Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

depi
2. aug 2012

@nikushka323 uz som ako na ihlach aj za teba 🙂 drzim palce

penelope111
2. aug 2012

@nikushka323 Najlepšie je robiť test z ranného moču, ale skús dve hodiny pred testovaním nepiť a jasné že neisť na wc a potom ho spraviť keď chceš ešte dnes 🙂

nikushka323
2. aug 2012

@penelope111 oki, uvidim ci vydrzim, a ak nevydrzim tak potom posluchnem tvoju radu 😉

ebi52
2. aug 2012

@nikushka323 nikiiiiii mi s @depi sme uz take zvedave, ze nechceme aby si vydrzala 🙂 radsej posluchni penelopku 🙂

depi
2. aug 2012

nevydrz to 🙂

nikushka323
2. aug 2012

@depi @ebi52 baby, ze ste to vy, tak uz kvoli vam to dnes testnem 😀

domin85
2. aug 2012

Ahoj baby, mam taku otazocku ak sa niektora vyznate: kolko dni po ovu sa dostavi mrcha. Resp. ked som mala 10-11 naruzovely vytok priblizne 16-17. DC mohlo to byt nieco ine ako ovu? Lebo mi zacina byt nejak dlho tyzden cakam mrsku a jej niet... Co si o tom myslite?

janie80
2. aug 2012

@domin85 po ovu pride mrcha do 12-16 dni

domin85
2. aug 2012

@janie80 dakujem. pls a myslis ze by to mohlo byt aj nieco ine to spinenie, totiz ja sa nejak nechcem nahlit do testovania uz som sa velakrat sklamala ked mi troska zmeskala. len teraz ma toto myli som myslela ze to sa hlasila ovu...

janie80
2. aug 2012

@domin85 niekto ma take mierne spinenie cez ovu... Alebo potom ked sa drobcek uhniezduje... Ale nemusi to byt pravidlo, ja som take nikdy nemala... Drzim palce... 🙂

nikushka323
2. aug 2012

@depi @ebi52 baby, zatial negativny...ale mrcha zatial nic a teplota 37,4. brucho ma boli cely den, picha ma v podbrusku, a uz asi na to musim prestat mysliet... 😀 uvidim ci pride mrcha nasledujuce dni a ked nie, idem testovat dalej.
depi ty co? ani ani? ako ja si z toho negativneho testu nic nerobim, podla mna to este neni konecna stale. lebo tie halusky co sa somnou diali v poslednej dobe to nebude len tak 😉

depi
2. aug 2012

@nikushka323 no ja som s tou bolestou v podbrsku podobne..mam ho nafuknute a tvrde a sem tam picha....neviem teraz som si nasla hlien s milimetrovou bodkou krvi...tak neviem co to moze zamena...a nikus presne tak nezufj ver intuicii 🙂 ja verim stale ze si

nikushka323
2. aug 2012

@depi ja mam stale vytok sak aj to mi je divne.. pojdem teraz sa prejst do obchodu a stavim sa cestou asi kupit este jeden, ale urobim ho rano asi o dva - tri dni, pokial nepride "kamoska".
tebe uz kolko tie kramy meskaju moja?

depi
2. aug 2012

@nikushka323 no asi ten tyzden ....to je este malo ale stale dufam no ..hadam sa rano nezobudim s mrchou ked uz som sa takto pekne s vami navnadila 🙂

ebi52
2. aug 2012

@depi @nikushka323 babyyyy tak vam drzim palce 🙂

nikushka323
2. aug 2012

@ebi52 dakujemee, uvidime ako to bude pokracovat 😀 zatial je to nerozhodnee, ani kramy ani pozitivny test 😀 ja som mala ten s citlivostou 25mg, takze asi musim kupit s nizsou citlivostou a ozaj ho spravit rano....

@depi a tak ja to beriem hop alebo trop 🙂 len uz chcem vediet na com som 😀 ale samozrejme, potesila by som sa velmi.... 😉

depi
2. aug 2012

@nikushka323
@ebi52
no po tej malej bodke stale nic...ked tak v sobotu rano skusim posledny test

penelope111
2. aug 2012

@nikushka323 Určite si kúp test s citlivosťou 10 mIU/ml ten by mohol niečo ukázať 🙂

depi
3. aug 2012

@nikushka323
@ebi52 takze dnes sa mrcha zatial neobjavila ale pisala som si do poradne s doktorom a napisal mi ze to vidi na hormonalnu poruchu ...

nikushka323
3. aug 2012

@penelope111 ano kupim si ten, len lekaren uz bola zavreta ked som to kupovala, a mali len henten 🙂

nikushka323
3. aug 2012

@depi ale nestras pre pana, skus sobotu RANO ten testik a tiez si kup s nizsou citlivostou, a ak nic, tak zbehni na tu gyndu ze co ti povie, ale ja dufam ze za tymi nasimi tehotenstvami ozaj nestoji nejaka ina porucha.... ☹

depi
3. aug 2012

@nikushka323 mala som gs mamatest tes tou 10 citlivostou.... no neviem teda ani ja ak to dnes alebo dokonca vikendu nepride pojdem veru lekarke sa spytat co je so mnou

nikushka323
3. aug 2012

@depi ja si tiez davam termin ze pockam po vikende aky bude stav. sa nam to nejako nerozuzluje stale ☹
@ebi52 ty uz aspon vies na com si, a my furt cakame. neznasam cakanie 😀

nikushka323
3. aug 2012

@depi moja a este sa ti zda ze mas aj nejake priznaky? mna hrozne bolia prsia a mam ich konecne o nieco vacsie 😀 ale to mavam normalne pred kramami, tak neviem...

depi
3. aug 2012

@nikushka323 po precitani odpovede od toho lekara ma vsetko preslo ...

nikushka323
3. aug 2012

@depi ☹ nemysli hned na zle, pockame tento vikend a ak nic, tak skoc v pondelok doktorovi a uvidis 😉

depi
3. aug 2012

@nikushka323 🙂 budem sa snazit ale tebe drzim palce

nikushka323
3. aug 2012

@depi dakujem zlatko, ale netusim ako to dopadne 🙂 uvidime, ked to nevyjde teraz, isto sa tu stretneme mozno opat o mesiac, mozno o dva a mozno uz aj v inej teme 😉

ebi52
3. aug 2012

@depi @nikushka323 depi pokoj 🙂 ja som takto stresovala pred mesiacom, v maji som mala poslednu M 5.5 a potom v juni 5.6. neprisla ani potom ani potom...tak som uz 22.6 isla k lekarovi lebo som sa presne obavala ze to bude nieco zle...
on vzal krv vysetril ma a povedal, ze som v najlepsom poriadku ze na druhy den M dostanem... a aj tak bolo. Dalej povedal, ze niekedy mali zeny M 2x za rok a boli uplne zdrave, ze takato pravidelna M je prezitok modernej doby... takze @depi podla mna si ok 🙂 len sa ti mozno posunula OVU ako mne , ja som v juni bola v pohode, nestresovala som sa, nemala som soky, tak nemala dovod meskat, preto som sa bala, ked uz bolo iste ze nie som tehu... tak podla mna aj Ty budes ok 🙂 to len ta psychika robi ...

depi
3. aug 2012

myslim ze urcite 🙂 po svadbe uz na tom budeme pracovat teraz to je len taka nahoda 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre