhorsie

ebi52
2. aug 2012

@depi @nikushka323 aj ja 🙂

nikushka323
2. aug 2012

@ebi52
@depi kočeny, ja mam v brušku motyliky, nemam tusenia ako to dopadne 😀

alceola
2. aug 2012

@depi ale ved to je v pohode, ja mam mrchu v plnom prude..takze u mna nehrozi nic

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre