Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

joannie
5. aug 2012

@piacere ved prave tie 2 mamatesty stvrtok piatok boli negativne preto uz nicomu neverim 😢

piacere
5. aug 2012

@joannie mamatest je dobrý test 🙂 Ak by bol zajtra negatívny, tak ten dnešný bol chybný... 😔

joannie
5. aug 2012

@piacere radsej si uz nebudem robit ziaden 😢

piacere
5. aug 2012

@joannie ale noooo 😉 Koľko sa snažíte? A ktorý deň cyklu vlastne si?

joannie
5. aug 2012

@piacere u nas je to trosku komplikovane so snazenim lebo nie sme casto spolu..ale 10.jula som mala MS a 20teho som mala vytok ako mavam pri ovu a 21 sme sa snazili..MS som mala dostat az teraz v utorok 7ho ale zacala som spinit uz vcera 😖

depi
5. aug 2012

@nikushka323 dik NIKUS ...keby si vedela jak s tebou citim bo ja mam take strasne ze som sa bala vyjst z domu...fakt jak keby ma niekto postrelil.....hadam po svadbe si piseme dalsie stresy

nikushka323
6. aug 2012

@depi vies co ja som sa bala este vcera normalne, ci niesom aj tak tehotna, lebo tie kramy su take vselijake, a este vcera som mala stale zvysenu teplotu(stale nad 37,2), som chcela ist dnes k doktorke, ale rano som mala uz 36,5 tak moje telo sa somnou teraz akoze uplne brutalne zahrava...je to mozne aj stresom v praci, ale aj tak uvidim kedy skoncia tieto kramy a mozno si pre istotu potom spravim este jeden test....inac este stale sa mi sniva o pozitivnych testoch, uz mam normalne strach ze ci mi nesibe...mam ta v priateloch, tak budeme čekovať co nove 😉

piacere
6. aug 2012

@joannie tak ako? Neskúšala si dnes test?

joannie
6. aug 2012

@piacere nerobila som dnes test mam MS takze je to zbytocne 😔

piacere
6. aug 2012

@joannie tak to ma mrzí... tak predsa mamatest neklamal a to včera bol zlý vtip 😔 Ale hlavu hore! Bábätko si vás nájde 😵

janfo
6. aug 2012

Ahojte chcem sa podeliť s mojou skúsenosťou. Dňa 26.6.2012 som mala menzes. S manželom sme sa začali snažiť o druhé bábo od marca. Do toho marca som mala menzes normálny - cyklus - 30 dní. A odvtedy ako keby neviem, čo sa stalo. Však všetko je v psychike. Bola sobota 14.7.2012 a ja som s manželom robila v záhradke. Len tak som pocítila bolesť v podbrušku. Išla som na WC a krv - taká skôr dohneda. To bola sobota. Výtok bol stále. To ani nebol menzes. Len tak 2-4 kvapky denne a hlavne na papieri keď som bola na WC. V stredu som išla k doktorovi, a nedalo mi to - urobila som si v utorok test a slabá čiarka, potom druhý v stredu a tá bola silnejšia. Doktor ma prezrel a povedal, že nič nevidí. Mám prísť o 2 týždne. Tak som tam bola teraz v piatok 3.8.2012. Výtok som mala skoro 2,5 týždňa - len také slabé. Neviem, či to bol menzes. Zase ma pozrel a nič nevidel. Poobede v piatok som si kúpila ďalší test a ten vyšiel negatívne. Takže neviem, čo si mám o tom myslieť...., ale uvidíme.

ebi52
6. aug 2012

@nikushka323 @depi ... nevadi baby, hlavne ze sme v poriadku 🙂

joannie
6. aug 2012

@piacere urobila som si dnes tento...zas tam vidim ducha viac to vidno "na zivo" ako na fotke...tento test je 20tkovy...nemam na to slov....som 16 dni po ovu

nektamar
6. aug 2012

ahojte kocky vie mi niekto poradit ? pred 5 dnami som to mala dostat ale prislo to len ako jemne spinenie a moja bazalna teplota vcera 37,2 dnes 37,8 nejako sa mi to nepaci. pobolieva ma v podbrusku ale prsia sa nenalievaju ani ma nebolia a nemam moznost ist k lekarovi ani kupit test lebo som v zahranici a pracujem na ostrove a najblizia lekaren je 5 hodin cestovania.mozte mi pomoct?

depi
6. aug 2012

@ebi52 jasne ideme dalej 🙂

kubkopatko
6. aug 2012

ahojte baby radu ,samozrejme co sa tyka tehotenstva po.... som asi tyzden nato mala menstruaciu ,len tu som dostala aj mesiac nato ,len dlhsiu dobu pocitujem tazkost a zvecenost prs obcas bolest ale po bokoch a v bruchu bublinky alebo ako keby mi tam nieco plavalo ale ziadne ine priznaky (ak by som bola teh.cca bola by som 2 mesiac)pri mojich dvoch detoch som mala od zaciatku nevolnosti,nechutenstvo,prsia mi obcas tiekli( par kvapiek)pribrala som ,ale terazokrem prs a bubliniek v bruchu nic ine urobila som si aj 7 testov pocas posledneho mesiaca ale nic mi neukazal ,prsia pocitujem vecsie a plnsie ale podla podprseniek su stale rovnake ja uz netusim co to moze byt som vystrasena lebo uz neplanujem dalsie (zla partnerska situacia)baby prosim radte piste ...stredu sa chystam ku gyn.tak moc ma nestraste xixi dakujem velmi pekne 🙂
PS:niektore mudre rady si poniektore odpustite na tie niesom zvedava dakujem

kubkopatko
6. aug 2012

@joannie ak sa nato zadivam tak tam vidim a aj ked si to zvecsim vidim jemnu ciarku

denisa87
6. aug 2012

@joannie no ako to pozeram aj ja tam vidím druhu slabučku čiarku 🙂

joannie
6. aug 2012

@kubkopatko
@denisa87

aj ja ju vidim baby, ale dostala som MS vcera, tak preco je tam ta ciarka nechapem.....ci zas je zly test alebo co alebo po skonceni MS mam zas robit test, lebo viem ze niektore baby mali aj MS aj tehotne boli....uz som zmatena zo vsetkeho ☹

iviatko
6. aug 2012

@joannie nestracaj nadej,ked som sa pravidelne kontrolovala casto som mala slabucku ciarlu. Ale neudrzalo sa. Lekarka vravela,ze je to normalne,vela zien ani nevie,ze mozu byt tehotne a proste dostanu mrchu. To su tie zamlcane potraty v rannom stadiu. Drzim palce. My sme cakali na druhe 7 rokov 🙂

joannie
6. aug 2012

@iviatko 🙂 😉

kubkopatko
6. aug 2012

@joannie neboj sa menstruaciu mozes dostat v pohode len moze bym slabsia a trvat kratsie to zvykne byt ked sa uhniezduje

iviatko
6. aug 2012

@kubkopatko toto su take plane nadeje, o to viac to boli, ked si toto bude nahovarat, ak krvaca a ma MS je lepsie sa znova otriast a skusat dalej. Sama som tym presla, kazducky mesiac minula majland na testoch a nahovarala si, ze tam ta ciarka je a aj ked bola, bola uplne slabulinka, bazalna teplota klesla a stale som zila v tom, ze som tehotna... o to viac to bolelo, az kym som nebola uplne v psychickej pohode a nesnazila sa tak tlacit na pilu 🙂 Ono sa to podari!

viktorka555
6. aug 2012

aj u mna to tak začínalo...držim palce

piacere
6. aug 2012

súhlasím s @iviatko načo dávať takéto zbytočné nádeje? a ďalšieho chrobáka do hlavy? 😖 Nemám rada tieto ťuťu muťu, pritom je to pasé.... 😖

iviatko
6. aug 2012

@piacere kedze som tym sama presla, viem ake to je... ked som zistila, ze som tehotna, 11 testov som kupila, kym som uverila 😀

joannie
6. aug 2012

dakujem baby, viem ze nic z toho, ale aspon poucenie - nikdy viac netestovat pred MS...naco, ked potom aj tak MS moze prist, len si clovek robi zbytocne nadeje...ako ja....ja mam teraz klasicku MS a keby som nebola testovala ako cvok nemusela som sa teraz trapit ze daco bolo ale nic z toho, mohla som mat cistu hlavu....

alitomk
8. aug 2012

tak baby menzes som dostala v nedeľu ☹ takže mi nezostáva nič iné, len opakovať liečbu clostilom a veriť... tak rada by som už našla na teste //... dúfam, že raz sa nám to splní... 🙂 prajem veľa šťastia... možno sa ozvem o takých 28 -35 dní 😀

alitomk
9. aug 2012

@katkasofi to je super, že ti pomohol 🙂aj ťa nejako tvoj lekár/ka počas liečby kontroloval? myslím nejaké sono a tak... lebo mne len dal tabletky, vysvetlil ako ich mám brať a tým to padlo... na nete som veľa čítala, že počas liečby by sa mal vykonávať ultrazvuk a všetky tie veci okolo toho... verím, že keď to už nevyšlo na 1x tak sa to podarí teraz. 😀

cigaretka5
9. aug 2012

baby mrcha meska tyzden, dnes som si robila test, a teraz mi poradte
. na zaciatku jasne biela plocha a sjednou ciarkou - negativne, potom sa objavila druha slaba ciarka na zaciatku testovacieho pola, ta ciarka sa potom postupne posuvala k tej " negativnej" az s nou nakoniec splynula . CO TO BOLO?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre